7 nejlepších nápojů pro zahájení vaší střízlivé zvědavé éry

By | September 8, 2023

AŘíká se, že moudrost přichází s věkem – což je jasné, když se zamyslíte nad tím, jak se mé preference ohledně pití v průběhu let změnily. Pro srovnání, já, asi 21 let, jsem zvedl sólo šálek plný fluorescenčního „džusu“ nalitého ze sklenice velmi pochybný neonově oranžový chladič nápojů bez mrknutí oka. Jako 30letý bych to nikdy neudělal…alespoň ne ve většině případů.

Samozřejmě jsem vyrůstal v době, kdy se výběr plechovkových nápojů omezoval na Four Lokos nebo typický výběr vlažných piv. To znamená, že jsem toho moc neudělal chtěl z čeho vybírat, natož pít. Dnes vypadá průmysl konzervovaných alkoholických nápojů velmi odlišně. Ve skutečnosti zažívá boom, což připravilo cestu pro tuny plechovek od alkoholických nápojů, které se dostaly na trh.I když je z čeho vybírat, dnes se zaměříme na některé z našich oblíbených plechovek s nízkým obsahem alkoholu bez přidaného cukru, které se mnohem více hodí pro mé moudřejší pitné návyky, jak stárnu, aby začala moje střízlivě zvědavá éra.

5 nejlepších konzervovaných alkoholických nápojů bez přidaného cukru a nízkým obsahem alkoholu

1. Svatý střik

Nemůžete uniknout četným příspěvkům na sociálních sítích upozorňujících na luxusní dovolenou v Evropě toto léto? Ta samá věc. I když mnozí z nás tuto sezónu romantický výlet na pobřeží Amalfi neplánovali, nápoj inspirovaný Aperol Spritz od Saint Spritz přináší do vašeho útulného křesla dotek Itálie – jejich slogan výstižně zní: Odchod v každém ohledu.

Podle spoluzakladatele (a bývalého) Saint Spritz Rozlučka se svobodou) JoJo Fletcher, nápoj je určen pro všímavé pití, protože neobsahuje chemikálie a umělý cukr. Když se Fletcher a její švagrová a spoluzakladatelka Mallory Patton poprvé pustili do výroby spritzu, rychle si uvědomili, že většina ingrediencí je plná umělých barviv a dalších přísad – a obrátili se na úplně jiný způsob výroby. „Chtěli jsme Spritz znovu vytvořit, ale vložili jsme do toho svůj vlastní malý twist,“ říká Fletcher, a tak duo přistálo na oranžovém nápoji na bázi vína s nižším obsahem alkoholu (ve srovnání s typickým Aperol Spritz) a bez přidaného cukru. Barviva nebo umělé přísady. (Mimochodem, Saint Spritz je přirozeně obarven přísadami, jako je řepa a kurkuma.)

Kromě své lahodné a osvěžující chuti nabízí Saint Spritz také nepopiratelný faktor pohodlí. Namísto toho, abyste museli otevřít celou láhev Prosecca, abyste vyrobili dávku Aperol Spritz, je tento produkt ideální pro všímavé pijáky, kteří si chtějí vychutnat uvolněný nápoj. bez prasknutí pověstných lahví.

Kromě toho jsou Fletcher a Patton také hrdí na to, že mohou zaujmout stanovisko v tradičně mužském nápojovém průmyslu. „Ženy si také rády vychutnají koktejl pro sebe – proč se pár starých chlapů v zasedací síni muselo rozhodnout, co se nám líbí, z hlediska chuti, víš?“ říká Patton. Upřímně, můžeme jen souhlasit.

2. Betty alkohol

Po městě se říká, že Betty Booze je nejnovější a největší počin Blake Lively. Nová verze obsahuje trio šumivých konzervovaných gurmánských koktejlů vyrobených z čerstvého ovoce, koření, bylinek a lihovin inspirovaných vášní Lively pro vaření. Patří mezi ně směsi jako šumivý nápoj z tequily s limetkou a shiso, další šumivý nápoj z tequily s teplým dubem, troškou pomeranče a troškou másla (jejich ~speciální~ tajná přísada) a šumivý bourbon koktejl spárovaný s jablkem, zázvorem a špetka višně. Nejlepší část? Všechny tři jsou formulovány bez umělých aromat, barviv nebo sladidel. Jednoduše řečeno: Milujeme.

3. Topo Chico temperamentní

Topo Chico: IYKYK. Společnost, která vyrábí pravděpodobně jednu z nejchutnějších perlivých vod, nyní vstoupila do světa koktejlů se svými barovými nápoji vyrobenými ze skutečných lihovin (tequila blanco nebo destilovaná vodka), skutečné šťávy a filtrované perlivé vody (naše oblíbená). Vyrábí se ve třech odrůdách: Tequila-Lime (Ranch Water), Tequila-Grapefruit-Tequila (Paloma) a Vodka-Lemon (Chilton). Dobrá zpráva: Tyto konzervované nápoje neobsahují žádné umělé přísady; Sladkost získávají z přírodních ovocných šťáv.

4. Tak akorát vína

Váš piknik zavolal a vy musíte přinést Rosé Bubbles od Just Enough Wines, konzervované růžové víno z centrálního pobřeží Kalifornie. Ročník 2022 se vyznačuje jasnou, suchou a osvěžující chutí s tóny bílých broskví, šťavnaté guavy a osvěžujících citrusů. mdloby. Navíc tento nápoj neobsahuje přidaný cukr. (Mějte na paměti, že tento nápoj má obsah alkoholu 12,9 procenta, což je nejvyšší obsah alkoholu mezi možnostmi na tomto seznamu.)

5. Onda

Volám všechny tequilové dívky. Pokud je tequila vaším jediným nápojem, který si vyberete, Onda bude brzy vaším oblíbeným seltzerem s příchutí tequily. Je založen ženami (ahoj, Shay Mitchell), vyrobený z jedné z nejoceňovanějších palíren tequily v zemi a neobsahuje žádný přidaný cukr. A co stojí za to, můj příliš citlivý žaludek z toho nebolí žaludek. Onda také nabízí jeden z nejrozsáhlejších výběrů příchutí v této kategorii. Patří mezi ně možnosti jako grapefruit, limetka, krvavý pomeranč a meloun z jejich klasické kolekce, stejně jako guava, kokos, ananas a broskev z jejich nově uvedené tropické edice.

2 lahodné nealkoholické nápoje v plechovce pro střízlivé zvědavce

1. De Soi

Chtěli byste si dát delší pauzu od alkoholu? Zdola nahoru. De Soi je řada šumivých nealkoholických aperitivů vytvořených Katy Perry a spoluzakladatelem Morganem McLachlanem, které kombinují adaptogeny (jako L-theanin, houby reishi a ashwagandha, abychom jmenovali alespoň některé) s kulinářskými rostlinami, jako je yuzu, citronová tráva a rozmarýn pro osvěžující nealkoholické nápoje, díky nimž se budete cítit přítomně a zasnoubeně a přitom se dobře bavíte. Značka má čtyři různé příchutě včetně Golden Hour (citrusové tóny), Champignon Dreams (jahodové tóny), Purple Lune (třešňové tóny) a její nejnovější vydání Très Rosé, hru na šumivé Brut Rosé s tóny jasně červeného ovoce a jemných květů. a adaptogeny jako lví hříva a šafrán.

2. Aura Bora

Chcete být součástí klubu vína měsíce, aniž byste si dali doušek alkoholu? Už nic neříkej. Aura Bora, společnost vyrábějící balenou vodu, která vyrábí nápoje v plechovkách ze skutečných bylin, ovoce a květin, nedávno spustila své předplatné „Příchuť měsíce“, které odráží nadšení z toho, že každý měsíc dostává nový výběr vín (nealkoholických). Každý měsíc společnost vydává novou příchuť a předplatitelé mohou očekávat, že dostanou dvě krabice přímo k jejich dveřím – aniž by s sebou museli tahat obrovskou krabici balené vody ze supermarketu. Tento měsíc jsem dostal jejich příchuť Blueberry Wildflower a je to všechno, co chci pít.

RD mluví o alkoholu:Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *