5 laků pro snadný lesk nehtů

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

„Nehty s leskem na rty“ se poprvé objevily loni na podzim jako čistý a jemný vzhled, kdy lidé používali světle růžové a béžové tóny k vytvoření nehtů, které vypadají přirozeně, ale zároveň se lesknou. Vyhledávání tohoto výrazu na Googlu se za poslední rok zvýšilo o více než 5 000 procent, a jak míříme do léta, je čas posunout trend na další úroveň pomocí čistých odstínů, které ještě více zapůsobí – jako je čerstvá korálová nebo hnědá 90. léta a toskánská oranžový.

“Opravdu milujeme tento trend lesku na rty na nehty,” říká Sarah Gibson Tuttle, zakladatelka a generální ředitelka společnosti Olive & June. Značka na začátku tohoto roku ponořila špičku do intenzivnějších čistých odstínů. “Byli jsme opravdu nadšení, že jsme vytvořili průhlednější, pigmentovanější linku, která působí, jako byste ji mohla nosit sama, a na nehtech působí jako bobulový lesk na rty.”Po letech, kdy suverénně kralovaly mléčné a neprůhledné laky, mi příliv průhledných laků připadá jako zábavná změna nenáročná na údržbu – k dosažení vzhledu stačí jediná vrstva, ale můžete také nanést více vrstev, pokud chcete více popu. barvy. Abych vám pomohl získat na léto poutavé nehty s leskem na rty, našel jsem pět nádherných, průsvitných laků na nehty, které budete chtít mít na své ješitnosti co nejdříve. Níže procházejte své možnosti.

Dazzle Dry, pedál do kovové růžové – 22,00 $

Toto je nejjednodušší na seznamu – je stále růžový, ale má trochu korálový nádech, díky čemuž je barva trochu teplejší. Neobsahuje také žádné bílé pigmenty a je tedy více lesklý než mléčný. Při vrstvení vytváří super pěkný vzhled, který vyniká, aniž by byl příliš silný. Vzhledem k tomu, že je od Dazzle Dry, zcela vytvrdí za pět minut.

Aprés, Pod toskánským sluncem – 15,00 $

Novinka od Aprés, tento odstín je tak zábavný. Je to čistě oranžový gel lak se žlutými podtóny, který prostě křičí léto. Představte si to: Ten odstín na vašich nehtech, když sedíte na slunci a popíjíte Aperol Spritz. Ani zde barva neobsahuje žádný bílý pigment, takže je krásně průhledná. Vzhledem k tomu, že se jedná o gelový lak, budete k jeho fungování potřebovat UV světlo, gelový podkladový lak a gelový vrchní lak.

Olivový a červnový, tento salát je Radicchio – 9,00 dolarů

Podle Gibsona Tuttlea je tento odstín jako bobulový lesk na rty na vašich nehtech. Je to perfektní fialovo-růžová a opravdu vydává nanukové vibrace. Je to barva bez obsahu 15, což znamená, že je netoxická a bez mnoha běžných dráždivých látek, jako jsou: formulářaldehyd, Naluene, Dibutyl phthaljedl (DBP), parpryčensA Dotázat seRpředků. Tento nátěr má gelovitý povrch, který lze snadno odstranit pomocí odlakovače.

Zoya, Miley – 10,00 dolarů

Tento mrazivý odstín křičí brzy ráno tím nejlepším možným způsobem. Je to průhledná, studená, stálezelená barva s lehce mléčným tónem. Je perfektní, pokud máte rádi pastelové barvy, ale chcete něco s trochu větším vizuálním zájmem.

Ailla, gelový lak na nehty Jelly Brown – 8,00 $

Ze všech pěti je tento odstín můj nejoblíbenější. Je to dokonalý lak na nehty ekvivalentní hnědému lesku na rty z 90. let. Je to teplý hnědý tón, který dodá vašemu vzhledu náladový nádech, aniž by byl příliš těžký. Protože se jedná o gelový lak, ujistěte se, že máte všechny potřebné nástroje.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *