Čestná recenze sandálů Message Slide v roce 2023

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Message, nová značka obuvi, která se specializuje na muly s korkovou nohou, odvážně tvrdí, že její nejprodávanější sandály jsou jako „objetí, které můžete nosit“. Ve skutečném stylu Commerce editora jsem absolutně nikomu neodpověděl: „Uvidíme“ a zeptal jsem se značky, zda bych to mohl na pár měsíců vyzkoušet. Netrvalo dlouho a došlo mi, že to budou sandály, které budu nosit celé léto.

O zprávě

Než se ponořím do své zkušenosti s hrdinským sandálem společnosti Message, Mullen Slide (160 $), zde je malý výpis informací o nové zářivé značce sandálů, která s největší pravděpodobností přebírá naše sociální kanály a naše skříně.Společnost Message byla uvedena v dubnu tohoto roku se dvěma skluzavými modely: The Mullen a The Shaw, oba s korkovou stélkou odolnou proti potu, zápachu a vodě, která je nejen udržitelná (značka pochází z korku, který pochází z Portugalska… spíše, opětovné použití –zátky na víno), ale také mimořádně pohodlné a podpůrné.

Zpráva, Mullen Slide – 160,00 $

Dostupné velikosti: 36–46 (EU)

Barvy: 4

  • Odolné vůči vodě, pachu a potu
  • Komfortní
  • Dobrá kvalita
  • Dostupné barvy jsou opravdu krásné
  • Snadno stylovatelný
  • Pochozí
  • Žádná doba vloupání

Unisex sandály jsou vyrobeny s patentovaným páskem Hugflex, který udržuje nohy na místě a zároveň poskytuje pružnost – v podstatě jsou to skluzavky, ve kterých můžete běhat na dlouhé vzdálenosti, aniž byste se museli každé dvě sekundy (nebo vůbec někdy) obávat. a to jsem potvrdil. odletět. Za 160 $ ​​za kus jsou rozhodně o něco vyšší skluzavka – ale kvalita a pohodlí jsou patrné. Tyto sandály jsou navrženy tak, aby zůstaly vašimi oblíbenými sandály po dlouhou, dlouhou dobu.

Moje upřímná recenze snímků Message Mullen

Skluzavky Mullen jsem začal nosit v dubnu, když poprvé vyšly. Jakmile jsem vklouzl do svého páru, věděl jsem, že je to něco výjimečného. Korková stélka nevyžadovala žádné vloupání a byla odpružená a stabilní Pouze Správné množství podpory klenby pro mé zhroucené klenby. Pásek Hugflex je vyroben z pružného strečového materiálu, který mi při chůzi opravdu obepíná nohy. Ale nosit je po domě a do supermarketu mi přišlo jako jednoduchý test – jak by obstály na dovolené?

Nosila jsem je téměř výhradně na týdenní dovolené v Mexiku a spoléhala na to, že mě na cestách podpoří jejich design. Nosila jsem je do letadla, na pláž, k bazénu i na různé procházky do restaurací a obchodů (neměli jsme auto). Nejen, že se moje nohy celou dobu cítily pohodlně, ale vydržely, i když byly mokré, pískové a zpocené ve 100stupňovém vedru (100% vlhkost, ne méně).

Sandály se vzkazem
Foto: Autor

Sandály se vzkazem
Foto: Autor

Na skluzavkách Mullen, které miluji, není nic složitého. Jsou dostatečně univerzální, abyste je mohli spárovat s džínami nebo šortkami, ale můžete je také snadno obléknout, když si obléknete šaty nebo sukni, abyste dosáhli nenuceného přímořského vzhledu, který si obvykle spojuji pouze s lidmi, kteří si to dovolují. Můžete si odpočinout v Hamptons a mít sebevědomí jíst své jídlo v bílých košilích s knoflíky. Pravděpodobně tomu můžeme říkat „tichý luxus“, chcete-li – oni jsou Luxus, který mizí pod radarem a rozhodně tomu odpovídá cenou.

A ano, snímky zpráv dostávají od podiatrů dva palce nahoru

Nejlepší na tom je, že tyto skluzavky doporučují podiatři, kteří milují jejich vlastnosti vhodné pro nohy. Suzanne Fuchs, DPM, lékařka na nohy a kotníky a chirurg z Jupiteru na Floridě, řekla W+G, že je má ráda, protože poskytují podporu klenby, tlumí, poskytují širokou špičku a jsou lehké a flexibilní.

„Tyto sandály mají vestavěnou podporu klenby, která pomáhá udržovat přirozené vyrovnání chodidla. Tato funkce je zvláště výhodná pro lidi s plochými nebo klenutými nohami,“ říká Dr. Liška. (Není divu, že je tak miluji – mé oblouky jsou v sandálovém nebi.)

Dr. Fuchs je také jistý v odpružení, kterým jsou sandály známé. Vložka „pomáhá absorbovat nárazy a snižovat tlak na klouby, díky čemuž jsou pohodlné na nošení po delší dobu.“ Dodává: „Ve srovnání s jinými sandály vynikají sandály Message svým zaměřením na zdraví nohou a pohodlí.“

Další podiatr, Mark J. Mendeszoon, DPM, jehož praxe sídlí v Ohiu, říká W+G, že „myšlenkový proces, stejně jako ergonomický design a materiály učiní tyto sandály lepšími na trhu,“ vysvětluje: vložka se zdá být vyrobena z dobře vyrobeného a tvarovaného korkového materiálu, který je skvělým podpůrným materiálem (a často se používá pro zakázkové protetiky).

Message v současné době nabízí dva styly: Mullen (který jsem testoval) a Shaw Slide (160 $). Jediný rozdíl mezi těmito dvěma je v tom, že Shaw má o něco delší popruh, takže zakryje více vaší nohy (navíc existují různé barevné možnosti).

Konečný výsledek? Pokud hledáte sandály, které jsou skutečně podpůrné, vydrží mnoho a mnoho dobrodružných let a dodají vašemu šatníku chladivý, ležérní nádech, pak jsou tyto sandály tím nejlepším, do čeho můžete investovat po celou sezónu.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *