7 receptů na snídaňové tyčinky s vysokým obsahem bílkovin

By | October 27, 2023

CToužíte po teplé a útulné misce ovesných vloček, ale nemáte v rušných ránech ani minutu času? Za takových zoufalých okolností tyto recepty na snídaňové tyčinky, bohaté na bílkoviny, vlákninu a protizánětlivé vlastnosti (nebo všechny výše uvedené), více než uspokojí.

Tyto jednoduché snídaňové tyčinky zabalené v pánvi jsou dokonalou kombinací pohodlí a čistého uspokojení. Dopředu sdílíme sedm receptů na lahodné snídaňové tyčinky, které vyžadují výživné ingredience bez obětování chuti a, což je důležitější, zábavu.

7 receptů na snídaňovou tyčinku „uchop a jdi“ nabitých základními živinami

Foto: Feel Good Foodie

1. Ovesné snídaňové tyčinky

Podle Yumny Jawad, tvůrce Feel Good Foodie, je tento recept na ovesnou snídaňovou tyčinku „v podstatě jako ovesná kaše ve formě tyčinky k snídani a svačinám na cestách.“ Výživnější než většina snídaňových tyčinek, které najdete na pultech, říká Jawad. že její recept je plný zdravých surovin (včetně ovsa, vlašských ořechů prospěšných pro srdce a neslazeného jablečného pyré). Nejlepší část? Tyto snadno vyrobitelné tyčinky lze skladovat několik dní nebo zmrazit měsíce, říká Jawad. Každá porce obsahuje zdravou dávku bílkovin, draslíku, vápníku a vlákniny, abychom jmenovali alespoň některé. (Pro kontext odborníci na výživu doporučují k snídani 21 až 35 gramů bílkovin a 5 až 15 gramů vlákniny z celých potravin.)

Získejte recept: Ovesné snídaňové tyčinky

Recepty na dýňové snídaňové tyčinky
Foto: Feel Good Foodie

2. Dýňové tyčinky

Chcete se přizpůsobit sezóně plné cukru, koření a všeho hezkého? Pak jsou pro vás tyto jednoduché dýňové tyčinky od Feel Good Foodie ideální. Tyto snídaňové tyčinky vyrobené z dýňového pyré bohatého na vlákninu a draslík vás dostanou do strašidelného sezónního ducha jediným soustem. Chuť dýně je však dost utlumená, což je ideální pro vpašování extra porce ovoce pod nos vybíravým jedlíkům v domácnosti. Navíc s jemnou dýňovou příchutí zvyk Ohromující snídaně, na rozdíl od velkých PSL podávaných v místní kavárně IYKYK.

Získejte recept: Jednoduché dýňové tyčinky

Sedmivrstvé recepty na snídaňový bar
Foto: Minimalistický Baker

3. Sedmivrstvé veganské tyčinky

Připravte se na to, že vás uchvátí, když si dáte sousto Vegan Seven Layer Bars Minimalist Baker. Bohaté, sladké, ořechové a 100 procent zdravé – to je jen pár slov k popisu tohoto receptu. Takže co v něm je? Sedm vrstev blaženosti sestávající z mandlové ovesné krusty, datlového karamelu, kokosového másla a vloček, čokoládových lupínků a arašídového másla, abychom jmenovali alespoň některé. Za zmínku také stojí, že tento recept je také bezlepkový a veganský. Kdo řekl, že nesmíš snídat dezert?

Získejte recept: Veganské 7-vrstvé tyčinky

Karamelové jablko snídaňové tyčinky recepty
Foto: Feel Good Foodie

4. Karamelové jablko Granola tyčinky

Podzimní sklizeň je v plném proudu, což znamená, že jablečné sady rodí jedny ze svých nejlepších plodů po celý rok. Jaký je tedy lepší čas uvést toto lahodné (lékařem schválené) ovoce jako hvězdu těchto karamelových jablečných granola od Feel Good Foodie než nyní? Podobně jako oblíbené sladkosti z cukrárny mají tyto tyčinky všechny předpoklady pro lahodnou pochoutku. Na rozdíl od vašeho tradičního karamelového jablečného špízu však tento recept získává sladkost z domácí karamelové omáčky slazené datlemi. mdloba.

Získejte recept: Karamelové jablečné granolové tyčinky

Snídaňový bar recepty na brownie
Foto: Minimalistický Baker

5. Brownie granola tyčinky

Brownie se se snídaní – jmenujte lepší pár. Jednoho si určitě nevymyslíme. Tyto nepečené brownie granolové tyčinky od Minimalist Baker chutnají jako syrové těsto na sušenky (!), ale jsou přirozeně slazené a obsahují tuny vlákniny na porci (téměř osm gramů, abych byl přesný). Oh, a získejte toto: Jsou vyrobeny z pouhých šesti jednoduchých ingrediencí. Máte po ruce tužku a papír? Ovesné vločky, syrové ořechy (dle vlastního výběru), datle bez pecek, kakaový prášek, solené mandlové máslo a javorový sirup. Je to tak jednoduché. Věděli jste také, že oves je nabitý antioxidanty, které pomáhají bojovat proti zánětu – rádi ho slyšíme (a jíme).

Získejte recept: Brownie granola tyčinky

Recepty na snídaňovou tyčinku s arašídovým máslem
Foto: Ambiciózní kuchyně

6. PB a kokosové proteinové tyčinky

PB&J je tak nějak včera, nemůžeme se všichni shodnout? I když je to osvědčený favorit, není vždy na škodu to J čas od času vyměnit. Proto jsme v poslední době šíleli po těchto nepečených proteinových tyčinkách s příchutí arašídového másla a kokosové čokolády od Ambitious Kitchen. Chci říct, co nemilovat na snídaňové tyčince s vysokým obsahem bílkovin naplněné některými z ingrediencí, které máme nejraději (ahoj, neslazený strouhaný kokos, chia semínka a čokoládové lupínky)? Musím říct víc?

Získejte recept: Proteinové tyčinky s kokosovým a čokoládovým arašídovým máslem

granolové tyčinky bez ořechů
Foto: Ambiciózní kuchyně

7. Granolové tyčinky bez ořechů

Pokud jde o granolové tyčinky, je často těžké najít ty, které jsou vyrobeny bez ořechů. Tyto bezoříškové granolové tyčinky od Ambitious Kitchen však vděčí za svou lahodnou žvýkací chuť, vysoký obsah vlákniny a tuny bílkovin právě ořechům. Místo toho obsahují mnoho různých druhů semínek, jako jsou lněná, chia, dýňová a slunečnicová semínka. Nejlepší část? Jedna porce těchto lahodných snídaňových granolových tyčinek obsahuje 6,4 gramů bílkovin a 5,1 gramů vlákniny.

Získejte recept: Granolové tyčinky bez ořechů

Hledat? Tyto snídaňové tyčinky s medem a ořechy mohou stačit:Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *