6 nejlepších nalisovaných nehtů, vyzkoušeno a testováno editorem v roce 2023

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Není lepší sebevědomí než pěstěné konečky prstů. Odštípnutý lak na nehty, čisté nehtové kůžičky a roztomilý design jsou vše, co potřebuji k tomu, abych Beyoncé přivedl do místnosti se vztyčenou hlavou. Ale jakkoli miluji akryly, moje peněženka neunese účty pokaždé, když mi odrostou nehty. Tam, kde bydlím, stojí celá sada gelových laků obvykle mezi 60 a 80 dolary za návštěvu, takže časté manikúry jsou drahým zvykem. Tipy a gel mohou být také drsné na skutečné nehty a je známo, že časem způsobují ztenčení a lámavost.

Naštěstí je na trhu nová generace natlačovacích nehtů, které mi během chvilky dodají čerstvě pěstěné ruce, aniž bych musel zaplatit drahý účet nebo poškodit nehty. Nejen, že jsou tyto nalisované nehty levnější (cena se liší, ale mohou se pohybovat od 10 do 22 USD), také vypadají stejně dobře jako skutečné věci a snadno se nanášejí pomocí tuby lepidla na nehty (které je často součástí balení) .) nebo zabudované lepidlo.Během posledních několika týdnů jsem nosil “hrst” (lol) různých oblíbených natlačovacích nehtů od značek jako Chillhouse, Sally Hansen a dalších. Níže je uvedeno šest sad, které přinesly výsledky v kvalitě salonu během několika minut.

Foto: Autor

Jak používat lisovací hřebíky

„Nalisované nehty lze aplikovat buď lepidlem pro dlouhodobější aplikaci, nebo oboustrannými lepicími proužky či páskou pro kratší aplikaci,“ říká Julie Kandalec, významná manikérka a pedagožka z New Yorku. Před aplikací doporučuje připravit si všechny různé velikosti a položit nehty na nehtové lůžko, abyste zjistili, zda sedí – pokud jsou příliš velké nebo příliš malé, je to známka toho, že dlouho nevydrží.

Jakmile je tento krok dokončen, „opatrně umístěte hřebík na nehtovou ploténku, použijte lepidlo nebo dvojitou lepicí pásku a hřebík připevněte.“ Podle mých zkušeností pomáhá podržet hřebík několik sekund dole, aby lepidlo zaschlo. lepidlo se může lepit.

Tím zajistíte, že lisovací nehty vydrží dlouho

Podle Sonya Meesh, celebrity a redakční nehtové umělkyně se sídlem v New Yorku a Los Angeles, je příprava nehtů klíčová, pokud jde o to, aby vaše obtisky vydržely. „Ujistěte se, že vaše nehty neobsahují oleje a zbytky, abyste zajistili bezpečné spojení mezi vaším nehtem, lepidlem a potiskem,“ řekli. Některé startovací sady obsahují tampón napuštěný alkoholem a odstraňovač žmolků, ale pokud s ním vaše sada není dodávána, bude fungovat i vatový tampon s alkoholem.

nejlépe lisovací nehty
Foto: Autor

Na co si dát pozor při nákupu lisovacích hřebíků

Meesh nám říká, že “gelové lisované nehty jsou nejlepší, protože jsou nejpevnější a vydrží hodně opotřebení, pokud pracujete rukama, hodně cvičíte nebo se snažíte, ale plast funguje také!” novinka v lisování nehtů Pokud jste obeznámeni, hledejte sady, které již obsahují lepidlo, pilník na nehty a podložky na přípravu, ale všechny tyto materiály lze zakoupit samostatně.

Jsou lisovací nehty pro vaše nehty lepší než akrylové nehty?

„Vážně záleží na tom, jak se k nim chováte. Pokud své nehty dobře ošetřujete a staráte se o ně (například je udržujete v čistotě, stříháte je, hydratujete kůžičku a ruce), budou tlaky fungovat pro vás, ne proti vám,“ říká Meesh. Navíc doporučují odolat nutkání je roztrhnout nebo vytrhnout, protože by to mohlo roztrhnout váš skutečný nehet.

Víme, že je na výběr spousta možností, a tak jsme otestovali několik sad na nalisování nehtů, abychom zjistili, které z nich skutečně stojí za peníze. Zde je šest lisovacích sad, které dodají nehty v kvalitě jako ze salonu během několika minut.

Chillhouse

Krabička na nehty vlevo a ruka s hroty vpravo

Chillhouse, odhlášeno – 16,00 $

Nehty v ceně: 24

Fanoušci designu – Vytouženou Chillhouse manikúru nyní můžete získat v pohodlí svého domova díky natlačovacím nehtům značky, které jsou k dispozici na webových stránkách značky a u prodejců jako Target a Urban Outfitters.

Vyzkoušela jsem sadu “Checked Out” této značky, která se vyznačuje baby blue kostkovaným vzorem a zaoblenými nehty délky Zlatovlásky: ani moc krátké, ani moc dlouhé, ale tak akorát. Tyto nehty jsem nalepila během výletu do Dallasu a bylo snadné je nalepit (mimochodem to bylo součástí balení) a aplikovat. Jednou výhradou je, že tyto lisovací hřebíky vyžadují hodně lepidla. Po nanesení množství o velikosti hrášku na nehty jsem si všimla, že po pár dnech začaly opadávat. Mělo by stačit více lepidla.

Více hřebíků Chillhouse zakoupíte zde.

 • Snadno se nanáší
 • Roztomilý design
 • Univerzální délka
 • Pilník na nehty a přípravný polštářek nejsou součástí balení
 • Potřebuje více lepidla, aby nehty držely na místě

Lakovna

Krabička na nehty vlevo a ruka s hroty vpravo

Lakovací laboratoř leskle glazovaná – 15,00 USD

Nehty v ceně: 24

Po testování Glossy Glazed Nails od Paintlab mohu potvrdit, jak odolné tyto nehty jsou. Jsou vyrobeny z netoxických materiálů bez krutosti a jsou umělci, se kterými je třeba počítat. Vydrží perfektně celý týden i po tréninku a dlouhém psaní na počítači.

Aplikace je však trochu složitější. Kvůli zakřivené povaze každého nehtu jsem zjistil, že je trochu obtížné je přitlačit, aniž bych nehet odštípnul (může to trvat dva pokusy, než je uvíznout). Jakmile jsou však zapnuté, jsou zapnuté po dlouhou dobu. A na rozdíl od sad Chillhouse obsahuje každá sada všechny náležitosti, které potřebujete pro domácí manikúru, včetně 24 natlačovacích nehtů, podložky na přípravu, pilníku na nehty, netoxického lepidla na nehty a dřevěné tyčinky na kůžičku. Salónová manikúra mínus salónní cena.

Více hřebíků Paintlab zakoupíte zde.

 • Dlouhotrvající
 • Pilník na nehty a přípravný polštářek součástí balení
 • Netoxický a bez krutosti

Sally Hansenová

Krabička na nehty vlevo a ruka s hroty vpravo

Sally Hansen, sada na nalisování nehtů pro perfektní manikúru – 10,00 $

Nehty v ceně: 24

Sally Hansen vyrábí přítlačky ve všech různých barvách, tvarech a stylech, všechny se snadno používají. Sada, kterou jsem testoval, byla barevná, mandlového tvaru a tak snadno se nalepila (poznámka: skutečné přilepení trvá asi 20-30 sekund). Jedinou nevýhodou je, že každý nehet byl o něco tenčí než jiné sady, které jsem zkoušela. Ale za 10 dolarů za sadu jsou jednodušší na peněženku než tradiční akrylové a gelové tipy.

Nakupte zde další nehty od Sally Hansen.

 • Dostupné v různých tvarech, barvách a provedeních
 • Snadná instalace
 • Pilník na nehty a přípravný polštářek součástí balení

Olivový a červen

Krabička na nehty vlevo a ruka s hroty vpravo

Olivové a červnové středně lisované nehty – 10,00 $

Nehty v ceně: 42

Zajímavost: Měl jsem je na sobě při rozhovoru s Joe Jonasem. Nebyl jsem schopen si sednout s Jonasem IRL bez Měla jsem čerstvé nehty (mimochodem je pochválil) a tyto středně silné nehty v Olive a June mi pomohly v nouzi.

Kromě barvy a designu se mi líbí, že každá sada obsahuje neuvěřitelných 42 nehtů ve 21 velikostech, což je dostatečné pro zajištění přizpůsobení na všechny nehty. Sada také obsahuje lahvičku netoxického lepidla, přípravný polštářek a pilník na nehty. Zatímco je fialový holografický design vyprodaný, můžete se těšit z desítek dalších vzorů a barev, od zlatých třpytek až po duhové víry. Navíc jsou schváleni Joe Jonasem!

Nakupujte více Olive a June nehty zde.

 • Obsahuje 42 hřebíků
 • Stylový
 • Snadná instalace
 • Barva po týdnu nošení zmatní

Zapůsobit

nejlépe lisovací nehty
Foto: Autor

Impress, Press-On manikúra – 8,00 $

Nehty v ceně: 30

Tyto nehty bez ozdůbek jsou zdaleka nejjednodušší na aplikaci. Díky patentovanému lepidlu se tyto nehty přilepí během několika sekund po odstranění plastu a nevyžadují žádnou dobu schnutí, což je ideální pro lidi na cestách. Cestou na obchodní schůzku? Žádný problém. Párty za 30 minut? Taky žádný problém.

Nehty, které jsem zkoušel, měly tvar jako rakev. Jako člověku, který miluje delší nehty, ale živí se psaním na počítači, mi to vůbec nepřišlo otravné. Navíc jsou dostupné za přijatelnou cenu. Za pouhých 8 dolarů je to nepřekonatelná manikúra.

Nakupujte více Impress nehty zde.

 • Extrémně snadné použití
 • Dobrá kvalita
 • Cenově dostupné
 • Nezanechává skvrny na nehtech
 • Žádná doba sušení
 • Nemusí vydržet tak dlouho jako lepidlo na nehty

Glamnetický

nejlépe lisovací nehty
Foto: Autor

Glamnetic, Press-On nehty – 20,00 $

Nehty v ceně: 30

Tato sada na nehty přináší přesně to, co očekáváte: glam nehty. Od tipů na šerbety po smajlíky, Glamnetic nehty jistě přimějí lidi mluvit bez ohledu na to, kde jste. Skvělé na sadě je, že obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste v sobě dostali manikérku. Dostanete balení lepidla, pilník a přípravnou podložku pro zahájení lepení.

Je třeba poznamenat, že přirozené zakřivení těchto nehtů znesnadňuje lepení. Po nanesení lepidla proto možná budete muset držet nehet déle, aby lepidlo na nehet přilnulo. Jinak jsou stylové, snadno se používají a nehty vypadají svěží během několika minut.

Více Glamnetických nehtů nakoupíte zde.

 • Pilník na nehty a přípravný polštářek součástí balení
 • Dostupné v různých barvách, tvarech a vzorech
 • Vysoce kvalitní nehty
 • Vyžaduje delší dobu sušení
 • Drahý

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *