4 nezbytnosti Nike Walking Essentials, které používám každý den v New Yorku

By | September 7, 2023

Velikosti: XS-2XL, 1X-4X

Nyní ke skutečné hvězdě přehlídky: sportovní podprsence Nike Alate Trace. Od ramínek až po pás je tato podprsenka podle mě hit.

Vzhledem k tomu, že jsem 40G, spadám pod 2XL podle tabulky velikostí sportovních podprsenek Nike. Vzhledem k tomu, že podprsenka Alate Trace se dodává ve větších velikostech, mohla jsem mít velikost až 1X pro trochu větší krytí a prostor v pásku, ale jsem ráda, že jsem to neudělala. Tato podprsenka perfektně sedí hned po vybalení. Silueta s výstřihem do V mě opravdu rozevřela na hrudi, což je vítaná změna oproti obyčejným kompresním podprsenkám s plným krytím, ve kterých obvykle cvičím.

Nike nabízí podprsenku Alate Trace jako „lehčí podporu“, takže jsem byl šokován, když jsem viděl, jak vysoko a bezpečně podpírá moje prsa. Ne, rozhodně neprojde testem odrazu, ale když jsem ho měl na sobě na procházce do Prospect Parku, fungoval fantasticky.

Je vyrobena ze super měkkého, super strečového recyklovaného nylonového materiálu odvádějícího vlhkost, který je lehký. To znamenalo, že se mi dvojitá ramínka nezarývala do ramen, a protože vycpávka je přišitá, mohl jsem chodit bez bundy, aniž by celý Bushwick viděl, jak mi prokukují bradavky. Další výhodou tenkých popruhů bylo, že vypadaly skvěle pod všemi mými cvičnými tanky; Tady žádná nevzhledná tlustá ramínka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *