7 řasenek, které vydrží, i když vaše oči neustále slzí

By | September 12, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Téměř před rokem mi byla diagnostikována Bellova obrna, neurologické onemocnění, které způsobuje ochrnutí jedné strany obličeje. Byla jsem těhotná s dvojčaty, když mi najednou úplně ochrnula pravá strana obličeje – bylo to dramatické (nemluvě o traumatu), ale moji chlapci se narodili zdraví a perfektní a Bellova obrna je příběh na jindy. Můj obličej se za posledních několik měsíců výrazně zlepšil, ale přetrvávající účinky ochrnutí, které se pravidelně snažím napravit – jedním z nich je neustále slzící pravé oko.

V tomto článku

Několik měsíců mi moje vodnaté oko bránilo v úplném nanesení make-upu – pokaždé, když jsem se o to pokusila, skončila jsem s pruhy bronzeru a tvářenkou na obličeji a řasenkou všude – ale make-up miluji a jako já se ukázalo, že tyto vedlejší účinky Bellovy obrny byly pryč. Bez další předvídatelnosti jsem se rozhodl přijít s novým make-upem. Vodnaté oko a tak.

Za tímto účelem jsem si dala za úkol najít řasenky, které vydrží opravdu neustálé slzení očí (a utírání očí, které s tím přichází). Hle, existuje mnoho vynikajících možností a mnoho jemných nuancí, pokud jde o aplikaci. Obrátila jsem se na odborníka, který byl schopen vysvětlit, na co si dát u dobré řasenky pozor. „U všech řasenek hraje důležitou roli váš výběr kartáčku,“ říká vizážistka celebrit Lisa Aharon. “Většina má osobní preference: hustší, nadýchanější štětce jsou obvykle lepší pro objem, česané štětce pro větší délku atd.”

Aharon mi řekla, že je také důležité odstranit voděodolnou řasenku na konci dne, protože její použití (i když je to lákavé) má za následek poškozené, polámané řasy. “Olejové čisticí prostředky pomáhají snáze rozpouštět produkt a zároveň vyživují vaše řasy,” dodává.

Bellina obrna samozřejmě není nezbytným předpokladem pro tyto voděodolné řasenky – tyto návrhy fungují stejně dobře na plážové dny, zpocené běhání, smutné filmy nebo… cokoli, opravdu, ačkoli Aharon varuje před tím, aby se voděodolná řasenka nedělala na denní bázi, protože její trvanlivosti lze provést na kůži a řasách: „Omezte použití na to, co je opravdu nutné, jako jsou uplakané svatby nebo upocená představení.“

Celkově vzato jsem to zkusil mnoho „voděodolných“ řasenek, když jsem dal tento seznam dohromady, a mnoho z nich prostě neodvedlo svou práci; Spousta pruhů a prachu z řasenky na tvářích a skvrnách, když jsem zapomněla, že jsem nalíčená, a dotkla se svých očí. Tohle jsou řasenky, které mi vydržely (minimálně) den a nejsou pro vás tak hrozné (podle mého Clean Living Holy Grail EWG). Kéž vám můj výzkum usnadní nákup řasenky a bude voděodolná.

7 voděodolných řasenek, které odolávají slzení očí

Maybelline, Lash Stiletto – 8,00 $

Tohle se nosilo do práce, kde jsem byl celý den na nohou a připravoval se na koktejl, a pak na ten koktejl. Následovala spousta jídla, pití a dovádění. Byl jsem ohromen, že Lash Stiletto zůstal na svém místě i přes vyčerpávající (někdy zpocený) 12hodinový den. Pero je velmi rovné, což se některým nemusí líbit, protože díky němu je aplikace trochu méně hladká – zjistil jsem, že zakřivená pera byla při aplikaci trochu hladší. Přesto má Lash Stiletto místo na mém toaletním stolku. Svou práci to zvládlo bravurně.

Tarte, Maneater Waterproof Mascara – 15,00 $

To mi doporučil kamarád, který je maratónský běžec; Maneater byla na vrcholu jejího seznamu, když se make-up nezměnil ani po 26,2 propocených mílích. Kartáček je rovný a hřeben má více než 500 štětin, takže každá jednotlivá řasa je správně obalená. Seznam složek také zahrnuje avokádový olej a olej ze semínek kamélie, které zabraňují vysoušení a pomáhají řasám vyživovat a zvlhčovat.

Maybelline, Volum’ Express Colossal Waterproof Mascara – 7,00 $

Tento tvrdí, že má životnost 36 hodin, a i když jsem ho netestoval tak dlouho (postupoval jsem podle Aharonových rad a na konci dne ho odstranil), krásně vydržel celý den práce a večer doma. Štětec je rovný a Maybelline nazývá vzorec “Volume Lock”, což znamená, že vytváří větší objem a tloušťku s každou vrstvou.

Covergirl, voděodolná řasenka Lash Blast Clean – 9,00 dolarů

Sotva tam je možnost, ale miloval jsem tuto řasenku jako alternativu make-upu bez make-upu. Připadalo mi to podobné, jako když pleť vypadá hladší s tónovaným hydratačním krémem nebo rty vypadají svůdněji s trochou odstínu. Rovná tužka vytváří jemný objem, který zůstane bez rozmazání po celý den. Řasenka se dodává ve dvou odstínech: Black Brown a Very Black. Vybral jsem Very Black a zjistil jsem, že je tmavý, aniž by byl příliš objemný.

Mléčný make-up, Kush Mascara – 28,00 $

Líbí se mi, že tato možnost je jak veganská, tak bez krutostí a že je vyrobena z konopného oleje, který zanechává moje řasy hydratované a ne příliš křehké. Štětinky kartáčku jsou navrženy tak, aby vám umožnily nanést řasenku co nejblíže ke kořínkům řas a vytvořit tak super prodloužený vzhled. A ten pohled vydržel celý den! Přesně to, co jsem hledal.

Maybelline, Lash Sensational Sky High Waterproof Mascara – 9,00 dolarů

Tato řasenka se na stránkách Ulty vyprodala čtyřikrát a je snadné pochopit proč. Jak cenově dostupný, tak extrémně účinný, oddělil a obalil mé řasy – a pak zůstal perfektně na místě po celý můj pracovní den. „Flex Tower Brush“ skutečně dostane řasenku na ty nejmenší řasy, jak bylo slíbeno, a hůlka je flexibilní a snadno se používá. Tato možnost také přistane na seznamu oblíbených voděodolných řasenek vizážistky Aharon, což jí pomohlo přistát i na mém seznamu.

Voděodolná řasenka Diorshow – 32,00 $

Tato se stala mou oblíbenou řasenkou pro každou zvláštní příležitost. Tužka je rovná, kartáček je extrémně nadýchaný a zdá se, že obalí každou řasu, takže mi oči vyskakují způsobem, o kterém jsem si myslel, že to dokáže jen tužka na oči. Dělá to také ne pohyby – a byl testován na uplakaných svatbách a na propocených tanečních parketech. Černý odstín je k dispozici v Catwalk Black a Catwalk Brown a poskytuje velmi krásný, voděodolný glamour.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *