5 produktů, které musíte mít pro zářící pleť z akce krásy Walmart

By | September 8, 2023

Zima se blíží – a my jsme tu, abychom vám pomohli připravit vaši kosmetickou rutinu na chladnější měsíce dopředu. Považujte to za svůj náhled na vše, co potřebujete ke zlepšení své sestavy v této sezóně, včetně informací o tom, jak dosáhnout velkých úspor. Nakupujte nyní

Léto prostě přichází jinak. Modrá obloha. Sluneční svit. Výlety na pláž a dny v parku. Celková dobrá nálada. A ano, vaše pokožka se v létě také cítí lépe.

Myslete na to: Vlhkost ve vzduchu přirozeně podporuje vaši vlhkou pokožku, vitamín D (který můžete získat i při nošení SPF) má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti a nemusíte se potýkat se studeným vzduchem, který způsobuje vysušení a může vést k pupínkům. Ale je tu dobrá zpráva: Na rozdíl od vašich bílých džín se nemusíte po Labor Day rozloučit se svou sluncem políbenou září – stačí mít po ruce ty správné produkty, aby vám vydržely.

Naštěstí je teď ten správný čas, abyste si na akci Walmart Beauty Glow-Up pořídili nezbytnosti pro zářivou pleť. Od 25. srpna do 24. září navštivte svůj nejbližší Walmart (nebo webovou stránku), kde můžete ušetřit na stovkách kosmetických výrobků. Začněte s těmito pěti tipy, aby se vaše pleť cítila připravená na dovolenou, i když se počasí ochladí, a užijte si lesk své nejlepší letní pleti po celý podzim.

Nakupujte základní produkty pro zářivou pleť

Frank Body Šípkový tělový peeling a čisticí prostředek

Nejdůležitější tajemství, jak si udržet záři přímo z pláže? Odlupování. Odstranění odumřelých kožních buněk a odhalení vaší nejčerstvější pleti pod nimi je klíčem k zářivému vzhledu a pocitu zářivosti. Tento tělový peeling dva v jednom funguje také jako čisticí prostředek a šípkový olej, extrakt z kávových semínek a levandulový olej se po použití vstřebávají do pokožky a zanechávají ji hedvábně jemnou.

Neutrogena Hydro Boost Hyaluronic Acid SPF 50 Facial Moisturizing Lotion, 1,7 oz – 4,00 $

Zábavný fakt: Díky exfoliaci vaší pokožky hydratační krém funguje efektivněji, protože již neexistuje mrtvá vrstva pokožky, která brání hydrataci. Po peelingu následujte hydratačním hydratačním krémem pro napnutou pokožku, jako je tento od Neutrogena, který je obohacený o kyselinu hyaluronovou, glycerin a antioxidanty, jako je vitamín E.

Revlon Illuminance Skin Careing Foundation

Pokud hledáte podkladovou bázi s krásným zářivým povrchem, vyzkoušejte tento od Revlon. Složení se středním krytím zanechává pokožku přirozeně zářivou a slouží jako péče o pleť s přídavkem skvalanu a kyseliny hyaluronové, takže vaše pleť bude nabitá a hydratovaná. Navíc je k dispozici ve 28 odstínech, takže můžete najít skutečnou barevnou shodu.

Milani Color Fetish Matte Lipstick, Blossom

Jediným tahem této krémové rtěnky získáte přirozeně vypadající umytí barvy, které vydrží celé hodiny. Bonus: Naneste trochu na tváře a kořen nosu pro růžový, sluncem políbený vzhled (bez poškození sluncem).

Klasický samoopalovací set St Tropez

I když se celé léto povalujete pod deštníkem ve jménu zdraví pokožky (váš dermatolog by byl tak hrdý), s touto pěnou na opalování vám bude vaše opálení závidět i ten nejoddanější milovník slunce. Jste v samoopalovacím klubu noví? Starter Kit usnadňuje zamezení znečištění rukou díky snadno použitelnému složení bez šmouh a sametové aplikační rukavici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *