Dermatologové milují Olay Hyaluronic Gel Moisturizer| Dobře + dobře

By | October 11, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, nákupem prostřednictvím našich odkazů můžete získat provizi Well+Good. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

V dnešním zlatém věku drogérkové krásy, kdy podvodníci pravidelně překonávají své dražší protějšky a s vaší každodenní dietní colou jsou k dispozici špičkové přípravky péče o pleť, víme, že bychom kosmetické produkty neměli odmítat pouze na základě ceny. Ve skutečnosti jsou některé z našich oblíbených produktů péče o pleť jen co by kamenem dohodil od toaletního papíru a léků proti kašli – a my bychom to neměli jinak.

Naštěstí, Amazon Prime’s Big Deal Days nám dává šanci nakoupit některé z našich oblíbených kosmetických produktů (z drogerie a jinde) za ještě levnější ceny než obvykle. A letošní řada náhodou zahrnuje jednoho z našich oblíbených pro tento přechod z léta na podzim: Olay Plump + Hydrate Hyaluronic Gel Moisturizer (původně 36 $, nyní 25 $).

Co je podle certifikované dermatologičky Ranelly Hirsch, MD, obzvláště působivé, je svatá trojice složek, které jsou šetrné k pokožce. Velká dávka kyseliny hyaluronové působí jako zvlhčovadlo, které uzamyká vlhkost a vyplňuje pokožku – což je zvláště důležité, když vstupujeme do chladnějších měsíců, kdy má suchý vzduch tendenci odvádět vlhkost z naší pokožky. Mezitím peptidy zesilují účinky kyseliny hyaluronové, zvyšují produkci kolagenu, napínají pokožku a zlepšují kožní bariéru. Niacinamid završuje bariéru posilující trifectu zvýšením hydratace, regulací produkce oleje a zesvětlením hyperpigmentace, vysvětluje Dr. Jelen.

Také je třeba vzít v úvahu texturu gelu. Zatímco silnější hydratační krém může být dobrý pro suchou pokožku, lehčí konzistence umožňuje obrovské zvýšení hydratace, aniž by zatěžoval mastné typy pleti, vysvětluje Dr. Jelen. Navíc se nemusíte obávat obávaného lepkavého pocitu, který přináší některé gelové receptury – tento produkt se okamžitě vstřebává a rychle schne, takže pokožka je hydratovaná a není mastná.

Hydratační gel Olay Hyaluronic Gel je také bez parfemace, takže je dobrou volbou pro lidi s reaktivní nebo citlivou pokožkou. “Vůně jsou hlavní příčinou reakcí na produkty péče o pleť,” říká Dr. Hirsch, “takže jeho odstranění může pomoci učinit produkt pohodlnějším pro citlivou pokožku.”

Ještě lepší? Receptura je nyní k dispozici v recyklovatelných obalech o velké velikosti – a se slevou Big Deal Days můžete získat obří sklenici za méně, než jsou náklady na produkty standardní velikosti.

Se schvalovacím razítkem dermatologa, spoustou pětihvězdičkových recenzí a cenově příznivou cenou (a ještě výraznou slevou!), Olay’s Plump + Hydrate Hyaluronic Gel Moisturizer je bez debat – máme to zásoby na vany na měsíce počkejte.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *