Adventní kalendář Bonne Maman je zpět na rok 2023

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

I když technicky ještě není podzim, pro mě alespoň začínají přípravy na nejútulnější sezónu. V očekávání vytahujeme své oblíbené svetry, popíjíme dýňové koření latté a pustíme se do všech dekorací. Ale byl bych nedbalý, kdybych se nezmínil o nejlepší části nejlepší sezóny: adventním kalendáři Bonne Maman (45 dolarů) a je zpět na omezenou dobu! Tyto vysoce očekávané zavařovací kalendáře se každý podzim rychle vyprodávají. Nezapomeňte si tedy zajistit ten svůj, než bude definitivně vyprodán.

Pokud jste fanouškem Bonne Maman a adventní kalendář jste si již přidali do nákupního košíku, skvělé. To pro vás milujeme. Ale pokud nevíte, o čem celý ten humbuk je, dovolte mi to vysvětlit. Značka prodává džemy, ale nejsou to vaše obvyklé borůvkové nebo jahodové pomazánky. Váš nákup stojí za to, je výběr jedinečných příchutí, jako je Cinnamon Caramel (loni byla naše oblíbená meruňková levandule). Navíc je každý džem vyroben z přírodních surovin, což je jen třešnička na zmrzlinovém poháru. Milovat ještě víc? Jsou balené v malých mini skleničkách, které můžete znovu použít pro jiné omáčky a pomazánky.

Loňský kalendář obsahoval neuvěřitelných 24 malých kořenek a letos trend pokračuje s podobně lahodnými chutěmi. Edice 2023 obsahuje 23 ovocných příchutí – včetně citronového yuzu, malinové čokolády, karamelové skořice a dalších – a také sklenici medu. Rozložte tyto lahodné možnosti na své oblíbené sacharidy, od croissantů přes flapjacky až po vícezrnné toasty. Každá sklenice obsahuje dvě porce, takže každý panák se počítá!

Je to sváteční a lahodný způsob, jak odpočítávat do Vánoc. Džemy zabalené v krásné vánoční krabičce čekají za dvířky označenými čísly 1 až 24, takže můžete odpočítávat dny toho nejkrásnějšího období v roce.

Jen upozornění: kalendář se minulý rok na Amazonu vyprodal. Letos nás nečeká nic jiného. Zatímco kalendář byl oficiálně vydán na webu Bonne Maman 16. srpna, na Amazonu jsou dostupné od včerejška 24. srpna. Kdo může říct, jak dlouho bude trvat, než se vyprodají?

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *