Caire Grownup Moisturizer Review pro zralou pleť| Dobře + dobře

By | October 3, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když přijde na to, co ženy ve věku 40 let (a starší) hledají ve svých produktech péče o pleť, kdo by to věděl lépe než dva lidé, kteří hledání zažili na vlastní kůži?

Když byly jejich kamarádky a veteránky z kosmetického průmyslu Celeste Lee a Lorrie King zklamané možnostmi péče o pleť, které jsou k dispozici ženám ve věku 40 let, rozhodli se najít lepší řešení. Spojili se s vědci a vytvořili Caire Beauty – kývnutí na „I care“, které oslavuje jednotlivce – značku věnovanou léčbě peri- a postmenopauzálních kožních stavů s důrazem na zohlednění středního věku.

Nově představený hydratační krém pro dospělé od Caire (88 $) si již získává uznání pro své multitaskingové schopnosti (dokonce získal pečeť Oprah pro schvalovací pleť v menopauze) a řeší všechny problémy, kterým čelí ženy ve věku 40 let a později – včetně obnovení hydratace, zvýšení pevnosti, snížení velikost pórů, zlepšuje zářivost a snižuje zarudnutí.

Caire, hydratační krém pro dospělé – 88,00 USD

  • Určeno pro zralé ženy
  • Hydratuje, rozjasňuje a zpevňuje pokožku a zároveň snižuje zarudnutí
  • Působí na nejhlubší vrstvy pokožky
  • Vyrobeno z ceralipidů, kyseliny hyaluronové, fermentovaných peptidů, červených řas a rýžových otrub

Podle Lee vyžaduje tajemství vývoje produktu pro pleť v menopauze multifaktoriální přístup. Aby byl skutečně účinný – a fungoval pro každého – musí působit proti vnitřnímu biologickému stárnutí a vnějšímu stárnutí pokožky způsobenému znečištěním a zároveň obnovovat kožní bariéru. A zatímco mnoho pleťových krémů proti stárnutí na trhu obsahuje účinné přísady, které to dělají, vysvětluje Lee Jak Složení, které dodává své složky pokožce, je stejně důležité jako obsah. “Ať už je to produkt za 50 nebo 500 dolarů, nebude účinný, pokud bude jen sedět na povrchu kůže, protože molekuly jsou příliš velké na to, aby pronikly,” říká. „Pokud pleť jen hydratujete, je to dočasný efekt – zevnitř to pleti nepomáhá. Chceme pomoci kůži, aby si pomohla sama.“

Caires Grown Up Moisturizer je formulován tak, aby jeho aktivní složky měly co největší účinek. Emulze oleje ve vodě obsahuje drobné ceralipidy (podpisové lipidy podobné ceramidům značky), které plně pronikají do všech vrstev kožní bariéry a aktivují se při kontaktu. Tento proces obnovy lipidů v kožní bariéře je pro ženy ve věku 40 let zásadní, protože přirozená produkce těchto prvků zpevňujících kůži v našem těle klesá, protože hladina estrogenu během menopauzy klesá.

„Jednoduše řečeno, naše biotechnologie vytváří emulzi s velmi, velmi malými lipidy šetrným způsobem,“ říká Joseph Librizzi, PhD, biomedicínský inženýr a hlavní vědecký pracovník Caire. “Eulze lipidů ve vodě ve složení je navržena tak, aby aktivovala lipidy, což znamená, že se po použití stanou vstřebatelné.”

Pro další posílení jeho účinků proti stárnutí je veganský hydratační krém také vyroben z matrice kyseliny hyaluronové a fermentovaných peptidů, které působí pod kožní bariérou, aby stimulovaly produkci kolagenu a vyplňovaly pokožku. Obsahuje také vitamín E bohatý na antioxidanty, který snižuje oxidační stres, který vede k viditelným známkám stárnutí. červené řasy pro rozjasnění a rovnováhu pleti; a rýžové otruby pro redukci linek, vrásek a známek stárnutí. Díky tak silnému seznamu aktivních složek je The Grownup Moisturizer navržen tak, aby se zaměřoval na více problémů pleti najednou, což z něj dělá všestranný produkt. žádný Zralá žena může mít prospěch z rozšíření své rutiny.

„Každý máme jiné potřeby. Některé ženy ztrácejí zářivost, jiné pociťují suchost. Víme, že ne u každého se kůže mění stejným způsobem,“ říká Lee.

Vzhledem k tomu, že přesně zapadám do demografické skupiny „středního věku“, na kterou je hydratační krém The Grownup zaměřen, byl jsem zvědavý, zda by tento produkt mohl pomoci s mými konkrétními problémy s pokožkou – konkrétně s nedostatkem pevnosti a vlhkosti, matností a hlubokými jemnými linkami. Produkt má nádhernou, lehkou texturu, která se bez námahy nanáší. Jakmile jsem ho nanesla, pleť na obličeji, krku a dekoltu nabrala orosený lesk, podobný efektu, jaký jsem zažila u dražších produktů. Po jednom použití vypadal můj obličej plnější a jemnější.

Jak pokračuji v používání hydratačního krému Caire Grownup Moisturizer, pevnost, textura a hydratace mé pokožky se nadále zlepšovaly. Došlo také k mírnému (ale ne drastickému) zlepšení mých hlubokých linek a vrásek. Nejvíc se mi líbí, že když spěchám, můžu produkt použít jako jednokrokové ošetření – na celý obličej, pod oči a na krk (Lee dodává, že ho můžete aplikovat i vy). Vaše ruce, nohy, chodidla nebo kdekoli jinde vaše pokožka potřebuje podporu).

Ale víc než to oceňuji odhodlání Caire posílit postavení žen ve středním věku. My zralé dámy jsme zkušené multitaskery – podporujeme sebe, svou kariéru a své rodiny – a připadá mi správné mít produkt péče o pleť, který funguje stejně tvrdě jako my.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *