19minutový silový trénink pro celé tělo s nízkým dopadem

By | September 11, 2023

So Chcete rozbušit srdce, ale vyhnout se prudkým skokům nebo otřesům? Nebojte se, stále můžete získat výkonné cvičení, které zrychlí vaši tepovou frekvenci pomocí pohybů, které nezatěžují vaše klouby.

Její nepříliš tajnou zbraní jsou dvě středně těžké činky. V tomto novém cvičení od trenérky Kat Atienzy ze Session v Brooklynu vám závaží pomohou procvičit spodní část těla, střední část a horní část těla, aniž byste se museli starat o silné pohyby, jako jsou dřepy.


Odborníci v tomto článku

  • Kat Atienza, trenér a spolumajitel Session v Brooklynu

Závaží vám také může poskytnout kardiovaskulární trénink. Je to proto, že lehčí váhy, pokud jsou prováděny pro vyšší počet opakování, mohou zvýšit vaši srdeční frekvenci podobným způsobem jako kardio, na rozdíl od typu vzpírání, kde provádíte méně opakování s těžšími váhami. Jak rychle nebo pomalu budete opakovat, je samozřejmě na vás a záleží na tom, jak těžké jsou váhy, které používáte – vždy pamatujte, že je třeba jít tak pomalu, jak potřebujete, abyste si udrželi dobrou formu.

Ruční činky mají další výhodu: Když umístíte své závaží dopředu pro dřepy, podržíte jedno pro řady mrtvých tahů s jednou nohou nebo je zavěsíte do rukojeti kufru na boku, musíte také zapojit jádro, paže a zádové svaly. I když se může zdát, že pohyb působí na spodní část těla, je zapojena také horní část těla a jádro.

V tomto 19minutovém cvičení, které zahrnuje zahřátí a ochlazení, dokončíte dvě sady po třech pohybech a dvě kola obou sérií. Zahřátí vám pomůže procvičit pohyby, které budete později provádět se závažím, jako například: B. Dřepy a dřepy, takže vaše svaly jsou pěkné a aktivované, jakmile začnete přidávat kila do pohybů.

Atienza vás bude provázet tipy pro zajištění dobré formy, kupř. B. kde by měl být váš pohled nebo které svaly byste měli napnout, abyste se stabilizovali. Ochlazovací strečink vám pomůže cítit se nejen silný a silný, ale také pohodlně uvolněný. To je méně než 20 minut dobře stráveného času.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *