8 nejlepších drogeriových produktů na barvení vlasů pro péči

By | September 11, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Není žádným tajemstvím, že návštěvy salonu jsou investicí, zvláště pokud jde o barvení vlasů. A i když si přejeme, aby to byla jednorázová situace, kdy si necháte udělat vlasy v salonu, je pravděpodobné, že se do toho salonu budete vracet na úpravu alespoň každých šest týdnů. Dokonce i ta nejtrvalejší barva vlasů vyžaduje úpravu, protože zjevné faktory, jako je růst kořínků, stejně jako agresoři, jako je voda z vodovodu, vystavení slunci a produkty, mohou způsobit vyblednutí barvy. Pokud tedy hledáte něco, co by mezi návštěvami udrželo barvu vlasů jako v salonu – bez cen v salonu – pak už nehledejte.

V tomto článku


Odborníci v tomto článku

  • Cody Renegar, Cody Renegar je kadeřník celebrit a specialista na střih, který spolupracoval s klienty jako Gwyneth Paltrow a Cameron Diaz.
  • Ghanima Abdullah, Ghanima Abdullah je odborník na přírodní péči o vlasy a kosmetička.

Mluvili jsme s nejlepšími odborníky na barvy vlasů, abychom zjistili nejlepší způsob, jak udržet barvu vlasů svěží mezi návštěvami salonu, ať už potřebujete retušování kořínků nebo barvení od kořínků ke pramenům. A jak se ukázalo, odpověď spočívá ve vzorci — konkrétněji ve vzorci z drogerie. Od lesků a glazur až po spreje na nanášení barev a kadeřníci nejlépe střežené šamponové tajemství, odhalujeme osm odborníky testovaných drogistických přípravků na barvení vlasů, které vám vydrží až do příští schůzky na vlasy.

Nejlepší produkty na barvení vlasů z drogerie, které si uchováte až do příští návštěvy salonu

Hlava a ramena, klasický šampon proti lupům – 18,00 $

“Head & Shoulders je malý tajný tip od profesionálů ze salonu, který pomáhá udržet pokožku hlavy zdravou a vlasy hedvábné, i když nemáte problémy s pokožkou hlavy, jako jsou lupy,” říká Cody Renegar, kadeřník celebrit, který spolupracoval s Gwyneth Paltrow a Cameron Diaz. a Madison Watkins.

Suché a matné vlasy mohou také způsobit vyblednutí barvy, i když tomu tak není. Použití produktu, jako je šampon Head & Shoulders, který je bezpečný pro barvené prameny a neobsahuje žádné parabeny, může vlasům dodat dávku hlubokého kondicionéru, který vytvoří hedvábnější a měkčí texturu, díky čemuž bude barva vypadat živější a sytější.

Paul Mitchell, Color Protectant Daily Shampoo – 15,00 $

Paul Mitchell je značka vlasové péče, která dominovala salonům v 80. a 90. letech a podle Renegara je stále oblíbená mezi koloristy a vlasovými profesionály – zejména jako lékárenská receptura – protože tato značka prokazatelně uspokojuje mnoho potřeb vlasové péče a obvykle nabízí cenově příznivou cenu.

„Denní šampon Colour Protectant je dobrý při zachování barvy vlasů a udržení vlasů hydratovaných a pružných,“ vysvětluje. Tento šampon, navržený speciálně pro barvené vlasy, je navržen tak, aby chránil vlasové prameny před poškozením sluncem a chránil barvu vlasů před vyblednutím v průběhu času. Jeho výživné složení také pomáhá udržet matný, vybledlý vzhled suchých míst na uzdě, což může také vést k déletrvající barvě.

L’Oréal, Magic Root Cover-Up – 10,00 $

Renegar říká, že i pokud jde o vlasovou péči z drogerie, můžete věřit produktům L’Oréal, které nabízejí nejlepší poměr ceny a kvality. Doporučuje Magic Root Cover-Up, protože je to “šikovný způsob, jak skrýt bílé a šedé mezi ošetřeními.”

I když existují další osvěžovače z drogerie, ze kterých si můžete vybrat, tento je nejlepší, protože je dodáván ve vynikající barevné škále, díky které je mnohem snazší sladit barvu vlasů a je omyvatelný, takže si s ním nemusíte dělat starosti. starosti Mezi návštěvami kadeřníka zkazí barvu vlasů a snadno se používá (v podstatě je to tónovaný lak na vlasy).

Wella, Color Fresh Mask – 27,00 $

Skvělou cestou je také maska ​​na vlasy zvýrazňující barvu a Ghanima Abdullah, estetik ze společnosti The Right Hairstyles, doporučuje Wella Color Fresh Mask jako recepturu v drogerii, která vám vydrží mezi návštěvami salonu.

“Je to vlastně vlasová maska, která vlasy upravuje, zjemňuje a dodává jim lesk a barvu,” vysvětluje a poukazuje na to, že je k dispozici v různých barvách a po týdnu nebo dvou vybledne, takže je to dobré dočasné řešení. Kromě toho, že udržuje barvu svěží, je maska ​​skvělá pro tónování balayage vzhledu nebo melíru a doporučuje se také jako týdenní domácí kúra na vlasy, aby se předešlo mosazi.

John Frieda, Lesk na vlasy Luminous Glaze Shine – 19,00 $

Zatímco lesk na vlasy John Frieda Luminous Glaze Shine je k dispozici pouze v jasných a brunetových barvách, Abdullah na něj mezi návštěvami salonu přísahá, protože „poskytuje vynikající lesk ve 3D kvalitě“, který může vytvořit iluzi sytější barvy (zejména, pokud vaše vlasy mají tendenci stát se matným a suchým).

Nejlepší na tomto produktu je, že i když se jedná o ošetření, můžete jej použít při každém opláchnutí – ať už je to denní nebo týdenní – jako součást vaší rutiny péče o vlasy, abyste zajistili prodloužení životnosti vašich pramenů jakosti ze salonu. další Návštěva.

Redken, Shades EQ Hair Color Gloss – 16,00 $

Redken Shades EQ Hair Color Gloss je ve skutečnosti produkt ze salonu, který můžete používat doma. “Protože je to semipermanentní, můžete ho skutečně použít ke změně barvy vlasů, pokud chcete ztmavnout,” vysvětluje Abdullah. “Je také perfektní pro zmírnění nežádoucích barev,” dodává.

Tento barvicí přípravek z drogerie nezanechává žádnou čáru a není tedy srovnatelný s krabičkovou barvou nebo jinými rizikovými domácími barevnými produkty. Navíc vydrží asi měsíc, takže je dobrou volbou pro někoho, kdo nemůže několik týdnů do salonu a potřebuje dlouhodobější řešení.

IGK barva, barevná aplikační maska ​​– 29,00 $

IGK Color Depositing Mask je další výživný vzorec, který Abdullah doporučuje. “Je to velmi hydratační maska ​​a nabízí nejširší škálu barev s 18 odstíny od hnědé po růžovou,” poznamenává.

Tento barvicí produkt může pomoci udržet barvu vlasů svěží, zvláště pokud jsou vaše vlasy barvené v zábavných a nervózních odstínech, jako je fialová, růžová a modrá. Toto však není určeno k zakrytí šedin, takže pokud máte obavy, je lepší použít sprej na úpravu kořínků (jako je L’Oréal Magic Root Cover-Up).

dp Hue, Color Boosting Gloss + Deep Conditioning Treatment – ​​37,00 $

dp Hue Color Boosting Gloss + Deep Conditioning Treatment je semipermanentní lesk s 11 přírodními odstíny. „S touto řadou můžete snadno sladit svou stávající barvu a jednoduše přidat další pigmenty,“ vysvětluje Abdullah a poukazuje na to, že toto je další nejlepší volba mezi tím.

Produkt je určen jak pro přírodní, tak pro barvené vlasy, i přes své barvicí vlastnosti nepoškozuje vlasy, takže jej lze používat tak často, jak si vlasy myjete a pečujete o ně. Hluboké kondicionační ošetření navíc poskytuje spoustu svůdného lesku, který může vdechnout život pramenům, zvláště pokud jste v salonu nějakou dobu nebyli a je příliš pozdě.

Výrobky z drogerie, kterým je třeba se vyhnout

Pokud jde o produkty z drogerie, které šetří barvu, Renegar říká, že existuje také několik věcí, kterým je třeba se vyhnout, bez ohledu na to, jak lákavé jsou. Patří sem i vlasy barvené v krabici, které mají dlouhotrvající účinky na prameny a mohou dokonce zničit práci vašeho kadeřníka, protože jakmile je in, je in (tuto radu jsem neposlechla a strávila jsem tři roky škatulkováním – odrůstání obarvených vlasů –Důvěra pro mě to za to nestojí). “Jakmile se barva na vlasy aplikuje na naše vlasy, zůstane tam, dokud nevyrostou nebo nebudou ostříhány,” vysvětluje Renegar. “Je téměř nemožné obnovit původní barvu, alespoň ne bez velkých nákladů.”

Pokud musíte jít cestou vlastního barvení, Renegar doporučuje zůstat u lesků nebo glazur, jako je dp Hue Color Boosting Gloss + Deep Conditioning Treatment, Redken Shades EQ Hair Color Gloss a John Frieda Luminous Glaze Shine Lesk na vlasy, které Abdullah také nabídky podporuje over-box barvivo.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *