Cvičení s odporovým pásem celého těla za pouhých 22 minut

By | September 16, 2023

CA máte vztah lásky a nenávisti ke fitness pohybu? Protože přesně tak cítím závěrečné cvičení v tomto novém 22minutovém celotělovém tréninku od trenérky Traci Copelandové. Dotyčný vlak: Superman. Pracuje na spodní části zad a v podstatě na celé zadní části těla. Copeland zvyšuje intenzitu přidáním odporového pásku do směsi, což dává svalům horní části zad a ramen extra trénink. Póza je tak náročná, ale zároveň se v ní budete cítit jako superhrdina.

Odborníci v tomto článku

  • Dannah Eve, certifikovaná osobní trenérka a zakladatelka metody DE
  • Traci Copeland, Nike Master Trainer, instruktorka jógy a fitness modelka

Superman je cvičení, které dokončuje pětitahovou sekvenci opakovanou třikrát v tomto cvičení. Začnete zahřátím a skončíte ochlazením, ale jádrem cvičení je provedení pěti pohybů po asi 40 sekundách, mezi nimiž je 20 sekund odpočinku. Pro všechny pohyby budete používat odporový pásek, ačkoli Copeland poznamenává, že je lze provádět také pouze s použitím vaší tělesné hmotnosti.

Pokud ale nemáte elastický pás na cvičení, měli byste do něj přesto investovat. Posilovací gumy jsou jemným, ale náročným způsobem, jak přidat silovou složku do jakéhokoli cvičení.

„Cvičení s odporovými pásy má spoustu výhod,“ řekla Dannah Eve, trenérka a zakladatelka DE Method, dříve Well+Good. “S odporovými pásy se odpor zvyšuje, když se pohybujete v plném rozsahu pohybu, zatímco volná závaží a odporové stroje zůstávají stejné v celém rozsahu pohybu.” Díky tomu jsou jemnější formou silového tréninku s menším dopadem než zvedání. se stroji nebo volnými činkami, které mohou „nezdravě zatěžovat vaši páteř, klouby, vazy a šlachy“.

Můžete také upravit odpor, který kladete na svaly, hraním s různými pásy a rukojeťmi. Vezměme si Supermana: Pokud chci jen něco, co mi trochu aktivuje ramenní a zádové svaly, pak bych použil lehčí odporový pás. Ale pokud bych chtěl něco, co by mě opravdu vyzývalo k tomu, abych pásku roztáhl pomocí horní části těla, mohl jsem zvolit těsnější pásek.

Díky cvičení s odporovými pásy je síla ve vašich rukou. Doslova.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *