Beek sandály jsou stejně pohodlné jako roztomilé

By | September 15, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Kdo mě zná (nebo mě sleduje na sociálních sítích), ví, že jsem fanouškem barev. Řídím se heslem „vždy celá barva“. Z tohoto důvodu vždy hledám značky oblečení, které jsou prostě venku To– a tím myslím, že nenabízejí jen neutrální nebo nudné, tlumené barvy. I když chápu, že někteří lidé rádi kupují základy, které se hodí ke všemu, já mnohem raději volím výrazné barvy, zvláště co se bot týče. Samozřejmě, že mnoho značek obuvi má co do široké škály barev před sebou ještě dlouhou cestu, protože ve většině případů nabízí řadu neutrálních barev s několika sezónními jasnými odstíny, které se často téměř okamžitě vyprodají.

Nicméně jedna značka, která vždy klade důraz na výběr inspirovaný duhou, je Beek. Možná jste o tom už slyšeli? Koneckonců, ručně vyráběné kožené sandály jsou na TikToku kulaté a mají 3 miliardy zhlédnutí a stále přibývají.

Poté, co jsem je viděl vyskakovat na mém krmení víckrát, než dokážu spočítat, myslel jsem si, že je čas dát si nohy do Beek sandálů. A oni to udělali ne zklamat.

Beek rozdíl

Normálně bych nedoporučoval utrácet více než 200 dolarů za pár sandálů, ale pokud jde o Beek, musím uznat: chápu tu cenu. U většiny stylů však můžete až do 9. července získat až 35procentní slevu. Získejte 25% slevu na vybrané styly v aktuálním letním výprodeji značky, není potřeba žádný kód. Poté můžete kód dávkovat WGBEEK10 získat jeden dodatečně (!!!) sleva 10 procent.

Nejen, že jsou roztomilé, ale jsou také ručně vyráběné s maximální pečlivostí a kvalitou. Podle webových stránek značky trvá výroba každého páru od začátku do konce asi 48 hodin a je vyroben z ultra měkké rostlinné kůže, která je s každým nošením jen měkčí. Přidejte tvarovanou klenbu a jsou opravdovou lahůdkou pro nohy. Beek má také program vracení peněz a spolupracuje s organizacemi v boji proti dětskému hladu. Za každý pár prodaných bot Beek daruje značka přibližně pět jídel prostřednictvím Childhood Harvest Strategy a Second Harvest Food Bank.

Pokud jde o boty, testoval jsem Beek Pelican Leather Platform Sandal (280 $) a Beek Sugarbird Slide Sandal (230 $) – dva z nejoblíbenějších stylů, které nabízejí, oba se prodávají v dámských velikostech 5 až 11. V obou případech je struktura sandálu chvályhodná.

Kožený sandál Beek Pelican na platformě – 182,00 $

Původně 280 $, v prodeji za 182 $ plus dalších 10 % sleva s kódem WGBEEK10.

Dostupné velikosti: 5-13

Barvy: 11

 • Barevné a sladké
 • Tvarovaná mašle
 • Zůstaň kde jsi
 • Plochý podpatek
 • Stélka z paměťové pěny
 • Drahý
 • Dostupné pouze v plných velikostech

Beek, Sugarbird Slide Sandal – 173,00 $

Původně 230 $, v prodeji za 173 $ plus dalších 10 % sleva s kódem WGBEEK10.

Dostupné velikosti: 5-11

Barvy: 11

 • Barevné a sladké
 • Tvarovaná mašle
 • Stélka z paměťové pěny
 • Přilnavá gumová podrážka
 • Drahý
 • Běží v malých rozměrech – k dispozici pouze v plných velikostech

Zatímco Beek Pelican Leather Platform Sandal má tvarovanou stélku z paměťové pěny s mírně zvýšeným okrajem, aby vaše nohy mohly pohodlně sedět, Beek Sugarbird Slide Sandal nabízí stélky z paměťové pěny s tvarovanou podporou klenby, i když jde o super tenké ploché sandály. Opravdu, nikdy jsem tuto konstrukci na plochém sandálu neviděl – přimělo mě to přemýšlet.

Kromě konstrukce je výběr barev působivý. Namísto pouhé nabídky několika jasných barev vedle různých neutrálních, Beek zdůrazňuje paletu tropických barev. Beek Pelican Leather Platform Sandal se prodává v 11 barvách (z toho pět je neutrálních) a Beek Sugarbird Slide Sandal je nabízen v 11 barvách (z toho čtyři neutrální – a jedna z nich je zábavný hadí potisk). Nejlepší na tom je, že nabízené barvy nejsou tlumené pastely, ale spíše živé, šťavnaté odstíny jako mandarinka, celer, ibišek, papája a fuchsie. Bonus: Pro každý styl je k dispozici dokonce kovová varianta.

Mějte na paměti

Celkově jsem velkým fanouškem stylu, textury a barev, které Beek sandály nabízejí. Mějte však na paměti, že běží trochu malé (podle mých zkušeností). Normálně nosím sandály velikosti 10, a zatímco sandály Pelican Beek Leather Platform Sandal sedí docela dobře, Sugarbird Slide jsou podle mě ve stélce trochu krátké (bylo by mi lépe s velikostí 10,5, ale nesedí) nenabízí poloviční velikosti).

Foto: Autor

Rozdíl ve velikosti jsem si však opravdu všiml až při pohybu. Když jsem stál na místě, moje chodidlo vypadalo perfektně, ale uprostřed kroku jsem si všiml, že mi noha trochu klouže, což je podle mě způsobeno plochým charakterem řemínků na prstech – mám pocit, že se dostaly trochu víc dozadu. k střední části chodidla. Přesto si nemyslím, že to je znakem značky, ale spíše siluety sandálů obecně, protože mám jiné sandály, které jsou designově stejně elegantní a dělají to samé.

Pro začátek, pokud hledáte světlé, pohodlné sandály, které vydrží celý život (na rozdíl od jediného léta), Beek stojí za zvážení. Pokud však zvolíte styl Sugarbird, určitě jděte o číslo nahoru a uvědomte si, že i když je tato bota pohodlná, není to nejlepší bota na dlouhé procházky. Kožený sandál na platformě Pelican vás naopak vezme kamkoli, aniž byste uklouzli. A stejně jako Birks, Beek sandály jsou navrženy tak, aby byly pohodlnější a pohodlnější na nošení – co víc si přát?

Pokud jste si v tuto chvíli tak jisti, jak byste měli, jednejte rychle. Tento výprodej Beek je vzácný a dodatečná sleva 10 % s kódem WGBEEK10 (tento kód se vztahuje na celý váš nákup) je časově omezená nabídka pouze pro naše čtenáře. Nakupujte zde všechny styly letních výprodejů.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *