Duchovní význam písně vám utkvěl v hlavě

By | September 9, 2023

bNež budete proklínat píseň, která vám stále hraje v hlavě, vězte toto: Mohou to být vaši duchovní průvodci nebo zesnulí blízcí, kteří se snaží upoutat vaši pozornost.

Možná jste slyšeli, že druhá strana s vámi může komunikovat prostřednictvím znamení, jako jsou peříčka a mince, čísla andělů, vaše sny a meditace, ale většina lidí neví, že duchové mohou čerpat ze síly chytlavé písně (takové, kterou slyšet). Pokračujte), abych vám posílal božské zprávy, vedení a podporu. A pokud se naučíte interpretovat duchovní význam písně, která vám uvízla v hlavě, možná byste lépe přijali tyto nadpozemské dary.Propojení hudby a duchovního světa

Podle Kylea Graye, experta na anděly a autora bestsellerů, existovalo silné spojení mezi božským a hudbou po celá staletí a po celém světě. Andělská čísla A Andělské modlitbya spoluautor připravovaného balíčku, Orákulum božských mistrů. „Dokonce i z pohledu oddanosti je zpívání jedním z nejjasnějších způsobů, jak se většina duchovních tradic a náboženství spojuje se svou vyšší silou. Příkladem může být bohoslužba v kostele, domorodé zpěvy, šamani hrající na bubny a tak dále.

Je to proto, že hudba a melodie nejsou jen způsob, jak promluvit k vesmíru; Je to také způsob, jak vesmír může něco říct, říká Gray. Důvod, proč se duchovní svět – který se skládá z vašich duchovních průvodců, zesnulých milovaných a všech forem vyššího vědomí – rozhodl komunikovat prostřednictvím písně? Je to zábavný a snadný způsob, jak upoutat vaši pozornost.

„Všechno je energie, která vibruje na různých frekvencích – a písně také obsahují určité vibrační frekvence, od nízkých a pomalých po vysoké a rychlé,“ říká duchovní médium Rebecca Rosen, autorka bestsellerů. jaké je tvé nebe?a hostitelem podcastů Malé, střední i velké. “Duchové milují, když hrajeme nebo posloucháme hudbu, abychom zvýšili a posunuli naši vlastní vibrační frekvenci, abychom s nimi byli více v souladu, abychom je mohli cítit a spojit se s nimi.”

Jak píseň, která vám utkví v hlavě, může mít duchovní význam

Nikdy nezapomenu, když jsem poprvé obdržel božské poselství prostřednictvím hudby. Právě jsem se začal stávat psychickým médiem a odpočíval jsem na svém balkóně, když se mi v hlavě náhodně a synchronně objevilo Trainovo „Hej, Soul Sister“. Na tváři mi přeběhl široký úsměv a po těle mi přeběhl mráz, když jsem cítil to spojení – a pamatuji si, že jsem byl tak podporován a potvrzen.

Tento fenomén „přemýšlení o“ písni se děje pravidelně – a Rosen říká, že se to stává často i jí. “[A song will play in my head] právě když se probouzím ze spánku, v lucidním stavu. Může se to však stát kdykoli během dne nebo v noci,“ říká. A během svých mediačních sezení často dostává písně jako vzkazy pro své klienty.

Gray uvádí, že také obdržel „zprávy s písněmi“. “Před několika lety jsem se musel rozhodnout vrátit smlouvu, na které jsem pracoval,” říká. “Přemýšlel jsem, jestli je to správná věc – a tak jsem zavolal své anděly, řekl svou obvyklou modlitbu a vzdal se.” Později odpoledne jsem řídil a zapnulo rádio a Justin Bieber zpíval: Chytím tě, když spadneš, chytím tě, když spadneš, Chytím tě, jestli spadneš. bAle když roztáhneš křídlaAnoMůžeš se mnou odletětbAle nemůžete létat, pokud to nedovolítepadni sám. Bylo to poselství, které jsem potřeboval slyšet od svých andělů – a od Justina Biebera ze všech lidí.“

Jak interpretovat duchovní význam písně, která vám koluje hlavou

“Obvykle slyšíte v hlavě smysluplný verš nebo celou skladbu, která hraje jako rozbitá deska,” říká Rosen.

Když se určitý text zasekne při opakování

Duchovní význam písně vznášející se ve vaší hlavě může být stejně jednoduchý jako význam prominentního textu. Takže pozorně poslouchejte a sledujte, jestli něco rezonuje. Podle mých zkušeností, jak osobně, tak s klienty, je sdělení často doslovné, ale může být i metaforické.

Pokud význam není zcela jasný, Rosen navrhuje vyhledat texty a přemýšlet o tom, co by pro vás mohly znamenat.

Gray říká, že pokud je poselství životní radou nebo se týká rozhodování nebo účelu vaší duše, často pochází od vašich duchovních průvodců nebo andělů – a je to „palec nahoru“, že jste na správné cestě a jste na správné cestě. .

Když vám v hlavě hraje celá píseň

Vaši blízcí na druhou stranu mohou použít smysluplnou píseň, která jim vás připomene (nebo naopak), aby vám ukázali, že jsou s vámi. Například během psychického čtení Rosen slyšela „Somewhere Over the Rainbow“ a ukázalo se, že to byla píseň, kterou její klient zpíval jejímu otci krátce před jeho smrtí.

Jak poznáte, že píseň, která vám hraje v hlavě, je božské poselství?

Jednoduše řečeno, budete cítit všechny pocity. „Pokud okamžitě získáte pocit nebo zprávu, že píseň, kterou slyšíte, je znamení, pak je Je znamení,“ říká Gray. „Ten okamžitý ‘wow’ moment je vaše intuice, která vám dává jasný signál, že byla přijata zpráva. I když to potom začnete zpochybňovat, pokud máte zpočátku pocit, že je to znamení, musíte tomu věřit.” Na druhou stranu, pokud začnete pociťovat úzkost a zběsilost, když na to pomyslíte, říká, je to pravděpodobné. Vaše ego v práci – a ne božské poselství.

Dodává, že zvláště emotivní pocit z písně nebo textu je další známkou toho, že jde o božské poselství. „Jak se andělé, průvodci a blízcí v duchu přibližují, přinášejí s sebou tuto bezpodmínečnou lásku a je vyjádřena písní a skrze daný okamžik, takže v hloubi svého srdce víte, že nejste sami. “

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, podle Rosena: „Pokud [the song] “Pokud to přichází odnikud, je to krátkodobé nebo je to verš, který vám neustále běží hlavou, je to pravděpodobně zpráva, kterou jste si stáhli z duchovního světa.”

Jak dostat píseň z hlavy

“Pokud nemůžete píseň setřást, má to důvod,” říká Rosen. „Pravděpodobně obsahuje pro vás důležité informace.“ Navrhuje, abyste byli zvědaví a zeptali se svého vyššího já, aby vám pomohlo pochopit, proč je píseň ve vaší hlavě a jaké poselství může obsahovat. Odtud si můžete do deníku zapsat, co vás napadne. Konečně, zapisování myšlenek je dobrý způsob, jak uvolnit sevření mysli.

Rosen také navrhuje mluvit o tom, spát nebo meditovat s důvěryhodným přítelem, aby mysl dala prostor, aby vám dala „A-ha!“ okamžik nebo božský vhled.

Dalším způsobem, jak uvolnit sílu písně, je pracovat s andělskými nebo věšteckými kartami, říká Gray. „Můžete si vybrat mapu, která vám pomůže ujasnit si, co se vám vaši průvodci snaží říct. Pokud nedokážete předat jasné poselství, můžete ve skutečnosti říci: ‚Božské vedení, děkuji, že jsi našel jiný způsob, jak tomuto poselství porozumět.‘ Jsem připraven naslouchat!“ a pravděpodobně vám přijde nová zpráva.“

Až se vám příště v hlavě objeví písnička (a utkví), rozhodně budete nadšení – ne naštvaní – protože si budete pamatovat pravdu: Jste vždy vedeni a milováni shora.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *