3 nejlepší fénovací kartáče pro fénovací účesy 90. let

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Hledáte plné a svůdné retro vlasy à la Cindy Crawford? Velké vlasy jsou zpět, říká téměř každý, a opravdu není tak těžké tento vzhled stáhnout. “Fénovací kartáč je nejlepší způsob, jak dosáhnout objemu supermodelky 90. let,” říká Courtney Resch, hlavní kadeřnice a majitelka salonu Ashen v La Jolla v Kalifornii. Proč kartáč na sušičku? “Mysli na Hot Roller,” říká. Tento typ sušičky vytváří efekt horkého válečku: velkou, vzdušnou hřívu díky nástroji, který zabije dvě mouchy jednou ranou. “Kartáč fénu drží vlasy na místě, zatímco suší, takže jsou houpavé a lehké, zatímco použití tyče na vlasy nebo kulmy může vlasy stáhnout.”Resch dodává: „Pro vytvoření objemu, hladkosti a lesku vám všichni stylisté řeknou, že dvě nejdůležitější věci jsou teplo a napětí. Práce s kulatým fénem dodává vlasům objem a odrážejí se od kořínků – od mokra k suchu – pro delší trvající efekt.“ S vysoušecím kulatým kartáčem, říká, můžete dosáhnout okouzlujícího vzhledu salonu. Vneste styl do svého Domov.

Má to však háček: Podle Resche stále potřebujete normální fén. Pokud(!!) se nebudete řídit osobní technikou stylisty a pravděpodobně se vám podaří ušetřit nějaký čas (k tomu se dostaneme za chvíli). “Musíte si vlasy fénovat od mokra do sucha, abyste skutečně získali objem a pružili,” říká. “To znamená, že nejprve normálně vyfénujte, pak osušte kulatým kartáčem.” Teoreticky byste mohli použít běžný kulatý kartáč, ale pokud nejste profesionál: “Je opravdu těžké si vykartáčovat vlastní vlasy, “ vysvětluje. “Sušicí kartáče vám umožní dodat vlasům pružnost, měkkost a styl, aniž byste museli používat horký nástroj, jako je žehlička nebo kulma.”

Naštěstí je tento typ fénu právě teď extrémně populární (takže výběr je na vás!).

3 nejlepší fénovací kartáče pro výtoky z 90. let

Drybar, The Double Shot Round Blow – 155,00 $

Tento vysoušeč kulatých kartáčů vám pomůže dosáhnout požadovaného super plného, ​​lehkého a nadýchaného vzhledu – a dá vám ochutnat zážitek ze Drybaru doma. Jeho all-in-one přístup k fénu s kulatým kartáčem je schválený stylistou a stojí 155 dolarů.

Revlon, jednokrokový vysoušeč vlasů a horkovzdušný kartáč pro objem – 39,00 dolarů

Pokud hledáte možnost pod 100 USD, můžete si tuto z Revlonu pořídit za 35 až 60 USD (obvykle je někde ve slevě, k čemuž se dostaneme za chvíli). Díky recenzím superhvězd online a obrovské sledovanosti byste měli mít štěstí a přidat k vašemu průlomu nějaký impuls.

Modrý a měděný Dyson Airwrap s 5 nástavci

Dyson, Airwrap Complete Hair Styler – 600,00 $

„Když investujete do vlasového nástroje, nejvíce peněz byste měli utratit za fén,“ říká Resch. „Z tohoto důvodu je Dyson Air Wrap bezkonkurenční. Udělá to všechno.” K zahájení procesu můžete použít nástavec na fén a použít nástavec s kulatým kartáčem k „dosáhnutí bouřlivého efektu Victoria Secret svých snů – z mokrého do suchého za 15 minut.” (Pro informaci: Dyson se dodává s osmi nástavci, včetně dvou sad dvou natáček směřujících doleva a doprava.)

Profesionální tipy pro dechberoucí vzhled 90. let:

1. Nejprve nechte vlasy z velké části suché.

Kartáč fénu je určen jako nástroj – nepoužívejte jej na mokré vlasy. „Než použijete jeden z těchto kartáčů, vyfénujte si vlasy na 80 procent suché – hlavou dolů,“ říká Resch. „Nejprve použijte fénovací nástavec – to je důvod, proč je Dyson Air Wrap tak skvělý, protože to všechno zvládnete s jedním nástrojem (fénovací nástavec a poté fénovací kartáč). S ostatními kartáči na vysoušeč vlasů byste k zahájení procesu sušení potřebovali další vysoušeč vlasů.”

2. Použijte sprej.

„Před použitím kartáče nastříkejte lak na vlasy, abyste vytvořili kadeře a objem – i když jsou vaše vlasy vlhké,“ říká Resch. Její oblíbený: Davine’s This Is A Medium Hairspray.

3. Zaměřte se na svou korunu.

„Dokončete posledních 20 procent procesu sušení pravou stranou nahoru suchým štětcem. Vyfoukejte vlasy od korunky nahoru, abyste vytvořili objem. Zaměřte se na korunu, ale touto metodou si můžete ofinu i vyfénovat. Sušte v opačném směru, než je chcete položit.“

4. Použijte teplo.

Pokud má vaše sušička tuto funkci: „Snižte výkon a zvyšte teplo,“ říká.

5. Nepoužívejte levné nástroje.

“Obecně je velká mylná představa, že pokud je váš fén levný, není to žádný velký problém – takže to není pravda,” říká. „Je to nástroj, který používáte nejčastěji, a je nepochybně výkonnější než jakýkoli jiný vlasový nástroj. Kolikrát jsi vypálil pojistku, když jsi se jako dítě snažil fénovat vlasy?!”

Se vším, co bylo řečeno, rozhýbejte svou vnitřní supermodelku 90. let.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *