Díky zařízení Stimunail jsou mé nehty mnohem silnější

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Kdybyste mi nabídl milion dolarů, abych vám řekl, kdy jsem měl naposledy holé nehty, okamžitě bych přijal, že ty peníze nemůžu mít, protože nic netuším. Moje nehty zůstat hotovo – ano, dokonce i v temných a osamělých dnech rané pandemie. Bylo to v době, kdy jsem svou kutilskou hru přešel z běžného laku na gel a už jsem se neohlédl. Loni na podzim jsem to posunul na další úroveň tím, že jsem do své rutiny zavedl Gel-X Extensions od Aprés. Přestože jsou tyto tipy pro vaše nehty lepší než tradiční tipy, po téměř roce používání už moje nehty nejsou tak zdravé, jak by mohly být. A když jsem začátkem tohoto roku vyměnila prodlužovací nástavce, všimla jsem si, že moje nehty jsou jako rovný papír. Nejlepší, co mohu pro zdraví svých nehtů udělat, by bylo dát laku pauzu, ale to by vyžadovalo odstranění UV světla z mých studených, mrtvých rukou.


Odborníci v tomto článku

  • Dan Pardi, PhD, Dan Pardi, PhD, je hlavním architektem zdraví ve společnosti Restore Hyper Wellness.

Myslel jsem, že další nejlepší věcí by bylo začlenit zařízení Stimulail na posílení nehtů do mé večerní rutiny. Stimunail (68 $) je nástroj, který využívá teplo, vibrace a LED světlo k posílení vašich nehtů v průběhu času. Jednoduše vložte prsty do otvorů a položte dlaň na logo Stimunail a tříminutová nehtová lázeň začíná.

Stacey Steinmetz, zakladatelka značky a kosmetická biochemička, vyvinula Stimunail jako „něco rychlého a snadného, ​​co může kdokoli používat doma, něco cool a high-tech“. [and] něco, co zpochybnilo vše, co jsme se naučili o péči o naše nehty,“ píše se na webových stránkách značky.

Červené světlo, které dokáže proniknout hlouběji do pokožky než jiné formy světla, přispívá ke zdravé funkci buněk, hojí poškozené buňky a podporuje nový zdravý růst. Dělá to tak, že se dostane do mitochondrií buňky, její elektrárny.

„Mitochondrie obsahují molekuly citlivé na světlo (nazývané chromofory), které jsou schopné absorbovat červené světlo,“ říká Dan Pardi, PhD, hlavní architekt zdraví v Restore Hyper Wellness. “Takže když jste vystaveni tomuto typu světla, mitochondrie jsou stimulovány k produkci více ATP, molekuly energie, která pohání většinu našich metabolických procesů.”

Jemné teplo a vibrace podporují krevní oběh kolem nehtu. Protože naše krev přenáší živiny po celém těle, zvýšený průtok krve do konečků prstů znamená, že nehty dostávají podporu živin, což jim umožňuje růst silný a zdravý.

Stimunail používám každý večer několik měsíců a pokaždé, když vyměním gelové nástavce, zjistím, že mám silnější nehty než předtím.

Moje 3kroková noční rutina na nehty a ruce

1. Stimunail

To je hvězda mé rutiny a vděčím jí za většinu svého růstu. Před spaním si udělám sezení Stimunail. To se často stává, když se dívám na televizi na gauči nebo si čtu Kindle v posteli. Strčím do něj ruce a nechám zařízení dělat veškerou práci, zatímco já relaxuji.

2. Sérum na kůžičku

Jakmile mám poslední pauzu v koupelně a vím, že strávím noc v posteli, nanesu si na nehty sérum na kůžičku. Právě teď miluji Chillhouse On the Mend (25 $) a Olive&June Cuticle Serum (30 $). Vzhledem k tomu, že jsou to obě tyčinky, můžu si sérum nanést přesně tam, kam potřebuji (při ležení v posteli potmě!), aniž bych dělala nepořádek.

3. Retinolové mléko na ruce

Svou rutinu zakončím retinolovým krémem na ruce, který podpoří obnovu buněk a zvýší produkci kolagenu. Díky tomu mám ruce hebké, zářivé a bez jemných linek a vrásek po co nejdelší dobu. V poslední době jsem sahal po The Body Retinol od Nécessaire (55 dolarů). Má máslovou, ale lehkou texturu a je obohacen o alfa hydroxy kyseliny glykolovou a mandlovou, které podporují rozjasňující exfoliaci pokožky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *