DermInfusions Lip Treatment vyplňuje a revitalizuje rty

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jak stárneme, dějí se v naší pokožce dvě důležité věci: přirozeně produkujeme méně elastinu a kolagenu (proteiny, které udržují pokožku pevnou) a zadržují méně vlhkosti. Kvůli tomu dochází ke ztrátě objemu, definice a barvy a také k častějšímu odlupování. Nejnovější lesk na rty od Dr. Dennis Gross řeší všechny čtyři tyto změny okamžitě A přesčas.

Dr. Dennis Gross Péče o pleť DermInfusions Plump + Repair Lip Treatment (45 USD) zanechá vaše rty vyživené a plnější díky chytré směsi hydratačních a opravných složek.Za prvé, obsahuje komplex peptidů, které zvyšují objem rtů, hydratují a zjemňují a zároveň zlepšují buněčnou funkci a stimulují fibroblasty k produkci více kolagenu a kyseliny hyaluronové, což vede k pevnějším rtům.

“Speciální věcí na peptidech je to, že mohou stimulovat kolagen,” vysvětluje zakladatel značky a certifikovaný dermatolog Dennis Gross, MD. “Dělají to proto, že kůže má receptor pro peptidy.” Receptory jsou tyto věci, které sedí na vnější straně kožní buňky, ke které se peptid připojuje. Pokud uvažujete o peptidech jako o klíči, naše receptory jsou jako zámek“ – a peptid vstoupí do zámku, otočí se, a jakmile se tento receptor dostane do peptidu, otevře se a umožní mu vstoupit do buňky, jako by byl receptor brána.”

DermInfusions Lip Treatment také obsahuje čtyři různé hmotnosti kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová (HA) je zvlhčovadlo, což znamená, že přitahuje vodu do pokožky a zlepšuje hydrataci. Každá z těchto různých hmotností HA proniká do jiné vrstvy rtu a poskytuje hlubokou hydrataci a vyplnění.

“Kůže má tloušťku čtyř vrstev a samotné buňky mohou absorbovat vodu,” říká Diedre Hooper, MD, dermatolog z New Orleans v Louisianě. Takže když kožní buňky nejsou hydratované, „je to jako list rostliny, který nemá vzduch. Voda dělá pleť vláčnější – proto je kyselina hyaluronová tak skvělým hydratačním prostředkem.“

HA je podporována trehaloselem, rostlinným cukrem, který také působí jako zvlhčovadlo (a antioxidant) a zvyšuje objem, vlhkost a jemnost rtů.

Nakonec se složení skládá z regenerační směsi skvalanu, bisabololu, ectoinu a centella asiatica, která intenzivně hydratuje pokožku a opravuje popraskané, suché rty. Jsou také bohaté na antioxidanty, které chrání před poškozením životního prostředí a opravují předchozí poškození.

Jaké to je používat ošetření rtů DDG DermInfusions

Autor před a po aplikaci léčby.

Úplné odhalení: Toto je první výplň na rty, kterou jsem kdy použil. Jsem požehnána tím, čemu moje máma říká “Bratz panenky rty”, takže jsem nikdy neměla ráda kyprý lesk. Tato léčba mě však zaujala, protože jde nad rámec okamžitého plumpingu a ve skutečnosti nabízí dlouhodobé výhody.

Aplikoval jsem produkt, počkal několik minut a skutečně viděl rozdíl. Amorova mašle byla výraznější a kyprější, suché linie zmizely a mé rty byly opravdu jemné. Bylo cítit mírné brnění, ale nebylo to moc patrné a po chvíli zmizelo.

Dr. Gross říká, že tento produkt můžete používat jednou denně jako léčbu nebo po celý den, aby byla super kyprá. Můžete ho nosit i pod svou oblíbenou barvu rtů. Pokud hledáte denní produkt na rty, který můžete začlenit do své rutiny a který vám také poskytne malé okamžité uspokojení, DermInfusion Lip Treatment od Dr. Dennis Gross je přesně ta správná věc.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *