6 dopaminových semipermanentních barev na vlasy

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Co kdybyste pokaždé, když jste se na sebe podívali do zrcadla, viděli něco tak zábavného a vzrušujícího, že vás to okamžitě udělalo šťastnějšími? To je filozofie dopaminové krásy. A hrát si se semipermanentní barvou na vlasy je jedním ze způsobů, jak se hýčkat.

„Tento koncept se ve světě módy hodně prosadil, takže se mi líbí nápad použít ho na krásu,“ říká Neil Scibelli, vizážista celebrit sídlící v New Yorku. Do našeho vzhledu můžeme přidat výrazné barevné nádechy, „abychom získali okamžitou podporu, která nám dodá dopamin, což jsou v podstatě chemikálie, které zvyšují naše pocity štěstí. Dopaminová krása hraje roli v psychologii barev a v tom, jak nošení určitých barev může vyvolat pozitivní emoce.“Mnoho semipermanentních barev na vlasy nejen zvedne vaši náladu, ale také vaše vlasy hydratuje a vyživuje, na rozdíl od permanentních barev na vlasy, které mohou velmi vysušovat a potenciálně poškodit. Například společnost Not Your Mother’s začátkem tohoto roku uvedla na trh svou první semipermanentní kolekci barviv Love For Hue. „Vytvořili jsme Love For Hue, abychom splnili touhu našich spotřebitelů po zářivých odstínech v krémovém a výživném složení bez dlouhodobého závazku,“ říká Sarah Kieny, vedoucí marketingu značky.

Některé semipermanentní barvy vydrží na jedno umytí, jiné až 50krát – vše záleží na tom, jak jsou formulovány, jak dlouho je na vlasech necháte, jak často si vlasy myjete a v jakém jsou stavu. Při prvním použití budou vaše vlasy na svém místě.

“Čím více si namočíte vlasy, tím rychleji molekuly barviva vyjdou,” říká barvířka Juliana Ohlmeyer. „Záleží také na tom, jak máte suché vlasy. Pokud jste si vlasy často odbarvovali, mohou vám vydržet déle.“

Objevte níže uvedené výživné semipermanentní receptury pro barvení vlasů.

6 semipermanentních barev na vlasy k vyzkoušení doma

Good Dye Young, DYEposit – 20,00 $

Toto barvivo, které vytvořila frontmanka skupiny Paramore Hayley Williams, kombinuje vyživující směs kokosového oleje, bambuckého másla a avokádového oleje s olejem z brokolicových semínek zvyšujícím lesk. Navíc obsahuje technologii opravy, která obnovuje poškození při aplikaci semipermanentní barvy. Je k dispozici v šesti zářivých odstínech: růžové, červené, měděné, fialové, modré a zelené.

XMondo, barevná aplikační maska ​​– 25,00 $

Pokud přemýšlíte o barvení vlasů doma, pravděpodobně jste viděli (nebo tisíc) videí Brada Monda. Toto barvivo pochází z vlastní řady kadeřníka. Je to maska, která ukládá proteiny vytvářející vazbu a hydratační kyselinu hyaluronovou a glycerin spolu se semipermanentní barvou na vlasy pro osvěžení vlasů více než jedním způsobem. Řada se neustále rozšiřuje, ale aktuálně je k dispozici v 18 odstínech včetně tyrkysové, korálové a ametystové.

Sada KISS, Mix Up Kompletní odbarvování a Semipermanentní barvení vlasů – 12,00 $

Pokud chcete, aby vaše semi-permanentní barva byla opravdu vidět, ale začínáte s tmavšími prameny, tato sada je perfektní, protože obsahuje bělidlo. Začněte zesvětlením vlasů a poté na ně naneste semipermanentní barvu. Tato sada je k dispozici v duo – zelená/modrá, růžová/modrá, růžová/fialová a červená/modrá – pro vytvoření dvoubarevného vzhledu. Je to také dlouhotrvající složení, které je navrženo tak, aby vydrželo až 50 umytí.

Not Your Mom’s Love for Hue Magnified Color – 12,00 $

Hydratujte a upravujte vlasy slunečnicovým olejem, avokádovým olejem a bambuckým máslem a nanášejte barvu, která vydrží asi čtyři až šest umytí. Tato semipermanentní barva je k dispozici v pěti úžasných odstínech: Sapphire Sass Blue, Cherry Kiss, Copper Blaze, Think Pink a Violet Vibes. Má také příjemnou ovocnou, květinovou vůni.

Kim Kimble, kondicionační vosk After Party Hair Color – 6,00 $

Pokud chcete barvu, která se vymyje dalším šamponem, vezměte si jeden z těchto vosků od Kim Kimble. Představte si to jako barevný krém na kadeře – je vyroben z včelího vosku, olivového oleje a bylinných extraktů, které vyživují a zároveň drží. Je k dispozici ve čtyřech barvách včetně fialové, modré, červené a stříbrné.

IGK, barevná aplikační maska ​​– 29,00 $

Upravte a obarvěte své vlasy touto semipermanentní barvou, která kombinuje hydratační skvalan a vyživující/posilující opuncii s omlazujícím olejem z luční pěny a ochrannou quinoou. Je k dispozici ve 12 super pěkných barvách včetně měděné, intenzivní fialové a zářivě fuchsiové.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *