12 nejlepších dárků pro vaši manželku ke zlepšení její rutiny

By | October 24, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Svého partnera znáte jako své boty. Jak to, že každý rok, když se snažíte najít ty nejlepší dárky pro svou ženu, se najednou ocitnete bezradně?

Nepropadejte panice a spokojte se s dárkovým poukazem. Někdy může být hledání dárků pro nejbližší lidi ve skutečnosti to nejtěžší, zvláště když se chcete ujistit, že je to dobré (ten tlak!). Stává se to i těm nejlepším z nás – ale vše, co potřebujete, je trochu inspirace, abyste mohli nakupovat dárky.

Dárek pro dobrý pocit, který zlepší jejich rutinu, je vždy dobrou volbou, zvláště pokud jej mohou používat znovu a znovu. Přemýšlejte tedy o tom, co zahrnuje její wellness rutina, a níže se podívejte na nejlepší dárky pro vaši ženu na základě jejích oblíbených wellness praktik.

Kupte své ženě dárky pro dobrý pocit

Barefoot Dreams CozyChic dvojitá pletená bunda – 200,00 $

Oblečení Barefoot Dreams se obecně *nikdy* nenabízí k prodeji, protože milovaná, příjemná látka mluví (nebo v tomto případě cítí) sama za sebe. Chyťte ho pro svého partnera, zvláště pokud žijete v místě s chladnějším počasím, a stane se jeho oblíbeným vrstvením.

Clinique Almost Lipstick – Black Honey – 22,00 $

Dodejte svému partnerovi kosmetiku proměnu pomocí tohoto produktu na rty svatého grálu, který spadá někde mezi lesk a rtěnku. Nejlepší část? Tento odstín je speciálně navržen tak, aby lichotil každému tónu pleti, takže vypadá skvěle na každém šmrnc.

Barely Zero Wireless Spaghetti Strap Bra – 39,00 $

Darujte letos svému partnerovi pohodlí s touto mimořádně pohodlnou podprsenkou. Vyrobeno z měkké, ultra-strečové směsi, která je prodyšná a odvádí pot, už nikdy nebudete chtít nosit jiný typ podprsenky. Navíc se jim bude líbit, že ho mohou spárovat s téměř jakýmkoli oblečením, protože pod upnutým oblečením nevykazuje vrásky.

Maria Split Front Flared Jeans – 128,00 $

Považuje se váš partner za fashionistu? Pak jsou tyto trendy černé džíny s předním rozparkem to pravé pro vás. Ale nejsou *jen* stylové – jsou také neuvěřitelně pohodlné a lehké, takže je váš partner bude chtít nosit všude, od herního večera na gauči až po rande ve vaší oblíbené restauraci.

Nositelná deka na zip Comfy Dream Quarter – 40,00 $

Tuto nositelnou deku musí mít každý partner, jehož definicí relaxace je schoulit se na gauči při sledování filmu. Hej, taky by sis mohl jednu chytit, abys mohl držet krok (a aby ses ji nepokoušel ukrást poté, co ucítíš, jak je opravdu měkká).

TILI Vyzkoušejte to miluji to LUXE BEAUTY 6dílná vzorkovnice – 40,00 $

Skutečnost: Milovníci krásy milují vzorky, takže mohou vyzkoušet nové produkty, aniž by museli investovat do produktu plné velikosti – zvláště když vzorky pocházejí od luxusních značek, jako je těchto šest. Tato sada obsahuje perfektní směs péče o pleť, tělo a make-up, díky čemuž je dokonalým dárkem pro péči o sebe.

Cítíte se trochu více inspirováni při hledání nejlepších dárků pro svou ženu? Každá (nebo dvě nebo tři) z výše uvedených možností ji jistě vykouzlí úsměv na tváři, když je rozbalí. A pokud stále hledáte dokonalý dárek, vyzkoušejte pohodlné pantofle nebo luxusní domácí kosmetické ošetření. Hurá na vánoční dárky, které zlepší manželčinu pohodu!

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *