Čestná recenze plavek Knix Period Swimwear (testováno redaktorem)

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Období a bazénové dny nikdy nehrály dobře. Nosit plavky během menstruace je riziko, zvláště ve dnech se silným prouděním. Z tohoto důvodu se během menstruace vyhýbám plavání. Nedávno jsem však objevila šik řešení: dobové plavky. Stejně jako dobové spodní prádlo, i dobové plavky poskytují materiálovou infrastrukturu potřebnou k absorbování a ochraně a přitom vypadají šik a jsou vhodné pro den u bazénu.

Když jsem zjistila, že Knix, jedna z nejprodávanějších a nejoblíbenějších značek dobového spodního prádla, vyrábí pár stylů dobových plavek, musela jsem si jedny pořídit. Knix vyrábí své historické plavky ve třech různých provedeních: jednoduché jednodílné, jednodílné s bočním zavazováním a jednoduchý dvoudílný oblek. Testoval jsem Knix Leakproof Side (100 $).

Když jsem ho poprvé testovala, měla jsem menstruaci a nosila jsem tampon – pro jistotu. Ke konci cyklu (když se mé proudění uvolnilo) jsem ho ale nosila bez výztuže.

Moje upřímná recenze Knix Leakproof Side-Tie One Piece Swimsuit

Fit

Chycen. Takhle se cítím v jednodílných nepromokavých plavkách Knix. Nemůžu lhát: když jsem si to poprvé zkusil nasadit, byl to boj. Měřím 1,70 m a vážím cca 60 kg, proto jsem zvolil velikost S-Plus. Nejprve chci poznamenat, že toto je první značka, kterou jsem viděl a která nabízí mezi velikostmi. Minulý rok jsem vážil asi 150 liber, takže mi tyto „Schmedium“ (velikost mezi malým a středním) opravdu vyhovují.

Foto: Autor

Tyto plavky mi sice pomohly vytvarovat postavu do postavy přesýpacích hodin, ale bez nich bych to nedokázala mnoho Tlak na břicho a hrudník. Abych byl upřímný, bylo to trochu omezující – zvláště pokud šlo o hluboké dýchání. Z tohoto důvodu doporučuji zvolit o číslo větší. Když jsem v něm však plaval, zjistil jsem, že stejná komprese mi usnadňuje průchod bazénovou vodou. Nemluvě o tom, že to také udrželo moje prsa v bezpečí a podpoře.

knix plavky
Foto: Autor

Funkce

Je navržen tak, aby zabránil ztrátě menstruace na vnitřní, zadní nebo přední straně stehna. Menstruátoři všude: radujte se! Tyto nepromokavé plavky funkcí. A funguje na více úrovních.

Na mentální úrovni to drží mé obavy na uzdě. Když jsem si to oblékla druhý až poslední den menstruace, všimla jsem si, že se méně obávám obávaného červeného pruhu, který se mi vkrádá po noze. Cítil jsem ehm, prosakovala, ale také jsem cítila, jak Knix onesie absorbuje mé děložní stěny – účinně brání jakémukoli menstruačnímu úniku. Nemyslím si však, že by vydrželo super silné proudění. Je navržen tak, aby účinně absorboval tři čajové lžičky krve, ale více než toto množství (více než asi tři plné tampony) může způsobit úniky.

Materiál

Tak jak dělá Tyhle plavky absorbují menstruační krev? Má dobově odolný klín vyrobený z patentované tkaniny FreshFix Technology® (stejný materiál jako dobové spodní prádlo Knix). Klínek je o něco silnější než u běžných plavek, i když vám to nevadí (není to jako vložka nebo tak něco – ani to tak nevypadá).

Závěrečné myšlenky

Sotva za něco utratím 100 dolarů – ale své těžce vydělané peníze bych utratil za tyto plavky. Je stejně efektivní jako obepnutí postavy, a jak jsem již zmínil, značka je dostupná ve všech velikostech, až po velikost XXXXL+. The Opravdu dělá to vyčnívat z davu.

Kromě toho je Knix nepropustná onesie vhodná pro někoho, kdo nesleduje menstruaci Přesně řečeno mě uklidňuje. Když jsem například někde a nečekaně dostanu menstruaci, můžu si být jistá, že nepřežiju svou náctiletou noční můru (neboli překvapení období, které začíná, když jsem skoro nahá v bazénu nebo na pláž).) A ten klid pro mě stojí 100 dolarů.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *