5 Pumpkin Spice Tea Products, které jsou lepší než PSL

By | September 15, 2023

Tje sezóna sladkého, pikantního a všeho pěkného… s přílohou ke všemu předraženému a s příchutí dýně. Dobře, dobře, i my jsme na podzim příznivci čehokoli a všeho dýňového koření. To ale rozhodně neznamená, že bychom měli utratit spoustu peněz za kořenění (dýní).

Ať už vás nebaví přehnaně utrácet za vysoké, ledové dýňové spice latté nebo omezovat spotřebu kofeinu, máme pro vás perfektní alternativu: čaje s dýní, které si můžete připravit doma za zlomek ceny. Akce? DAVIDsTEA nedávno vydala pět dýňových čajových produktů, od chai po matcha, které jistě potěší. le svetr počasí Nálada jediným douškem.Každý z nich projdeme níže – a ano, určitě jsou schváleny kmotrou vílou. Jo, a zmínil jsem se, že můžete také vařit s těmito produkty z dýňového koření? Čajové veganské dýňové čtverečky již brzy!

5 čajů z dýňového koření, které za ty peníze opravdu stojí

1. Dýňový chai

DAVIDsTEA’s Pumpkin Chai, typický podzimní základ, je ztělesněním podzimu – víte, praskající krb a příjemné plyšové ponožky – v šálku. I když tento produkt není Přesně nový, je to jediný kořeněný černý čaj značky, který obstál ve zkoušce času a byl každou sezónu znovu vydáván od svého uvedení v jejich úplně první podzimní kolekci. A jakmile si dáte první doušek, budete přesně vědět, proč je tak oblíbený u fanoušků.

Jako většina lehátka je i toto vyrobeno ze základu černého čaje, který je bohatý na silné antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny a flavonoidy, které mají pozitivní účinky na celkové zdraví. Mezi obzvláště sváteční příchutě této sezónní varianty patří také: skořice, hřebíček, karamel a dýňové cukroví. Navíc sáček o objemu 1,7 unce vyrobí asi 15 až 20 šálků horkého čaje (10 až 15 studených čajů) a prodává se za necelých 10 dolarů. Nechám tě to spočítat, ale něco nám říká, že ušetříš tunu tím, že vynecháš výlety do místní kavárny.

2. Organický prášek z dýně Ashwagandha

Adaptogeny, to je dýňový čaj…máme ho rádi. Tento organický dýňový prášek ashwagandha, který je letos novinkou v podzimní řadě DAVIDsTEA, je dokonalým bezkofeinovým a veganským nápojem pro chladný a svěží den. Zvláště pozoruhodné jsou čistě organické složky, které nabízejí působivé výhody. Směs obsahuje protizánětlivé koření jako kardamom a hřebíček, relaxační ashwagandhu a samozřejmě hlavní složku: dýni bohatou na vitamíny. Nejlepší část? Podle Nadie De La Vega, vedoucí oddělení udržitelnosti čaje a přísad ve společnosti DAVIDsTEA, můžete prášek použít ve svém pečivu – zejména k výrobě jejích lahodných veganských dýňových čtverců Ashwagandha (recept níže).

3. Pumpkin Earl Grey

Tato dýně Earl Grey, jako klasický oblíbený, má hřejivý a krémový vanilkový základ v kombinaci s nádechem dýňového koření a bergamotu pro onu ikonickou bohatost připomínající londýnskou mlhu. Jeden doušek tohoto čaje a váš malíček okamžitě vyskočí. (I když porota stále nerozhoduje o tom, zda je nebo není správná etiketa pití čaje.)

4. Kolečko dýňového pytlíku

Připravte se na halloweenskou tematickou párty.čaj? Toto Pumpkin Sachet Wheel bude určitě hlavním lákadlem. Obsahuje tři kapsičky s 12 různými příchutěmi, včetně velmi oblíbeného S’mores Chai a Hot Chocolate Tea, celkem pro 36 porcí. Kdo potřebuje alkohol, když místo toho můžete ochutnat čaj? Teď je tu nápad!

5. Bio Dýňový koláč Matcha

Vzrušující zpráva: Brzy budete moci 20. října dostat do rukou nový Organic Pumpkin Pie Matcha. (Omluvte mě, když křičíme vzrušením.) Tato matcha je kombinací matcha matsu – jasně zelené matcha z prefektury Aichi v Japonsku – a dýňového koření.

Do té doby můžete nakupovat zbytek jejich podzimní kolekce inspirované Halloweenem, která zahrnuje zábavné příchutě, jako je Čaj z vodního melounu a Čaj z kouzelného lektvaru. Všichni jsou zlo Dobrý.

Veganské dýňové čtverce Ashwagandha

Vyrobí 9 porcí

Ingredience

Pro kůru:
2 šálky drcených grahamových sušenek (asi 100 gramů)
3/4 šálku kokosového oleje, pokojová teplota
1/2 lžičky soli

Na náplň:
2 unce teplé vody
1 polévková lžíce organického dýňového prášku ashwagandha
1/4 šálku dýňového pyré
1/2 šálku kondenzovaného kokosového mléka
1/2 šálku cukru
1/2 lžičky prášku do pečiva
1/2 lžičky čerstvé pomerančové kůry
1 hrnek mouky
3/4 šálku strouhaného kokosu

1. Ve střední misce smíchejte grahamové sušenky, rozpuštěné máslo, kokosový olej a sůl. Míchejte, dokud se dobře nespojí.

2. Přeneste do pekáče o rozměrech 9 x 9 palců a pečte při 350ºF po dobu 10 až 15 minut. Vyjměte z trouby a nechte vychladnout.

3. V odměrce smíchejte jednu polévkovou lžíci organického dýňového prášku ashwagandha se dvěma uncemi horké vody (200 °F).

4. V míse smícháme cukr, kondenzované kokosové mléko, prášek do pečiva, dýňové pyré, pomerančovou kůru a mouku a přidáme směs z dýně ashwagandha.

5. Do mísy s vaječnou směsí přidejte strouhaný kokos a nalijte na kůrku.

6. Pečte 20 až 25 minut, nebo dokud nejsou okraje lehce zlatavě hnědé.

7. Před řezáním nechte vychladnout a užívejte si!

Nemůžete mít v tomto ročním období dost dýně? Tento recept na bezlepkový dýňový chléb bude:Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *