Chriselle Lim o příběhu Phlurovy pohřešované osoby Gut+Gut

By | September 11, 2023

Well+Good hlavní redaktorka krásy a moderátorka Zoë Weiner nikdy nevynechá příležitost zeptat se špičkových dermatologů, kadeřníků a celebrit na jejich kosmetické postupy – až po přesný kartáček na obočí, na který přísahají. A ve zbrusu novém podcastu Well+Good Rutine Rundown vás zve, abyste se připojili ke konverzaci. Přečtěte si více

Když spoluzakladatelka společnosti Phlur Chriselle Limová vytvořila Missing Person – výprodejovou vůni, která v roce 2022 vzala PerfumeTok útokem – učinila tak se záměrem podělit se se světem o to, čím si prochází.

„Inspirací pro Missing Person byla v podstatě osamělost,“ říká Lim v ​​nejnovější epizodě nového beauty podcastu Well+Good. Přehled rutiny. „Byla jsem s tím chlapem 15 let a osm let jsem za něj vdaná a nejtěžší věc po našem rozchodu bylo probudit se do prázdné postele. Takže jsem chtěl vzít něco, co bylo hřejivé, jako kontakt kůže na kůži nebo vůni kůže vašeho milence na povlaku na polštář nebo tričku, které vám nechali… ale bylo to skutečné zachycení toho, co jsem šel v té době přes.”

Poslechněte si celou epizodu zde:

Nečekala nutně, že bude vůně tak dobře přijata, ale když uděláme krok zpět, její úspěch přes noc není překvapivý. “Okamžitá věc, kterou lidé cítí, je vrchní tón kožního pižma… a každý má pachovou paměť a spojení s pižmem kůže.” Někdy musíte opravdu kopat, abyste zjistili, co to je, ale je to velmi známá vůně,“ říká Lim. Tak to nastříkali a tak se to pro lidi stalo terapií a začali křičet: ‘Ach, to zavání jako vzpomínka, kterou mám.’ moje matka, která už tu není.“ Je na tom prostě něco, co lidi velmi emotivní.

Vzhledem k úzkému propojení částí našeho mozku, které zpracovávají pachy a emoce, to vše dává smysl. Vysvětluje také, proč je výběr – a nošení – vůně tak osobní záležitostí. Jak tedy Lim, žena stojící za jednou z nejžhavějších značek parfémů, používá vůni k vyjádření sebe sama?

„Vůně vnímám jako rozšíření stylu,“ říká Lim, která má zkušenosti s módním stylingem a blogováním. „Určitě záleží na mé náladě a na tom, co mám na sobě. Jsem módní dívka, takže jakmile dokončím svůj outfit, ptám se sama sebe: ‘Co by bylo rozšířením tohoto oblečení?’ A pak jdu do toho, jak mě to dělá.“ Mám svou oblíbenou noc venku se sebou nebo s dívkami, mám vůni, kterou nosím na schůzky, mám vůni, kterou nosím přes den… Ale „Missing Person “ je pro mě vždy základ. Vždy nastříkám „Pohřešovaná osoba“ a pak [decide] pokud bych chtěl ještě něco dodat.

I když pevně věří, že neexistuje žádný „špatný“ způsob nošení vůní, celý její étos je takový, že by to mělo něco změnit. Vy Cítit se dobře – to je častá chyba, kterou Lim často vidí, když se uchází o zaměstnání. “Nikdy bychom kůži neměli třít… narušuje to chemii a musíte to nechat uležet, protože chvíli trvá, než tóny skutečně proniknou chemií kůže… a když to vetřete, být jako: „Nedáváme tomu šanci, kterou potřebuje, aby mohl plně ožít,“ říká Lim. a pak to nastříkám do vzduchu a projdu. Naše vůně vydrží celý den, ale nejsem moc dobrý v opětovném nanášení, takže rád začnu silně.”

To vše je jen špička ledovce toho, o čem jsme s Lim v ​​našem rozhovoru diskutovali. Chcete-li zjistit, proč jsou typické vůně na ústupu (a dozvědět se, kterého bývalého přítele mi „Pohřešovaná osoba“ připomene pokaždé, když si ji nastříkám), poslechněte si celou epizodu na Apple, Spotify nebo kdekoli, kde se vám zlíbí Příjem podcastů .

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *