Brilantní sandály Birkenstock za ty peníze rozhodně stojí

By | October 21, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Pokud si pamatuji, všechny ženy v mé rodině jsou velkými fanynkami sandálů Birkenstock. Moje sestra, moje matka, moje teta, moje babička – všichni jsou bezhlavě zamilovaní do korkových a kožených sandálů doslova desítky let. Až do letošního léta jsem nikdy nechápal proč. Jistě, za ta léta jsem viděl nějaké barvy a potisky, které se mi líbily, ale pokaždé, když jsem si pár vyzkoušel v obchodě, okamžitě mě odradila tuhá, tvarovaná stélka a pevné kožené řemínky. Jako člověku s přecitlivělými a puchýřovitými chodidly se představa, že se během několika týdnů budete muset zlomit v botách, zdála jako méně než příjemná doba. Protože pohodlí je v dnešní době prioritou číslo jedna při všech mých nákupech bot.

Každopádně, rychle vpřed před několika týdny, kdy jsem viděl fanoušky oblíbené Arizona Big Buckle Sandal (210 $) na podzim ve stylu stříhání, díky čemuž je po vybalení automaticky měkký a přímo přenosný. Roztomilé sandály, které se hodí do chladného počasí *a* nebylo potřeba se do nich lámat?! Znělo to jako splněný sen.

Oblečení, boty, sandály, boty, oblečení, boty, sandály Oblečení, boty, sandály, boty.E-Com 2023 FW product stills.r1025432 n1025441.ARIZONA BIG BUCKLE SHEARLING.COGNAC.OLEJOVANÁ KŮŽE

Birkenstock Arizona Large Buckle Shearling Sandals – 210,00 $

Dostupné velikosti: 4-12

Barvy: 4

  • Dobře hodnocené
  • Nastavitelné popruhy
  • Podšívka z plyšové jehněčí kůže, která se nemusí lámat
  • Anatomicky tvarovaná stélka
  • Drahý
  • Dostupné pouze v úzké/střední šířce

Vše o Birkenstock Arizona Big Buckle Shearling Sandals

Nemohu to dostatečně zdůraznit: Přál bych si, abych na vyzkoušení Birkenstocks nečekal tak dlouho. Mají původní korkovou stélku, ale protože je potažena měkkou jehněčí kůží, není to stejné. Místo toho se Birkenstock Arizona Big Buckle Shearling Sandals cítí jako nejpodporovanější pantofle, do kterých jsem kdy vkročil. To je celý předpoklad Birks: Jsou anatomicky tvarované, aby poskytovaly optimální podporu klenby a prostornou špičku, takže vaše nohy mohou zůstat volné a přirozeně se pohybovat. Díky přídavku super měkké jehněčí kůže je nošení ještě více nebeské. A pokud máte citlivé nohy jako já, můžete si být jisti, že srst absorbuje tření, takže ani u těchto Birků nebudou puchýře problém. (Samozřejmě, nosil jsem je jen po domě na vyřizování pochůzek a na pohodové, míli dlouhé procházky s mým štěnětem Cashem. Představuji si, kdybyste v nich, já nevím, zkoušeli turistiku – tohle by nemuselo být ono. .)

Foto: Autor

Pamatujte, že nákup správné velikosti je klíčem k radosti z Birks. V podstatě jsem měl vždy velikost 10. Za posledních pár let jsem se dostal do řady 10,5 u pár značek. Proto jsem se nechal profesionálně změřit v obchodě Birk poblíž mě (mají super skvělý sken nohou, který vám ukáže vaši pronaci a další statistiky chodidel). Hle, nosím velikost 10,5 a vím, že to je velký důvod, proč teď miluji kontury sandálů Arizona spíše než se jim vyhýbat. Pokud si však koupíte špatnou velikost, podpěra klenby narazí na špatné místo, což může způsobit tření, puchýře a celkové nepohodlí; Pokud si objednáte správnou velikost, určitě objevíte svou novou oblíbenou obuv.

Stojí Birkenstock Arizona Big Buckle Shearling Sandals za to?

Určitě ano. Sandály Arizona Big Buckle Shearling Sandals jsou extrémně pohodlné, nepopiratelně šik a hodí se téměř ke všemu. Můžete je nosit jako pantofle nebo na cesty na farmářský trh, brunch a všude mezi tím.

Upřímně, jsem v šoku, že ještě nejsou vyprodané. Sandály Arizona Big Buckle Sandals jsou velmi oblíbené – nosí je celebrity jako Lucy Hale, Reese Witherspoon a Margot Robbie – a nové barvy jsou dostupné v rekordním čase (vážně jsem uvažoval o koupi sandálů Big Buckle v Tomato, i když žádné jsem neměl). měkká stélka, ale vyletěly z polic dřív, než jsem to dokázal.)

Tl;dr: Pokud hledáte pár extrémně pohodlných sandálů, které fungují jako pantofle, zamiřte do Birkenstock Stat. A pokud neprodáváte tento konkrétní sandál, pokračujte v rolování, abyste vklouzli do těchto dalších útulných stylů, které také nevyžadují žádné vloupání.

Pohodlnější Birkenstocks na nákupy

Pohodlné sandály Birkenstock, Arizona Shearling – 160,00 $

Dostupné velikosti: 5-11

Sandály Birkenstock Arizona Shearling, poskytující pocit jako v mraku při každém kroku, jsou vaší volbou pro opulentní, ale všestranné boty. Mají menší přezku než jejich protějšky s větší přezkou, díky čemuž jsou o něco subtilnější, aniž by obětovaly útulnost.

Barvy: 3

Pantofle Zermatt Shearling – 100,00 USD

Dostupné velikosti: 5-11

Ať už odpočíváte po dlouhém dni nebo se jen tak povalujete o líném víkendu, pantofle Zermatt bez námahy spojují pohodlí s nenuceně elegantní estetikou. Vyměnili otevřenou špičku za design s dřevákem, který udrží vaše prsty na nohou v teple před chladem. A věrně značce Birkenstock, čím více je nosíte, tím jsou pohodlnější.

Barvy: 9

Oblečení, boty, sandál, oblečení, boty, sandál r1025541 n1025564.ARIZONA SPLIT TEDDY PARTS NÝT LOGO.MINK .SEMIŠ/KOŽUŠINA

Arizona Teddy Split – 170,00 dolarů

Dostupné velikosti: 4-12.5

Tyto sandály jsou prakticky malými plyšovými medvídky pro vaše nohy. Jsou podšité příjemným plyšovým šerpou namísto tradičního stříhání, které jim dodává extra teplo. A přicházejí do nejsladší Barvy (pokud je seženete): Matcha a lila.

Barvy: 3

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *