8 nejlepších tenisových bot pro ženy (doporučeno odborníky) 2023

By | September 8, 2023

Pro většinu z nás investice do nového páru bot znamená, že chceme tři věci: funkčnost, styl a odolnost. Nikdo nemá rád, když tráví dlouhý čas výběrem dokonalého páru, jen aby je nosil maximálně pár měsíců. Stejné díly odolné a stylově vyrobené, New Balance Coco CG1s poskytují podporu, aby se zabránilo zranění, když se utkáte s protivníky na hřišti. Tento pár obsahuje pěnu FuelCell, která vás pohání s propulzivním pocitem. Vyznačuje se také energetickým obloukem pro větší návrat energie a speciálním sedlovým popruhem pro dodatečnou podporu při bočních pohybech zaměřených na tělo, které jsou běžné v tenise.

Pro vášnivé hráče nabízí Coco CG1 jedinečnou ochranu prstů a technologii gumové podrážky, která vám pomůže dostat z vašich nových tenisek maximum. A díky designu inspirovanému basketbalovými siluetami a estetikou 90. let se budete na hřišti cítit také pohodlně – a sebevědomí je prvním krokem k vítězství.

Materiál a důležité specifikace: Pěna FuelCell, geometrie desky Energy Arc se strategickými dutinami v mezipodešvi, páska sedla, ochrana špičky NDure, technologie pryžové podešve NDurance

Dostupné velikosti: 5,5-16,5 (a velké velikosti k dispozici)

Barevné možnosti: Mořská sůl s tabákem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *