Ano, tyto kýžené kalhoty stojí za každou korunu

By | September 18, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako mnoho dlouholetých pracovníků WFH, které znám, jsem se od pandemie neoblékl. Od té doby, co jsem opustil Brooklyn a pracoval na dálku v severní části státu New York, mohu na jedné ruce spočítat, kolikrát jsem se pro tuto příležitost vrátil do kanceláře řádně „oblečený“. Moje skříň jsou otočné dveře „volného času“, které se zastavily jen kvůli občasným džínům nebo šatům do tělocvičny, které mi křižují stůl na testování. Blejzry a kalhoty, které jsem kdysi nosil v kanceláři, jsou někde vzadu ve skříni, prakticky nedotčené od března 2020.

Když se mě Èpoque Évolution zeptali, jestli bych nechtěl vyzkoušet jejich kalhoty, moje prudká odpověď byla rázné „ne“. Prakticky jsem slyšel, jak mé legíny lapají po vzduchu v zásuvce prádelníku – skutečné kalhoty?! Pro Co? Při sledování repríz píšu na svém počítači na gauči letní dům zářící v pozadí? Moje tepláky fungují perfektně, děkuji.

Ale po nějakém průzkumu jsem byl přesvědčen, abych jejich nabídku přijal. Za prvé, kalhoty Jet Set Pants (228 $) jsou pravděpodobně krásnější než hromada tréninkových legín a pyžamových kalhot, které jsem měl v prádelníku – možná pár elegantních kalhot byl tím, co jsem potřeboval na posílení sebevědomí. Ještě působivější je etická North Star společnosti Èpoque Évolution, která se zavázala používat udržitelné materiály (poslední zásoby, recyklované látky atd.), poctivou práci a ekologické výrobní postupy, které snižují uhlíkovou stopu. Jako obchodní novinář, který skutečně věří, že udržitelná móda je budoucnost a „méně je více“, jsem jim chtěl dát šanci.

Jsem rád, že jsem to udělal, protože tyto “hezké kalhoty” se staly mými novými oblíbenými kalhotami WFH. Jsou neuvěřitelně pohodlné a lichotivé, což vyvrací mou teorii, že musíte nosit tepláky, abyste se cítili pohodlně. Pojďme se ponořit.

Jsou neuvěřitelně pohodlné

Kalhoty Jet Set vypadají jako kvalitní legíny nebo tréninkové kalhoty. Tkanina — značkový Evolve II — je vysoce tvarující směs recyklovaného nylonu a Lycra® Xtra Life, spandexového vlákna, které je 10krát odolnější než nechráněné materiály, uvádí web Lycra. Jsou také odolné proti vráskám, rychleschnoucí, odvádějí vlhkost, A UPF 50, což je v módě ekvivalent sluneční ochrany. Ano prosím.

Poslouchej, když říkám, že jsem si oblékl tyhle kalhoty a zamumlal si pod vousy: “Do prdele.” The komfortní. Pocit je jako kotě měkký, nic jako tuhé, škrábající kalhoty, které jste měli na své první stáži na vysoké škole. Padnou jako luxusní kalhoty na jógu, stlačují a tvarují a přitom umožňují dostatek volnosti pohybu (čti: ležení na gauči). Nejvíc se mi líbí vysoký pas, který vyhlazuje a nevzdává se. Vzhledem k tomu, že tam není žádná stahovací šňůrka, měl jsem obavy, že spadnou nebo sklouznou – zůstanou na svém místě a nezpůsobují na cestách efekty velbloudů. A právě proto, že jsem fanouškem estetiky, je kovové logo „époque évolution“ na zadní straně elegantním nádechem. Jste neuvěřitelní. Mohu vůbec říci éra?

Jsou omyvatelné

Skutečný důvod, proč nemám moc „hezkého“ oblečení, je ten, že je s největší pravděpodobností zničím. Sotva stihnu vyprat prádlo, které je naplněné po vrch koše na prádlo. Tak proč bych je měl mít čas vozit do čistírny?! Ne ne. Lze prát pouze v pračce prosím.

K mému překvapení lze kalhoty Jet Set snadno hodit do pračky. Když jsem to otevřel, byl jsem pozitivní Četli by „Pouze chemické čištění“, což by bylo srdcervoucí. Ale nejsou! „Prát v pračce za studena, položit na sucho,“ píše se na webu. Smrt snadno.

Jsou zatraceně šik

Když nosím tyto kalhoty, vzpomenu si, proč jsem se vůbec dostal k časopisecké žurnalistice: být kretén! Nutí mě před velkou prezentací udělat silovou pózu, kde říkám „synergie“ a stěžuji si na dodržení termínu. Když si je obléknu, přenesu se zpět do svých newyorských dnů a okamžitě cítím, jak kráčím po ulicích s ledovou kávou v ruce a telefonem u ucha, plánuji šťastné hodiny a dělám si legraci z turistů, kteří se mi připletou do cesty. . Jdi mi z cesty! Jsem zaneprázdněná žena, která chodí pozdě do práce!

Epochální vývoj
Foto: Autor

Označit Filmové tropy stranou, kalhoty jsou opravdu šik a také se v nich budete cítit luxusně. Oblečení vám okamžitě zvýší sebevědomí a budete se cítit nabití energií a fit i v těch nejlínějších dnech, kdy se neobtěžujete sprchovat. Vysoký pas se hodí stejně dobře k mikinám jako bílým košilím, stejně jako zkrácené lemy ke kotníkům, které lze nosit téměř ke všem botám ve vašem šatníku. Bonusem jsou rozparkované lemy, které jim dodávají o něco více elegance.

10/10, žádné poznámky. Dobře, možná jedna poznámka: cenovka. Za 228 dolarů na osobu jsou tyto kalhoty drahé. Zaplatil bych upřímně 228 $ za další pár? I když je cena vysoká, jsou vyrobeny tak, aby vydržely, což nemohu říci o mnoha legínách za 80 až 100 USD, které jsem vyzkoušel. Některé, které mám necelý rok, už mají díry. Jiné prostě vypadají unaveně a opotřebovaně, protože látka ztratila své vyhlazovací a tvarovací vlastnosti po příliš mnoha praních při špatném nastavení (jejda). Jak jsem se za svou krátkou dobu jako profesionální kupující naučil, (nepřekvapivě) dostanete to, za co zaplatíte. Hledáte-li pár ultrapohodlných kalhot, které jsou navrženy tak, aby se nedostaly na skládky a cítíte se jako milion dolarů? Pak to podle mě stojí za každý cent.

Získejte svůj vlastní pár kalhot Époque Évolution Jet Set zde, rychle – neustále se vyprodávají (a z dobrého důvodu).

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *