Clarins Total Eye Lift pro zralou pleť

By | October 1, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Krémy proti stárnutí jsem začala používat, když mi bylo 20. O několik desítek let později jsem stále fanatik do péče o pleť, ale snažte se nenechat se zatáhnout do stárnutí. Ženy nad 50 let jsou momentem – zářivé, sebevědomé a úspěšné (viz: Jenna „F**king“ Lyons, oblíbená nováček všech RHONY). V dnešní době má však moje pleť ve zvyku odhalovat mé nectnosti: pozdní noc nebo slané jídlo mi zanechává otoky, tmavé kruhy pod očima nebo ne příliš ideální kombinaci obojího.

Po měsíce Když jsem testoval tucet očních krémů při hledání očního krému, který by mě okamžitě připravil na Zoom nebo rande – což znamenalo, že by dokázal okamžitě odstranit váčky pod očima a zároveň byl šetrný k mé citlivé pokožce – přišel jsem se svým vytrvalost se vyplatila.


Odborníci v tomto článku

  • Jeannette Graf, MD, certifikovaná dermatologka a klinická asistentka dermatologie na Mount Sinai School of Medicine

Oční krém Clarins Total Lift Eye Cream (92 $) upoutal mou pozornost svým slibem, že vyřeší všechny mé obavy za „60 sekund“. Formulován s přírodní alternativou retinolu, má minimalizovat vrásky během jediné minuty – a moje zralejší oční okolí a já jsme museli vidět (doslova), jestli to funguje.

Clarins, Total Lift Eye Cream – 92,00 $

Hlavní přísady: Organický extrakt harungany, vosk z květů Cassie, koňský kaštan

  • Bojuje proti vráskám, vráskám, tmavým kruhům a otokům
  • Okamžitě rozjasňuje a zpevňuje
  • Vhodné pro všechny typy pleti a citlivé oči
  • Vyrobeno převážně z rostlinných surovin

Jak to funguje

Podle profíků nejsem jediná, kdo bojuje s otravnými problémy pod očima, které jako by vyskočily z ničeho nic. „Kůže pod očima je extrémně citlivá a tenčí než ostatní oblasti kůže. Vyžaduje mnohem více péče, protože kůže stárne rychleji než většina ostatních oblastí,“ říká Dr. Jeannette Grafová, certifikovaná dermatologka a klinická asistentka dermatologie na lékařské fakultě Mount Sinai, také potvrdila, že faktory životního stylu hrají roli. “Adekvátní hydratace, zdravé spánkové návyky, chladivé obklady a pravidelné používání očních krémů mohou zlepšit vzhled a pocit očního okolí.”

Přidání očního ošetření do mé rutiny mi připadalo jako jednoduchá změna životního stylu, se kterou bych mohl být v pořádku (a která snad přinese okamžité výsledky). Zadejte: Clarins Total Eye Lift Cream, který je nabitý rostlinnými ingrediencemi, které okamžitě bojují s oteklými očima a tmavými kruhy.

“Kofein stahuje krevní cévy a pomáhá snižovat otoky,” říká Dr. Počet. „Květinový vosk Cassie má stejný účinek, vyhlazuje jemné linky pod očima. A koňský kaštan ve spojení s organickým extraktem z harungany regeneruje citlivou pokožku a rozjasňuje oblast, vytváří hydratovanou a zářivou texturu.

Zatímco retinol se ukázal jako příliš drsný na mé oční okolí, o botanických složkách Total Eye Lift je známo, že jsou mnohem jemnější. „Produkty podobné retinolu mohou podporovat elasticitu pokožky a produkci kolagenu a jemně minimalizovat jemné linky,“ říká Dr. Počet. Vysvětluje, že tyto zpevňující vlastnosti jsou konzistentní, protože „extrakt z harungany zřejmě rozpoznává retinolové receptory v kůži“. více účinný díky kombinaci dvou složek ve složení Clarins.

Co se stalo, když jsem to zkusil?

Značka doporučuje zahřát produkt mezi konečky prstů a aplikovat podél tlakových bodů. Bál jsem se okamžitého smršťovacího efektu – nemohl jsem si pomoct a představit si postavu Looney Tunes politou kamencem. Naštěstí to byl příjemný osvěžující pocit, který se projevil jemným zjemněním vrásek a jemnou redukcí očních váčků. Také jsem si všimla pevnější pleti už po pár dnech používání.

Na rozdíl od mnoha jiných očních krémů, které jsem v minulosti vyzkoušela, jsem byla vděčná, že tento nezpůsobuje žádné podráždění. A po týdnu používání si začínám všímat dlouhodobých přínosů – moje vraní nožičky jsou už méně nápadné a když se na Štědrý den ráno probudím jako malé dítě, rychle se podívám do zrcadla.

Tento produkt snadno zapadne do mé péče o pleť, protože se dá používat na den i noc, nerozmazává make-up a je tak hydratační, že moje suchá pleť nepotřebuje nic jiného. Jedinou nevýhodu, kterou jsem zaznamenala, je, že pumpička je trochu nešikovná – ale je o tolik hygieničtější než oční krémy z konzervy, že je to jen menší nepříjemnost a není to vlastně žádný velký problém.

Jsem z tohoto krému nadšená a připravená čelit všemu, co přijde s mým novým, zářivým já. Získejte svou kopii zde.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *