6 dárků pro krásu schválených vizážistkou

By | November 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Je to příběh starý jako čas (nebo alespoň tak dlouho, jak existují obchodní domy): procházíte se uličkami s make-upem a snažíte se najít dokonalé dárky pro krásu pro milovníky make-upu ve vašem životě. Čím blíže se podíváte, tím více budete ohromeni výběrem produktu – líbilo by se jim to vůbec nebo už to mají?

Není třeba panikařit a spokojit se s dárkovou kartou. Místo toho si přineste na nákupy vizážistkou schválený plán podle toho, jaké produkty váš obdarovaný nejčastěji používá.

„Když přemýšlíte o věcech, které by mohla použít vaše sestra nebo máma, která miluje oční linky nebo červené rty, [the gift] se stane nezapomenutelným mementem ve vaší make-upové rutině – zvláště pokud to uděláte správně,“ říká vizážistka Isabel Y Rosado.

Rosado poukazuje na to, že ani při nákupu kosmetických dárků nemusíte lámat svůj rozpočet – cenově příznivé produkty mohou fungovat stejně dobře jako luxusní značky. “Nechte prostor pro objevování,” říká. “Není to o ceně, ale o kvalitě.”

Zde je šest cenově dostupných kosmetických dárků, které Rosado doporučuje, všechny dostupné ve Walmartu. Vyzvedněte si je v obchodě nebo si je objednejte online a sledujte, jak si zajistí trvalé místo v kosmetické taštičce vašeho života milovníka krásy.

Nakupujte dárky doporučené vizážisty

af94 Majorly Matte Liquid Lipstick, červená – 8,00 $

Sáhněte po této červené rtěnce, abyste obdarovanému dodali prvotřídní šmrnc, říká Rosado. “Kdykoli pracuji na červeném koberci a můj klient chce výrazné červené rty, vždy jdu po matných, tekutých rtech,” říká. “Toto je nejlepší způsob, jak zajistit dlouhou životnost, což znamená méně retušování a méně starostí s klouzáním nebo krvácením barvy.”

jedenáct kosmetických řasenek pro objem – 3,00 $

Řasenka je vždy spolehlivým dárkem pro každou milovnici make-upu – a tato od Eleven posílí vaše řasy a hydratuje je díky složení obohacenému o vitamín E, říká Rosado. “Za tu cenu to nemůžete porazit,” říká. “Má také skvělý aplikátor na spodní řasy.”

PUR Balance Act Mattifying Skin Perfecting Powder – 26,00 $

Máte kamarádku, která nikdy nevyjde z domu bez kompaktu v kabelce? Získejte pudr, který zmatňuje, zmatňuje póry a nedokonalosti a minimalizuje výskyt jemných linek. Rosado doporučuje tento čistý model, který je podle ní ideální pro osvěžující lesk. „Ačkoli to stále matuje, určitě to nezmizí [skin] “Díky niacinamidu, ceramidům a kyselině mléčné se cítí suchá nebo jako by se usazovaly částice prášku,” říká.

Bublinkový balíček péče o pleť ve 3 krocích – 25,00 $

Než si vaše obdarovaná nanese make-up, bude potřebovat čistý, navlhčený pracovní povrch, a to je místo, kde přichází na řadu tato tříkroková sada. Rosado říká, že klíčem ke skvělému make-upu je začít s čistou pletí a miluje tento jemný produkt pro začátek čištění. Doporučuje poté nanést toner, aby se vyrovnalo pH pokožky a problém se vyřešil pomocí tohoto lehkého hydratačního krému, který nebude překážet při aplikaci make-upu.

Lottie London Makeup Set – 12,00 $

Kdybyste se zeptali Rosada, jaké kosmetické výrobky by chtěla na pustém ostrově, řekla by, že čtyři produkty v této sadě (lesk na rty, bronzer, průsvitný pudr a tvářenka ombré) by byly na prvním místě jejího seznamu pro svěží- tváří tvář. “Miluji prášit bronzer na oči a nos pro konečnou úpravu,” říká. “Pomocí prstů naneste lesk na rty do nejvyšších míst vašich tváří, abyste vytvořili více lesku zevnitř.”

Mario Badescu Aloe Cucumber and Green Tea Spray Facial – 5,00 $

Obličejové spreje jsou dárkem, který neustále přichází kvůli jejich všestrannosti a Rosado po tomto spreji sáhne, když je její pokožka podrážděná, protože obsahuje zklidňující přísady, jako je aloe, extrakt ze zeleného čaje a okurka – ale to není vše, na co jej používá. “Spreje na obličej jsou víceúčelovou položkou, kterou můžete použít po péči o pleť, aby uzamkla vlhkost nebo dokončila make-up, zvláště pokud jste použili příliš mnoho prášku,” říká. “Je to nejlepší způsob ukládání a zušlechťování částic prášku.”

Zamyslete se tedy nad tím, který produkt by milovnice krásy ve vašem životě ocenila nejvíce – bude se mu líbit myšlenka a čas, který věnujete jeho výběru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *