Bean Box Coffee Adventní kalendář 2023

By | September 30, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Psst – našli jsme to. The pouze Adventní kalendář, který si musíte koupit (dobře, možná ne jediný, ale rozhodně dobrý) v této sezóně vás zaručeně trochu povzbudí a protáhne vás shonem o prázdninách. Adventní kalendář Bean Box 12 Mornings of Coffee (85 $) je zpět a připraven k vaření a naplní váš šálek čerstvou, sváteční dobrotou, doslova a do písmene. Stačí si ji předobjednat, dokud je čas, abyste ji stihli rozbalit.

Adventní kalendář Bean Box Coffee je kofeinový dárek, který neustále dává. Jako za každým adventním kalendářem se za každými dveřmi, nebo v tomto případě za každým obalem, skrývá radostný dárek. Jen místo čokolády nebo šperku Káva-lahodné, plné mleté ​​nebo celozrnné kávy, sestavené nejlepšími pražírnami v zemi. Nejen pro jeden šálek kávové sedliny, ale dost na přípravu celé konvice (4-6 šálků). Mluvte o Holly Jolly.

Pokud jste o Bean Box nikdy neslyšeli, vězte, že jde o redakčně schválenou a testovanou službu předplatného kávy W+G, která každý měsíc rozesílá vybrané krabice kávy a je známá svými vysoce kvalitními, udržitelně pěstovanými zrny. Pokud patříte mezi velké milovníky kávy, je to skvělý způsob, jak vyzkoušet různé druhy kávy bez velkého odhodlání (nebo tuny odhodlání – můžete si objednat tolik nebo tak málo, jak chcete). Je to také elegantní dárek pro milovníky kávy ve vašem životě

Stejně jako loňský kalendář je i ten letošní stejně lahodný a nahradil obvyklé podezřelé z vanilkového lusku a lískových oříšků sezónními příchutěmi z limitované edice, které v jiném ročním období nenajdete. Nejsme si úplně jisti, co je za každým “dveřem” (není na ně koukat, pamatuješ?!), ale máme plíživé podezření, že v mixu jsou tóny pečených kaštanů, teplého a kořeněného perníku a fíkového pudinku. zahrnuta.

V roce 2023 však můžete očekávat nějaké inovace. Letos značka channeluje svého vnitřního Willyho Winka a rozdává pět ročních předplatných skrytých v náhodných adventních kalendářích. Šťastní výherci objeví při svém 12. kávovém ránu zlatý pytel a celý rok si vychutnají nekonečná zrna a piva. Mohl Vy být další kofeinovaný Charlie Bucket?!

Pokud se vám při čtení sbíhají sliny, dopřejte si letos v prosinci svůj vlastní kávový adventní kalendář Bean Box. Jak již bylo zmíněno, získejte svou kopii, dokud můžete. V roce 2021 bylo prodáno 10 000 kusů a kalendář na rok 2022 byl stejně populární. Vsadíme se tedy, že kalendář na rok 2023 už dlouho nebude. Kávové kalendáře se dodávají buď v celých zrnkách nebo mletých, které si můžete vybrat u pokladny. Potom každé ráno odpočítávejte dvanáct dní do Vánoc s veselým novým nápojem.

Kupte si 12denní kávový kalendář Bean Box zde.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *