15minutové silové cvičení pilates

By | September 10, 2023

WCo je to proboha „reverzní burpee“? Pokud vás pouhý zvuk takového pohybu přiměje utíkat do lesa (nebo alespoň z tělocvičny), možná budete chtít zůstat.

V obráceném burpee, nazývaném také poloviční jackknife, si lehnete se zvednutýma nohama, zhoupnete se zpět na ramena v obráceném křupku, překřížíte nohy nad hlavou a poté se zhoupnete zpět na sedací kosti, když zvednete horní část těla. směrem od spodní části těla a končí trupem a špičatýma nohama ve tvaru V.Určitě je to pokročilé. Ale existuje tajemství, které vám pomůže se tam dostat, a to je pracovat na tom postupně, dokud skutečně neuvidíte, že jste plně schopni.

To je struktura tohoto nového cvičení Power Pilates od instruktora East River Pilates Briana Spencera. Prostřednictvím série pohybů vsedě, rukama a koleny a ve stoje vás Spencer připraví na nejnáročnější varianty cvičení tím, že začne od základů. Tato strategie vám umožňuje zahřát svaly a zvyknout si je na aktivaci v určitém vzoru, než se pokusíte o něco příliš složitého.

Například předtím, než vyzkoušíte reverzní burpee, začněte s některými příjemnými a přátelskými roll-downy.

“Zahříváme naše břišní svaly a jádro shora, takže je tu pro nás po zbytek hodiny,” říká Spencer.

Koncept je podobný rozcvičení s činkami, kde cvičíte s tělesnou hmotností, než se pokusíte o něco s těžkými váhami. Jde o to připravit vás na úspěch tím, že se vyhnete překvapením a upoutáte pozornost svalů, aby pohyby, které vypadaly jako totální úsilí, byly jen logickým dalším krokem. Na konci tohoto 15minutového cvičení Power Pilates budete ohromeni tím, co všechno můžete dělat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *