15minutový trénink paží s Nicole Uribarri| Dobře + dobře

By | September 12, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které má. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Silná horní část těla může pomoci zlepšit držení těla a samozřejmě usnadnit sbírání věcí. Pokud si chcete tuto sílu vybudovat, je pro vás cvičení na holé ruce v tomto týdenním čísle Klub trenér měsíce.

V epizodě Nicole Uribarri, programová ředitelka a zakládající trenérka Bande, předvádí cvičení na pažích, při kterém se na konci budete cítit jako na nudli. Vše, co potřebujete, je pár lehkých závaží na ruce nebo závaží na zápěstí. “Toto cvičení můžete udělat několikrát, zvyšujte váhu znovu a znovu, takže budete silnější a budete si to nadále užívat,” říká Uribarri.

Po zahřátí, které zahrnuje přetočení ramen a úklony do stran, pronese Uribarri malou povzbudivou řeč, než se začne věnovat svalovým třesům. Když budete provádět různá cvičení, udržujte své jádro zapojené a soustřeďte se na dýchání, když jsou věci obtížné – protože věřte mi, jsou vůle stát se silným. “Nastanou chvíle, kdy budeš chtít pustit ruce, a já tě povzbudím, abys pokračoval,” říká Uribarri. Později, když jsou vaše paže jako želé a jste připraveni shodit své váhy, je tu s vámi a připomíná vám: “To, co cítíte, je dočasné.” To přejde.”

Dobrou zprávou je, že za 15 minut budete mít hotovo. Jste připraveni to přijmout? Sledujte video.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na špičkové wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Připojte se k Well+, naší online komunitě wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *