Chillhouse On the Mend je hůlka na manikúru

By | September 12, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Manikúra je mnohem víc než jen výměna laku. Je to všechno o péči o nehty a o to, aby zůstaly silné a zdravé. Nová sada On the Mend od Chillhouse vám poskytuje nástroje, které potřebujete ke snadné domácí péči o nehty.

Chillhouse On the Mend (25 $) obsahuje křišťálový pilník na nehty, gumový zatlačovač nehtové kůžičky a aplikační sérum na nehty. Začněte s pilníkem na tvarování a přípravu nehtů. Křišťálové pilníky, známé také jako skleněné pilníky, jsou ideální pro vaše nehty. „Nejlepší pilník na přírodní nehty je skleněný pilník,“ říká manikérka celebrit Julie Kandalec. “Skleněné pilníky jsou spíše leptané než lepené, takže nikdy nezmatní a lze je používat mnoho a mnoho let.”Poté použijte gumovou špičku k zatlačení kůžičky. Zatlačování nehtové kůžičky je pro nehty mnohem lepší než stříhání, protože stříhání nechává prsty zranitelné vůči bakteriím a jiným nečistotám.”To je v zimě nevyhnutelné,” řekla dříve Nina Werman, zakladatelka a ředitelka značky Valley Nail.

Nakonec je čas přidat vrchol – sérum. Toto sérum vyživuje vaše nehty směsí jojobového oleje, slunečnicového oleje, meruňkového oleje, vitamínu E, rakytníkového oleje a extraktu z listů aloe. Zvlhčuje suchou kůžičku a dodává nehtům krásný lesk.

Líbí se mi jednoduchost této sady. Jsem zarytý milovník gel laků a gelových nástavců a proces odstranění může způsobit, že moje nehty budou trochu křehké. Mezi jednotlivými použitími používám On the Mend, abych dodal holým nehtům tolik potřebné TLC. Aplikuji ho také kolem nehtů při leštění, aby moje kůžička zůstala hydratovaná a zdravá. Vzhledem k tomu, že se sérum roztírá štětcem, jeho aplikace je mnohem jednodušší než séra na nehty nebo olejíčky na nehty, které se dodávají v lahvičce s kapátkem. A z tohoto důvodu ho používám mnohem častěji, než jsem kdy používala kapací séra. Pokud hledáte nástroj, který bez problémů zapadne do vaší rutiny péče o sebe, je to On the Mend.

Chcete být první, kdo se dozví o nejnovějších (a největších) nabídkách produktů SHOP, vlastních kolekcích, slevách a dalších? Přihlaste se k odběru informací přímo do vaší schránky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *