14 tmavých barev laků na nehty, které nezbarví vaše nehty

By | September 14, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Nyní, když podzim oficiálně přišel, všichni hledáme způsoby, jak přidat trochu více podzimní nálady do našich každodenních životů. Snadný způsob, jak to udělat, aniž byste narušili svůj rozpočet (jako byste si kupovali například celý nový šatník), je zvolit tmavý lak na nehty. Pokud si myslíte, že si nemůžete nehty odbarvit a podobně, jsme tu, abychom vám pomohli.

Práce s tmavými barvami nehtů může být rozhodně výzvou pro ty, kteří nejsou nijak zvlášť zruční v DIY manikúře. Protože pokud si nehty pořádně nepřipravíte, můžete je odbarvit a překročení linií bude mnohem znatelnější, než kdybyste použili bledou nebo neutrální barvu. Ale nenechte se tím odradit. Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby vaše tmavé a náladové nehty vypadaly jako práce profesionála. Před námi najdete nejen tmavé laky bezpečné pro nehty, ale také triky, které udrží nehty zdravé a zářivé bez ohledu na to, jak často je budete lakovat černou nebo tmavě třešňovou červenou.

V tomto článku

Chcete-li začít, připravte si nehty.

„Vraťte se k základům,“ říká Morgan Haile, marketingový mluvčí a Morgan Taylor. „Před aplikací požadované barvy si nehty připravte lehkým pufrem, naneste Gelish Ph Bond (12 USD) na přírodní nehet a naneste základní vrstvu. Leštění pomáhá vyhladit povrch nehtu. Ph Bond navíc dehydruje povrch nehtu.“ Odstraňuje mastnotu. Nejen, že podkladový lak pomáhá vaší manikúře vydržet déle, ale také chrání přirozený pigment na nehty před lakem na nehty.“ Základní lak Orly Bonder (9 dolarů) je také oblíbený.

Můžete také vyzkoušet sadu profesionální manikúry FAMILIFE (30 USD), která obsahuje vše, co potřebujete k čištění a zastřihování nehtů, zatlačování kůžičky a další.

Po nanesení barvy na nehty dokončete manikúru vrchním lakem a rychleschnoucími kapkami, abyste proces urychlili. Olive & June Super Glossy Top Coat (9 $) a Dry Drops (10 $) jsou skvělé pro rychlý, lesklý lesk. Dalším oblíbeným (který používá mnoho salonů) je Seche Vite Dry Fast Top Coat (7 $).

Neaplikujte příliš mnoho.

Nanesení příliš mnoha vrstev může mít za následek nerovnoměrný povlak a potíže s odstraňováním (což může poškodit nehet). „Méně je více, při nanášení tmavých odstínů použijte dvě tenké vrstvy. Aplikace přebytečných vrstev může mít za následek delší dobu odstraňování,“ říká Haile.

Poslední? Při odlakování nehtů si dejte na čas.

Při odlakování, zejména tmavých laků, je lepší nehty namočit. “Všichni jsme vinni tím, že jsme rychle otřeli barvu.” Pokud jde o tmavé barvy, namočte je hadříkem nepouštějícím vlákna/vatou nebo zabalte nehty do fólie vatovým tamponem,“ říká Haile a navrhuje Gelish Wrap It Off (24 $), odstraňovač fólie, který pomáhá odstranit makes. leštění mnohem jednodušší. „Nech to pár minut nasáknout. Tím je zajištěno, že se odlakovač nedotkne laku na nehty a vyhnete se dodatečnému čištění,“ dodává Haile.

Nyní, když jste připraveni, je čas poohlédnout se po nejlepších tmavých lakech, u kterých je mnohem menší pravděpodobnost, že vaše nehty poškodí.

Nejlepší tmavé laky na nehty, které letos na podzim neublíží vašim nehtům

Jin brzy

JINsoon Absolute Black – 18,00 $

Pokud hledáte klasickou černou, JINsoon je tu pro vás. Štěteček aplikátoru se extrémně snadno používá a barva je tak neprůhledná, že pokryjete celý nehet v jedné vrstvě! Vzorec je super hladký a dlouhotrvající. JINsoon je absolutně oblíbená polská značka našeho staršího obchodního redaktora – je o něco dražší, ale stojí za každý cent (navíc barevné možnosti jsou božské, včetně toho odstínu připomínajícího konfety, který internet nepřekoná).

Chanel Le Vernis Longwear Nail Color v odstínu „941 Désir“ – 30,00 $

Milujete myšlenku bohaté manikúry z oxblood, ale dáváte přednost trochu zemitějšímu tónu? Nový odstín Chanel 941 Désir má hluboký hnědý podtón, díky čemuž je tento lak vaší perfektní volbou. Barva však není jediným působivým aspektem tohoto laku na nehty. Štětec má široký čtvercový design, díky kterému je lakování každého nehtu jedním tahem (maximálně dvěma) jednodušší než kdy předtím.

Essie lak na nehty v odstínu „Force of Nature“ – 10,00 $

Tady trochu přehazujte: Zelená je jednou z nejoblíbenějších barev roku 2022 a na podzim byste měli sáhnout po hlubokých, mechových odstínech. Pokud doufáte, že vaše mani vynikne, tento nádherný nový odstín lesní zelené je skvělou volbou. Nabízí tak akorát náladovost, aniž by byl extrémně tmavý.

Olive a June HJ

Olivový a červnový lak na nehty v odstínu „HJ – 9,00 $

Pokud chcete vzhled nehtů inspirovaný lilkem bez třpytu, lak na nehty Olive & June’s HJ je skvělou volbou. Vysoce pigmentovaný lak nevypadá skvěle jen díky své barvě. Skutečnost, že je známo, že vydrží bez čipů týden nebo déle, je špičková.

(Psst: Pokud máte rádi podzimní barvy, ale chcete něco trochu méně tmavého a náladového, nezapomeňte se podívat na novou podzimní kolekci Olive & June inspirovanou kavárnami.)

ILNP lak na nehty v odstínu „Eclipse“

Milujete zemité tóny podzimu, ale přesto se chcete bavit se třpytem a metalízou? Lak na nehty ILNP Eclipse vás omdlí. Grafitový základ je naplněn holografickým duhovým pigmentem pro skutečně kouzelnou (ale naprosto náladovou) maniku.

Dior Vernis v odstínu „111 Night“ – 28,00 $

Tento načervenalý, nahnědlý a načernalý lak je jedním z nejnovějších výtvorů Diora a letos na podzim bude určitě velkým hitem. Je jasné, že jde o všestranný odstín, který je těžké popsat a snadno obdivovat.

Londýn

Londontown – 16,00 $

Ať už hledáte dokonalý lak pro svůj halloweenský kostým nebo jen milujete fialovou barvu, lak na nehty Black Thorn od Londontown je oblíbeným fanouškem. Světlo odrážející fialový lak se vyznačuje tím nejjemnějším frézovaným třpytem a perfektně tvarovaným štětečkem pro začátečníky i profesionály.

Chcete být první, kdo se dozví o nejnovějších (a největších) nabídkách produktů SHOP, vlastních kolekcích, slevách a dalších? Přihlaste se k odběru informací přímo do vaší schránky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *