Anděl číslo 7: Duchovní růst v samotě

By | September 12, 2023

TČíslo 7 má v populárním lexikonu dlouhodobou souvislost se štěstím – a existuje pro to mnoho důvodů. Především je to jediné číslo mezi jednou a desítkou, které není ani násobkem, ani součinitelem ostatních, což mu dodává zvláštní druh originality z matematického hlediska. V symbolickém smyslu je prvotní singularita čísla 7 také spojena s celistvostí, což se odráží v úplných skupinách sedmi, kterých si všimnete, když se rozhlédnete po světě: v týdnu je sedm dní, barvy v duze a noty v hudebním měřítku. A co množství oceánů, kontinentů a divů světa? Všech sedm také. Jak se ukazuje, význam čísla 7 jde ještě dále, když vezmete v úvahu jeho roli andělského čísla.V numerologii, systému, který přiřazuje význam číslům, které přesahují jejich matematickou hodnotu, jsou andělská čísla opakující se čísla, o kterých se věří, že předávají důležité duchovní zprávy – ať už z vesmíru nebo od určitých zesnulých duší – když se objeví ve vašem životě. Přesněji řečeno, andělská čísla mohou mít podobu jednoho čísla, které se objevuje opakovaně (na účtenkách, hodinkách, v datech atd.), nebo opakujících se sekvencí stejného čísla, jako je 222 nebo 555, nebo čísel za sebou (např. 1234 nebo 4321).

Anděl číslo 7 je ve skutečnosti spojován se štěstím – ale spíše z hlediska vzorů a plánování než jakéhokoli druhu náhodného štěstí. Z našeho pohledu (a zkušených numerologů) jsou pozitivní výsledky často zaměňovány s čistým štěstím, i když ve skutečnosti vyžadují hodně přemýšlení a práce. A když přijde na to, že se ve vašem životě objeví číslo 7, význam odráží nejen potenciálně šťastný výsledek, ale také veškeré osobní úsilí, které může být zapotřebí k dosažení tohoto cíle.

Co znamená anděl číslo 7?

Podle numeroložky, astroložky a čtenářky tarotových karet Vannessy Williamsové číslo 7 symbolizuje „samotu, skryté poznání, duchovní pravdu a introspekci“. A když se nad tím zamyslíte, není to zdaleka tak vzdálené společnému spojení se štěstím: V tolika situacích, kdy lidé předpokládají, že někdo má prostě štěstí, jsou jejich úspěchy výsledkem velké práce a disciplíny – obojího. který vyžaduje čas na introspekci a samotné plánování.

„Podívejte se na číslo 7 [on its own or in sequence] může být známkou toho, že jste na cestě k objevení nového smyslu bytí.“ – Jacquelyn Tierney, astroložka a návrhářka

„Číslo sedm je symbolem energetické vibrace duchovního růstu, přeskupení, kritických bodů obratu, rovnováhy mezi duchovním a materiálem, víry, spravedlnosti, milosti, vztahů, partnerství, bezpodmínečné lásky, krásy a klidu,“ říká astrolog a designér. Jacquelyn Tierneyová. „Podívejte se na číslo 7 [on its own or in sequence] může být znamením, že jste na cestě k objevení nového smyslu bytí.“

Ačkoli čísla andělů nejsou náboženské povahy, role čísla 7 v křesťanství odráží jeho numerologický význam: říká se, že Bůh stvořil svět za šest dní a sedmý den využil k odpočinku. Dalo by se předpokládat, že samota a introspekce byly na pořadu dne sedmého dne, protože obojí je uklidňující a posilující. Pokud tedy po celý den neustále objevujete číslo 7, považujte to za znamení, že i vy potřebujete nějaký osobní prostor a čas.

Toto poselství by mohlo být obzvláště palčivé v roce 2023, protože tento rok je numerologicky 7 rokem (2+0+2+3=7), a tak neodmyslitelně ztělesňuje určitou úroveň tiché, kontemplativní energie.

Co znamená číslo 777?

Vzhledem k tomu, že význam čísla 7 má hodně společného se sebeuvědoměním a introspekcí, možná vás nepřekvapí, že význam čísla 777 pouze rozšiřuje tuto myšlenku. „Anděl číslo 777 nám říká, abychom si udělali čas na vnitřní práci,“ říká Williams. “Tato introspekce povede ke kreativní inspiraci.”

Na oplátku numeroložka Joy Woodwardová, autorka Průvodce numerologií pro začátečníky, říká, že vidět číslo 777 opakovaně je znamením, že jste na cestě osvícení. „Božské vedení a načasování jsou na vaší straně,“ říká. “Duchové vám poskytnou odpovědi, které hledáte, a příroda a voda vás uzemní… Věnujte pozornost synchronicitě a pociťujte kouzlo.”

“Číslo 777 je připomínkou toho, že nejdůležitější práce, kterou můžeme dělat, je bez vnějších vlivů.” – Vannessa Williams, numeroložka, astroložka a čtenářka tarotových karet

K provedení této práce je nutná sebeizolace, dodává Williams. „Číslo 777 je připomínkou toho, že nejdůležitější práce, kterou můžeme dělat, je osvobozená od vnějších vlivů.“ Když trávíte čas o samotě, dává vám příležitost znovu objevit své pravé já, říká, ať už tím, že se jím stanete Věnujte se činnosti, která vás baví. jedinečným způsobem (možná sport nebo kreativní činnost, kterou váš partner nebo přátelé nemají rádi) nebo si prostě zapisujte do deníku nebo se klidně projděte. V těchto osobních chvílích sebereflexe si možná uvědomíte, jaké máte štěstí.

Co byste měli dělat, pokud stále vidíte číslo 7 nebo 777?

Tierney vás vyzývá, abyste udělali krok zpět a podívali se dovnitř, když se číslo 7 opakovaně objevuje ve vašem každodenním životě. “Když je uvedeno toto číslo, jste požádáni, abyste se zamysleli nad svými hodnotami, touhami, vztahy a svou cestou vpřed,” říká.

Pokud na jedné straně cítíte, že jste na správné cestě, ale váhali jste, zda jít vpřed, anděl číslo 7 nebo 777 vás k tomu možná nabádá. Na druhou stranu, pokud přemýšlíte o nové cestě životem, ale ještě jste neudělali krok ke změně, považujte vzhled 7 nebo 777 za své šťastné znamení, které změní vaši současnou situaci ve prospěch nové. .

V každém případě Tierney zdůrazňuje, že je důležité proces neuspěchat. “Životní tempo může být pod touto numerickou vibrací pomalé, zejména proto, že vibrace 7 chce, abychom zpomalili a byli přítomni lekcím, které se odvíjejí,” říká.

Věnujte tedy bedlivou pozornost tomu, co nejvíce promlouvá k vašemu srdci a duši, a zvažte, jaké prvky života vás nejvíce vyživují. „Je čas následovat své inspirace a vzývat to, co chce projevit vaše duše – ne vaše ego,“ říká Tierney.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *