Dazzle Dry je dlouhotrvající lak na nehty, který zasychá do 5 minut

By | September 13, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Před pár měsíci jsem měl možnost strávit pár dní v Canyon Ranch Spa v Lennox, Massachusetts. Dostal jsem fantastické ošetření obličeje a skvělé masáže, ale služba, která vynikala nejvíce, byla pedikúra. Byla to ta nejlepší pedikúra, jakou jsem kdy měl. Můj super chytrý a přátelský technik mi představil Dazzle Dry, řadu laků na nehty, která rychle schne, dlouho vydrží a udržuje vaše nehty zdravé.

„Dazzle Dry vytvořil biochemik, který chtěl vytvořit produkty, které by byly skutečně čisté, ale účinné,“ říká Sam Cooper, ředitel lázní, fitness a krásy v Canyon Ranch Resorts. „Neobsahuje žádné z těch ošklivých přísad [that are often in nail polish]. Neexistuje žádný toluen, formaldehyd nebo nitrocelulóza, aby nehty byly žluté.“

Kromě oslabení nehtů v průběhu času mohou přísady v určitých lacích na nehty také způsobit alergickou reakci na kůži kolem nehtů nebo dokonce pod očima, pokud je často třete. Zatímco Canyon Ranch zvolil Dazzle Dry na základě seznamu složek, nejvíce na ně udělal dojem: Čtyřstupňový systém má dobu sušení pouhých pět minut a zůstává bez třísek po dobu nejméně sedmi dnů.

„Splňuje všechna očekávání. “Jsem upřímně překvapen, že to není nejlepší volba pro téměř každý lázeňský salon,” říká Cooper.

Když jsem dostal pedikúru, líbilo se mi, že Dazzle Dry měl na výběr spoustu krásných laků – vybral jsem Ocean Motion (22 dolarů), brčálově modrý. Můj nehtový technik mě ujistil, že za pět minut budu suchý, ale pro jistotu bych ho měl nechat 15 minut počkat, než vlezu do vody. Nehty jsem měl suché, ještě než jsem vstal ze židle, nebylo potřeba žádné UV světlo.

„Dazzle Dry je naše nejlepší volba,“ říká Cooper. „Vždy máme na skladě další polské značky jen proto, že tam jsou pěkné řady. Ale všichni naši hosté, jakmile vyzkouší Dazzle Dry, okamžitě řeknou: ‚Ne, to je vše, co chci‘.“

Další informace o systému Dazzle Dry naleznete níže

Jak aplikovat Dazzle Dry

Aplikace Dazzle Dry je podobná aplikaci běžného laku na nehty. Mějte však na paměti, že je zamýšlen jako čtyřkrokový systém, což znamená, že leštěnka Dazzle Dry bude účinná pouze při použití ve spojení s jinými produkty Dazzle Dry.

Začněte čištěním nehtů značkovým roztokem Nail Prep, který odstraňuje oleje a další zbytky, které brání přilnavosti laku, a zároveň dodává nehtu vlhkost a vitamíny, aby je posílil a udržoval pružný. Poté na každý nehet naneste dvě vrstvy základního laku Dazzle Dry Base Coat a nechte každou vrstvu zaschnout do matné podoby. Nyní je čas na barvu. Naneste dvě vrstvy laku na každý nehet, přičemž mezi nimi nechte každou vrstvu zaschnout jako matnou. Nakonec naneste vrstvu značkového top coatu, nechte pět minut zaschnout a máte hotovo!

Udržujte svůj lesk

Stejně jako mnoho laků na nehty může Dazzle Dry v lahvičce vyschnout a časem zhoustnout. Pokud si všimnete, že se základní vrstva zakalí, umístěte láhev do 1 palce horké vody, dokud nebude produkt čirý. Pro lak a vrchní nátěr můžete použít Revive, produkt, který je součástí startovací sady. Jednoduše přidejte šest až osm kapek Revive do velkých lahviček a tři až pět kapek do mini lahviček (nebo více v případě potřeby).

Prozkoumejte barvy

Dazzle Dry je k dispozici ve více než 160 úžasných barvách. Můžete si koupit láhve plné velikosti za 22 USD nebo lety pěti malých lahví na lesk za 44 USD. Nakupujte některé lety níže.

Let Dazzle Dry Mini – Coronado – 44,00 USD

Tento lak na nehty je perfektní, pokud se rozhodnete pro odstíny růžové a fialové. Obsahuje Paparazzi Pink, chladnou tmavě růžovou s fialovými podtóny; Yoga Mama, světlá, křídově růžová žvýkačka; Raspberry Créme, lehký malinový koktejl; Srdce ohně, jasně růžové; a Sultry Samba, středně švestkově fialová.

Sada pěti mini laků na nehty Dazzle Dry.

Mini let Dazzle Dry – Hamptons – 44,00 $

Sada Hamptons je perfektní, pokud rádi kombinujete barvy, které nosíte. Obsahuje Smitten, světlý mandlový odstín s teplými podtóny; Sentimentální, ovesný akt s šedými podtóny; Faith, chladná, pastelová levandule s šedými podtóny; Day Dreaming, nahá fialová s třpytivým pudrem; a Mesmerize, měděný základ se zelenými až hnědými barevnými posuny.

Sada pěti mini laků na nehty Dazzle Dry.

Let Dazzle Dry Mini – Laguna – 44,00 USD

Pokud dáváte přednost cool lakům na nehty, pořiďte si sadu Laguna. Obsahuje Silver Lamé, kovovou pozinkovanou ocel; Mystic Blue, tmavě indigová džínová modrá s fialovými podtóny; Jemný porcelán, jednoduchá a čistá mléčně bílá; Aegean Cruise, chladná světle modrá se stříbrnými podtóny; a Bold, tmavě červeno-černý.


Chcete být první, kdo se dozví o nejnovějších (a největších) nabídkách produktů SHOP, vlastních kolekcích, slevách a dalších? Přihlaste se k odběru informací přímo do vaší schránky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *