5 tipů na úklid skříně od čtenáře aury

By | September 17, 2023

CVyklonit se ze skříně může být jedním z nejnáročnějších úkolů – zvláště když jsme uprostřed globální pandemie. Je prostě tolik věcí a tak málo času a je to to poslední, na co někdo myslí. Naštěstí existuje způsob, jak tuto činnost vnést do vašeho života více radosti A zároveň podporovat lepší představu o wellness.

Susanna Merrick z Aura Wear NYC je intuitivní stylistka, která obléká lidi podle jejich aury a jednou z jejích nejžádanějších služeb je čištění oděvů. Na rozdíl od typického odborníka na úklid, Merrick přistupuje k myšlence uklidit váš šatník tím, že se podívá na to, jak to souvisí s vámi a barvou.

Každý má auru, energetické pole, které lze přečíst a přenést do vašeho emocionálního a fyzického stavu. Typické je, že aury korelují s různými barvami – například radost je často spojována se žlutou aurou. Merrick začíná čtením aury svých klientů a poté se ponoří hlouběji do barev, siluet a stylů, které se nejlépe hodí k péči a léčení vlastní aury. Není překvapením, že barva je pro ni nanejvýš důležitá: „Barva nás ovlivňuje vědomě i nevědomě,“ vysvětluje. „Když klienty odpuzují určité barvy, obvykle to znamená, že mají blokádu toho, co odpovídá této energii v jejich životě. Pokud například nesnesete pohled na oranžovou, může být pro vás obtížné vystoupit ze své komfortní zóny nebo mít potíže riskovat ve svém milostném životě nebo kariéře.“

„V závislosti na vaší povaze a energii existují styly, které vám budou vždy vyhovovat lépe než ostatní,“ vysvětluje svůj tvůrčí proces. “Ale tohle je neuvěřitelně osobní.” Všichni máme svůj vlastní „kód stylu“ a stejně jako otisk prstu nebude vaše aura nikdy úplně stejná jako aura vašeho souseda, ani v žádném ročním období.

Zde Merrick sdílí několik tipů pro vylepšení vašeho šatníku a jak se můžete dozvědět více o sobě a své auře prostřednictvím barev a stylu v těchto zoufalých časech:

5 tipů, jak uklidit váš šatník, podle čtenářky Aura

1. Soustřeďte se na to, co máte rádi

Merrick navrhuje vytáhnout ze svého šatníku pár kousků, které milujete. Ať už mají zvláštní příběh nebo vás přitahuje barva, vyberte je a odložte stranou.

“Meditujte o těchto příbězích a napište je do deníku,” říká. „Dále se ujistěte, že splňují kontrolní seznam: stále sedí, nejsou vážně poškozené a jsou to kusy, které budete střídat. Pokud nejsou zahrnuti v tomto seznamu, buďte podle toho jednat.“

2. Zaměřte se na konkrétní barvy

Když Merrick čte nebo osobně uklízí skříň, ráda se zaměřuje na barvy podle aury každého člověka. Existují však také určité barvy, které jsou vhodné pro každého, zvláště v dobách, jako jsou tyto. Zaměřte se na to, aby tyto barvy byly blízko u sebe.

“Právě teď jsou modré, zelené a žluté opravdu podpůrné,” vysvětluje. “Modrá uklidňuje nervový systém, zelená nám připomíná přírodu a motivuje nás k malé očistě (myslím energii typu A) a žlutá nám připomíná, že existuje naděje a dává nám malou duševní dávku vitamínu D.”

3. Rotace je všechno

Merrick také navrhuje sezónně střídat své oblíbené položky. To znamená, že pokud máte oblíbené šaty, které jste nosili celé loňské léto, odložte je na sezónu nebo dvě, aby se při příštím nošení cítili jako nové a svěží. Je to snadný způsob, jak si dát trochu radosti. Navíc navrhuje, abyste si předem dali dohromady vzhled s kousky ve vašem šatníku, které opravdu milujete, abyste věděli, čeho se chcete zbavit.

„Udělejte si čas na to, abyste na začátku sezóny dali dohromady pět až deset vzhledů, které si absolutně zamilujete,“ říká. „V nadcházejících měsících vám to ušetří hodiny času a úsilí. Jen nezapomeňte zdokumentovat vzhled, aby se dal v případě potřeby snadno sestavit.“

4. Získejte duchovní

I když ne každý má v současnosti možnost nechat si odečíst auru osobně, k dispozici jsou také četné virtuální služby. Merrick věří, že tato zkušenost přímo souvisí s barvami a styly, ke kterým nakonec tíhnete. „Přečtěte si auru, tarot nebo astrologii,“ říká Merrick. „Čím více můžete být „viděni a prožíváni“, tím více se dokážete propojit sami se sebou a podle toho se vyjádřit. Existuje důvod, proč nás přitahují určité kousky a barvy. Věřím, že barva může být použita v lékařství. Barva je mocný nástroj, který nás obklopuje, abychom mohli ovlivnit naše nákupní a životní rozhodnutí.“

5. Udělejte si čas, abyste se o sobě dozvěděli více prostřednictvím výběru oblečení

Merrick vysvětluje, že to, co nás přitahuje esteticky, je tak důležité a může toho o nás tolik prozradit. „V závislosti na vaší aktuální energii nebo auře vás mohou přitahovat určité textury nebo tvary,“ říká. „Pokud je vaše aura zelená, možná voláte po nových cílech, růstu a organizaci. Když nás tato energie obklopí, pravděpodobně sáhneme po pěkné, lesklé halence a dobrých, strukturovaných kalhotách. Nebo když se cítíme rebelsky a odvážně, může se v naší auře objevit purpurová a my začneme tíhnout k odvážným abstraktním tiskům a výrazům. Jakmile identifikujete kousky, které vy osobně rádi nosíte, a věci, které mají společné, můžete se dozvědět více o povaze své aury a zlepšit se tak.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *