Balerínky Katie Holmes jsou perfektní přechodné boty

By | October 2, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Během let jsem se stal velkým fanouškem značky bot Birdies. To, co začalo jako milostný románek s ikonickým Starling Flats (130 $), se vyvinulo v naprosté zbožňování značky a skříň plnou Birdies stylů. A nyní další nová silueta upoutala mou – a dokonce i Katie Holmesovu – pozornost (více o tom za chvíli): Jeřáb (150 dolarů).

Birdies, The Crane – 150,00 $

Velikosti: Dámské 5-12 (k dispozici poloviční velikosti)

K dispozici v hladké napa kůži, zrnité kůži a semiši.

Barvy: 4

  • Univerzální
  • Neuvěřitelně pohodlné po vybalení z krabice
  • Natrvalo
  • Prostorná oblast prstů i přes štíhlou siluetu

Crane je trendy balerína, která není ani kulatá, ani špičatá. Místo toho má skutečnou zúženou hranatou špičku inspirovanou baletními botami. Toto uvedení na trh je obzvláště aktuální, protože se očekává, že balerínky budou jedním z největších trendů dámské obuvi podzimu 2023 a nabízejí vítané, povznesené přikývnutí balerínskému šílenství z počátku a poloviny 21. století.

Z tohoto důvodu už The Crane přistál na nohou A-listů; Zrovna minulý týden se Katie Holmes ukázala jako jedna z mnoha celebrit, kterým se dostaly do rukou nové ohromující a přitom jednoduché byty. The Dawson’s Creek Star se usmívala během odpolední procházky v New Yorku, kde měla na sobě siluetu Jeřába v plavém semišu, splývavé midi šaty a lehkou džínovou bundu. A hej, když to dokázala Katie, myslel jsem si, že to zvládnu taky. Tak jsem vzal pár a dal je na test.

Katie Holmes Spotted Wearing Birdies Flats, zatímco v NYC – 9/27/23. Foto: Michael Simon

Moje upřímná recenze na balerínky Birdies Crane

Od chvíle, kdy jsem balerínky The Crane vyndal z krabice, jsem byl ohromen jejich vysoce kvalitním vzhledem a dojmem. Oni jsou Krásná. Vyzkoušel jsem variantu Port Leather, chladnou čokoládově hnědou s lehkými podtóny oxblood, což z ní dělá typickou podzimní barvu bot. Portská kůže je vyrobena z tromlované kůže napa, ale zdá se, že stále dobře drží při nošení. (To je pozoruhodné, protože celozrnná kůže obvykle lépe odolává opotřebení.)

Podívejme se stranou, pojďme mluvit o fit. Silueta Birdies Crane má běžet přesně podle velikosti, i když si nejsem úplně jistý, co si o tom myslet. Od páté třídy mám velikost 10. Nicméně zhruba za poslední rok mi některé značky, včetně Birdies, začaly připadat trochu těsné. Z tohoto důvodu jsem si koupil The Crane ve velikosti 10,5 v naději, že nebudou příliš velké a bez ponožek mi The Crane sedí dobře, ale jsou trochu tuhé v patě. Zpočátku jsem si myslel, že jsou těsné, ale protože kolísám mezi 10 a 10,5, myslím, že je prostě budu muset prolomit. Dobrou zprávou je, že na všechny boty Birdies se vztahuje záruka 30 dnů. Pokud tedy nesedí úplně správně, můžete je bez otázek vrátit a dostat své peníze zpět.

Když už jsme u toho vloupání, Birdies jsou považovány za nejpohodlnější boty na trhu. Mají prošívané saténové vložky vyrobené se sedmi vrstvami odpružení, doplněné o podporu klenby a další vycpávky na patě, které napodobují pocit z pantoflí. Jeřáby jsou komfortní; Na dlouhých dnech oceňuji především podporu klenby pod nohama. Ale myslím, že vyžadují trochu vloupání, alespoň s možností portské kůže. Jako člověk s velmi citlivými patami doporučuji nějakou ochranu proti puchýřům, alespoň při prvním nošení.

Přestože je The Crane v patě přiměřeně těsný, oblast prstů mi na nohou připadá dostatečně prostorná, což vítám. Zatímco prsty na nohou vidět Trochu upnuté – efekt krajky inspirovaného zúžení – jsou docela prostorné a při chůzi se trochu nafouknou, což poskytuje určité roztažení.

Balerínky Birdies The Crane jsou skvělým doplňkem každého business casual šatníku, od dospělé siluety přes odolné materiály až po superpohodlné vložky. Říkám „business casual“, protože si myslím, že tyto balerínky vypadají sofistikovaněji – a protože mají leštěný 11milimetrový podpatek, který je tak trochu vyzdvihuje. To znamená, že je můžete oblékat nahoru nebo dolů, jak chcete, neexistuje žádný špatný způsob, jak je nosit. Stačí se podívat na Katie Holmes, která dokázala, že jsou dokonalým doplňkem pro „případ Meg Ryan“.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *