4 sérové ​​korektory, které poskytují pleti výhody

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Je to oficiální: Jsme ve zlatém věku korektorů. Poté, co uvedly na trh dostatek bronzujících, víceúčelových rozjasňovačů a krémových tvářenek, aby namalovaly milion tváří, obrátily značky svou pozornost k rozhodně univerzálnějšímu základu: pokornému korektoru. Ale to už nejsou křupavé, koláčové korektory z minulosti – dnes je zakrytí tmavých kruhů, skvrn a nedokonalostí prostě nutností. Tyto moderní korektory jsou inovativnější než kdy jindy a dokážou mnohem víc, než jen zakrýt. Myslete na aktivní ingredience, které zlepšují pleť v průběhu času, samotuhnoucí vzorce, které uživatelům umožňují vzdát se pudru, a vzdušné textury, které stále poskytují krytí.

Ale s tolika možnostmi a čtyřmi nejočekávanějšími korektory sezóny, které se dostanou na trh v rychlém sledu – Makeup by Mario SurrealSkin Awakening Concealer (29 $) 17. srpna, Tower29 Swipe All-Over Hydrating Serum Concealer (22 $) 19. srpna , Live Tinted HUESKIN Serum Concealer (26 USD) 22. srpna a Haus Labs Triclone Skin Tech Hydrating Concealer (32 USD) 7. září – může být obtížné zjistit, který vzorec pro She je ten pravý.

Abychom vám pomohli překlenout klábosení a najít perfektní shodu, postavili jsme čtyři korektory proti sobě (hlava na hlavu) a podělili se o naše nefiltrované myšlenky.

Make-up od Maria, SurrealSkin Awakening Concealer – 29,00 $

Poznámky k přísadám:

 • Kofein: Protizánětlivá látka, která pomáhá vyblednout tmavé skvrny a snížit otoky.
 • Fermentované mořské mikroorganismy: Složka, která vyhlazuje pokožku stimulací „podobnou kolagenu“ a viditelným stahujícím efektem.
 • Dlouhotrvající složení bez vrásek
 • Patentovaná technologie „Lift and Lock“ zajišťuje přirozeně pozvednutou pleť
 • Přirozená povrchová úprava podobná pokožce
 • Střední, sestavitelné krytí
 • 22 odstínů

Velmi očekávaný korektor Mario Dedivanovic spustil převážně pozitivní recenze od fanoušků i kosmetických redaktorů. Podle samotného Dedivanoviče bylo cílem vytvořit korektor, který by lidem umožnil používat méně produktu a pudru. Aby toho dosáhl, zvolil vysokou koncentraci pigmentu s jemným, matným finišem – takže malé množství jde na dlouhou trať. Implementoval také značkovou technologii Lift and Lock, která využívá kofein k podpoře krevního oběhu (nebo zpřísnění) a vyznačuje se samotvrdnoucím složením (Lock). Je vhodný jak pro zakrytí tmavých kruhů a nedokonalostí pleti, tak pro modelaci a tvarování.

Pokud bojujete s vysušením, zejména v oblasti pod očima, doporučujeme nanést hydratační sérum a hydratační krém pod oči – korektor má tendenci ulpívat na sušších místech, což může po několika hodinách nošení způsobit shlukování a vrásky. A díky samotuhnoucí formuli dosahuje nejlepších dlouhodobých výsledků ze všech; Nemusíte se bát prašanu, pokud váš běh není obzvlášť mastný. Nabízí také největší pokrytí (ačkoli vzorec Haus Labs nabízí jen o něco méně), což je třeba mít na paměti.

Tower28, Swipe All-Over Hydrating Serum Concealer – 22,00 $

Poznámky k přísadám:

 • Kyselina hyaluronová: Molekula vázající vodu, která poskytuje vlhkost a udržuje pokožku pružnou, hladkou a elastickou.
 • Extrakt z listů Centella Asiatica: Rostlinný extrakt, který zklidňuje a zklidňuje citlivou pokožku.
 • Lysin: Aminokyselina, která zabraňuje vysoušení a podporuje tvorbu kolagenu.
 • Lehké, nekomedogenní složení bez parfemace a alkoholu, vhodné i pro citlivou pokožku
 • Hydratační, povrch podobný pokožce
 • Střední, mísitelné krytí
 • 20 odstínů
 • Omezené barevné možnosti pro pleť se studenými podtóny

Tower28 s příhodným názvem Serum Concealer má ultratenkou texturu, která hladce klouže po pleti jako – uhodli jste správně – sérum. Navzdory lehce vodnatému pocitu má skutečnou sílu a nabízí opravdu střední krytí, udržuje pokožku hydratovanou a zabraňuje jejímu ulpívání na suchých místech. A stejně jako ostatní produkty Tower28 je tento korektor speciálně navržen pro citlivou pleť, což znamená, že je extrémně jemný a neucpává vaše póry. Díky kyselině hyaluronové a extraktu z listů Centella Asiatica současně hydratuje, zklidňuje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Pigmenty jsou zároveň potaženy lysinem, aminokyselinou, která podporuje tvorbu kolagenu a zabraňuje vysušení pokožky. Navíc je vzorec opravdu sestavitelný; lze jej vrstvit bez spékání nebo zmačkání. Výsledkem je snadno mísitelný korektor s přirozeným finišem, který vypadá jako druhá kůže. Přirovnali bychom to ke skvělému odstínu pleti: Lehké složení poskytuje krytí podobné pleti, které účinně skrývá nedokonalosti, aniž by vypadalo jako make-up.

Pokud jste fanouškem make-upu bez make-upu, toto je váš nový nejlepší přítel. Paleta barev se přiklání spíše k teplým a neutrálním podtónům, pouze s jednou skutečně cool možností, takže to nemusí být ta nejuniverzálnější volba. A i když je závěr rozhodně pleťový, přiklání se spíše k orosenému než matnému.

Živý tónovaný, HUESKIN sérový korektor – 26,00 $

Poznámky k přísadám:

 • Niacinamid: Forma vitamínu B3, která rozjasňuje, hydratuje, zlepšuje texturu pokožky a bojuje proti známkám stárnutí.
 • Kofein: Protizánětlivá látka, která pomáhá vyblednout tmavé skvrny a snížit otoky.
 • Bakuchiol: Hydratační rostlinná složka, která pomáhá snižovat hyperpigmentaci a akné a zvyšuje pevnost pokožky.
 • Komplex kyseliny hyaluronové: Kombinace pěti kyselin hyaluronových na různých molekulárních úrovních, které pomáhají udržet vlhkost a zlepšují elasticitu pokožky.
 • Lehká formule
 • Krémová, mísitelná textura
 • Střední až plné, sestavitelné krytí
 • Klinicky testováno na výdrž až 12 hodin
 • 20 odstínů

Live Tinted HUESKIN Concealer má podobnou texturu jako Tower28 (čti: jako sérum), přičemž poskytuje krytí srovnatelné s make-upem Mario a Haus Labs. V tom spočívá jeho klíčový rozdíl: je opravdu to nejlepší z obou světů, s lehkou texturou a středním až plným krytím. Existuje také vzorec, který obsahuje aktivní množství niacinamidu, kyseliny hyaluronové, bakuchiolu a kofeinu pro zlepšení vzhledu tmavých skvrn a hyperpigmentace v průběhu času. Pokud jde o balení, pero je vybaveno štětečkovým aplikátorem, který umožňuje snadnou aplikaci na cestách a přesnější zakrytí skvrn. Zasychá mírně lepkavě (ale jen mírně!), což umožňuje korektoru lépe přilnout k pleti a zabránit jejímu spékání po celý den.

Díky lehkému, vyživujícímu složení je skvělou volbou pro každého, kdo nemá rád make-up, ale přesto chce vysoké krytí. A protože složení obsahuje tolik účinných látek, pokožka vypadá lépe při každém použití.

Haus Labs, Triclone Skin Tech Hydrating Concealer – 32,00 $

Poznámky k přísadám:

 • Niacinamid: Forma vitamínu B3, která rozjasňuje, hydratuje, zlepšuje texturu pokožky a bojuje proti známkám stárnutí.
 • Fermentovaná arnika: Homeopatická bylina s protizánětlivými vlastnostmi, které snižují výskyt zarudnutí a podráždění.
 • Hyaluronic Acid Complex: Patentovaná směs kyseliny hyaluronové, která pomáhá vyhlazovat a hydratovat pokožku.
 • Lehké, nekomedogenní složení bez slídy
 • Vyrobeno z flexibilních pigmentů, které se hladce přizpůsobí pokožce
 • Střední, sestavitelné krytí
 • 31 odstínů

Pokud jde o konzistenci složení, Haus Labs nabízí nejhustší složení – i když je fér říci, že to, co je po aplikaci trochu lepkavé, se rychle promění v krásný závoj rozmazaného krytí se vzdušným a lehkým pocitem. Zatímco značka popisuje krytí jako střední, řekli bychom, že se blíží spíše střednímu plus, i když se dá snadno vybudovat na plné krytí.

Nejen, že jsme dokázali najít dokonalou barevnou kombinaci mezi 31 odstíny (více než kterýkoli jiný korektor), ale flexibilní pigmenty nám také usnadnily přepínání mezi několika různými odstíny v závislosti na našem aktuálním stavu opálení. Snadno se roztírá a zanechává to, co bychom popsali jako jemnou záři – není úplně orosená, ale rozhodně není matná, i když se dá lehce zmatnit trochou pudru. V průběhu času to také funguje neuvěřitelně dobře; Pamatujte, že po celé hodiny nedojde k žádnému nebo žádnému pomačkání nebo spékání.

Vzhledem k tomu, že jde rozhodně o hydratační formuli, je nejvhodnější pro suché a normální typy pleti – ale nevylučujte to, pokud máte mastnější pleť. V tomto případě jednoduše vynechejte oční krém a naneste pod něj lehký hydratační krém. Pokud jste fanouškem nadace Haus Labs, řekli bychom, že tento korektor je nula. Ale i kdybyste nebyli, opravdu se nepodobá žádnému korektoru, který jsme předtím zkoušeli, a to samo o sobě stojí za nákup.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *