A Derm Loves Love, Indus Freedom of Expression Dual Purpose Line Restrictor

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Hydratace je klíčová, pokud chcete minimalizovat jemné linky a vrásky (které, můžeme dodat, jsou zcela přirozené a v určitém okamžiku se vyskytují i ​​u nás lidí). Od podpory pružnosti a poddajnosti až po podporu regenerace je udržování hydratace pokožky jedním z nejdůležitějších kroků pro celkové zdraví vaší pokožky. A zatímco jemné linky a vrásky jsou naprosto zdravé a normální, jednou z přidaných výhod používání hydratačních produktů péče o pleť je udržení některých z těchto nejběžnějších účinků stárnutí na uzdě.

“Když je vaše pokožka dehydratovaná, jemné linky a vrásky jsou výraznější,” říká Dr. Jeannette Grafová, certifikovaná dermatologka a klinická asistentka dermatologie na lékařské fakultě Mt. Sinai. “Použití hydratačního vzorce pomůže vaší pokožce získat část vlhkosti ztracené během dne,” dodává. To je důvod, proč jsme (a Derms) přidali Love, Indus Freedom of Expression Dual-Purpose Line Limiter jako nejlepšího kandidáta.

Love, Indus Freedom of Expression Dual Purpose Line Limiter – 88,00 $

Velikost: 0,5 unce

Hlavní přísady: Extrakt z ibišku, kokum, extrakt z lotosového květu, veganský kolagen, senna, hořčice, moruše

výhody: Zmatňuje jemné linky, zjemňuje a vyhlazuje, rozjasňuje a hydratuje

Typ pleti: Všechny typy pleti, zejména zralá pleť

  • Receptura s účinnými rostlinnými látkami podporuje vyhlazující efekt pokožky
  • Obsahuje veganský kolagen pro přidané výhody proti stárnutí
  • Aplikátor usnadňuje aplikaci na cílená místa
  • Je to drahé za 0,5 unce produktu

Zatímco používání hydratačních produktů péče o pleť obecně může pomoci vyhladit vrásky, cílenější receptury, jako jsou: B. produkt omezující tvorbu linií a působí jako zvlhčovadlo, uzamyká vlhkost a dále snižuje jemné vrásky v průběhu času. „Přípravky pro kontrolu linií obsahují přísady a speciální formulace navržené ke snížení výskytu jemných linek a vrásek,“ vysvětluje Dr. Počet. „Tyto produkty obsahují složky, které podporují buněčnou výměnu nebo hydratují pokožku, zanechávají pleť plnější a mladistvější.“ Pokud hledáte to nejlepší sérum na vyhlazení vrásek, tohle je ono Vše nejlepší, Dual Purpose Line Limiter Indus Freedom of Expression je na vrcholu našeho seznamu – a dermatologové jej doporučují pro jeho působivou škálu složek proti stárnutí.


Odborníci v tomto článku

  • Jeanette Graf, MD, certifikovaná dermatoložka a klinická asistentka dermatologie na Mount Sinai School of Medicine

Co je zvláštního na dvouúčelovém omezovači vedení?

Pokud hledáte účinnou léčbu vrásek, najdete ji v Love, Indus Freedom of Expression Dual-Purpose Line Limiter, který je speciálně navržen tak, aby hydratoval pokožku, a tím odvrátil jemné linky. Tato guma na jemné linky, vytvořená s řadou působivých rostlinných složek – včetně extraktu z ibišku a kokum – vyhlazuje mimické linky tím, že podporuje produkci kolagenu, buněčnou výměnu a hustotu pokožky.

„Kokum má vysoký obsah mastných kyselin, které podporují pružnost pokožky, a ibišek je bohatý na antioxidanty, které podporují tvorbu kolagenu a zajišťují zářivý vzhled,“ říká Dr. Počet. Obě složky spolupracují na „zlepšení celkového zdraví pokožky a také vyhlazení jemných linek“.

Kromě extraktu z ibišku a kokum obsahuje korektor jemných linek ve své řadě složek také veganský kolagen. „Kolagenové přípravky pro péči o pleť zlepšují elasticitu a prokrvení pokožky a redukují jemné linky a vrásky,“ říká Dr. Počet. Vysvětluje, že používání produktu s kolagenem je prospěšné, protože podporuje produkci kolagenu, což přispívá k celkovému zdraví a vzhledu pokožky. Receptura také obsahuje Sennu, která má podobnou strukturu jako kyselina hyaluronová, poskytuje intenzivní a trvalou hydrataci a zesiluje účinky ošetření vrásek.

Díky svým působivým složkám může Love, Indus Freedom of Expression Dual-Purpose Line Limiter fungovat doslova jako guma na jemné linky a pomáhá vytvořit hladší povrch pleti s nádechem mladistvého jasu.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *