FaceGym Wonder Cleansing Balm: Redaktor testován v roce 2023

By | September 14, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Nerada nosím každý den make-up, protože jakmile se obléknu, okamžitě se bojím, jak si make-up odlíčím, aniž bych si podráždil pleť. Co si pamatuji, odstraňovače make-upu, které jsem používal a které obsahovaly alkohol a další chemikálie, zanechávaly mou citlivou a ekzémem náchylnou pokožku vysušenou. Nevyplatí se hned ze začátku nanášet podkladovou bázi nebo řasenku.

Naštěstí nový Wonder Cleansing Balm od FaceGym (55 $) byl odstraňovač make-upu, který jsem celou dobu hledal. Tento krémový, zasněný balzám bez námahy odstraňuje denní nečistoty a nečistoty, aniž by dráždil mou pokožku. Ve skutečnosti jí po vyprání dodává orosený lesk, ne ekzém nebo skvrnu v dohledu.

FaceGym, Active Collagen Wonder Cleansing Balm – 55,00 $

Hlavní přísady: Glycerin, slunečnicový olej, buriti olej a ylang ylang

Velikost: 2,64 unce

  • Silný, ale jemný
  • Obohacený o kolagen pro podporu pokožky
  • Obohaceno o slunečnicový olej pro zklidnění
  • Dodává pleti vlhkost a orosený vzhled
  • Veganské a vhodné pro citlivou pokožku
  • Drahý
  • Nefunguje tak dobře jako SPF při odstraňování silnějších usazenin

Jak to funguje

Čistící balzámy se obecně skládají ze složení na bázi oleje, které pomáhá rozkládat nečistoty a zanechává váš obličej čistý. V případě FaceGymu se balzám skládá ze dvou hlavních složek: buriti olej a ylang-ylang. “Buriti olej je vynikající čistící prostředek, protože je přirozeným zdrojem beta-karotenu a nenasycených mastných kyselin,” říká Elizabeth Bahar Houshman, MD, dermatologička se sídlem v Dallasu v Texasu. Díky mastným kyselinám je balzám zvláště účinný při odstraňování make-upu, tvářenky a dalších pleťových produktů. Balzám “obsahuje vitamíny E a A, které mají skvělé zvláčňující vlastnosti pro obnovu, zvlhčení a rehydrataci kožních buněk,” dodává.Dr. Houshman říká, že buriti olej se dobře spáruje s olejem ylang-ylang – olejem extrahovaným ze žlutého květu ve tvaru hvězdy, který se obvykle vyskytuje v jihovýchodní Asii – protože má antimikrobiální vlastnosti, které bojují proti bakteriím. “Stejně jako buriti olej je skvělým zvlhčovačem pokožky a působí proti jemným linkám a vráskám,” říká.

Moje recenze

Když jsem si přečetla návod, FaceGym Wonder Cleansing Balm vypadal docela jednoduše – stačí trochu nabrat, napěnit a smýt. Vypadalo to dost jednoduše, ale mohlo to být Přesně řečeno odstranit všechen můj make-up? A ne Vyděsí to mou kůži?

Foto: Autor

Rozhodla jsem se otestovat čistící balzám samostatně se dvěma produkty – Typology’s Tinted Serum (41 $) a Ilia’s Skin Tint Serum (48 $), dvěma sotva existujícími odstíny pleti, které použiji, když budu chtít svou pleť trochu oživit. dát impuls. Když jsem balíček otevřel, překvapilo mě, že k balzámu je přibalena i žínka. Navlhčila jsem hadřík teplou vodou a nabrala na něj velké množství produktu, než si ho nanesla na obličej. Okamžitě jsem nemohl uvěřit, jak jemný to bylo, když se zpěnil do krásné květinové vůně (ylang-ylang voní úžasně!)

Když jsem testovala sérum Typology, produkt se dal snadno odstranit, aniž bych musel obličej energicky drhnout, a miloval jsem, jak se můj obličej cítil a vypadal poté. Produkt zanechal mé pokožce orosený lesk, který byl hydratační a dal mým tvářím zdravý lesk. To je vše díky veganskému kolagenu, který podle Joshuy Zeichnera, MD, ředitele kosmetického a klinického výzkumu v dermatologii a docenta dermatologie v nemocnici Mount Sinai, „vytváří na pokožce ochranné, prodyšné těsnění, které ji udržuje hydratovanou“. vyživovat a udržovat zdravou kožní bariéru.” Byl jsem přinejmenším ohromen okamžitými výsledky, které produkt poskytl.

Foto: Autor

Nejlepší na tom je, že jsem zjistil, že vzorec vůbec nedráždí ani nevysušuje mou pokožku. Na rozdíl od jiných odstraňovačů make-upu, které jsem v minulosti vyzkoušel, je Wonder Balm bohatý na zvlhčovače, jako je glycerin a slunečnicový olej, oba jsou oblíbené u dermatologů, zejména u lidí jako já, kteří mají citlivou pokožku. “Existují důkazy, že slunečnicový olej je skutečně dobrou volbou pro pokožku náchylnou k ekzému,” řekla dříve W+G Rachel Nazarian, MD, FAAD, dermatologička se sídlem v New Yorku. “Je to protizánětlivé a uklidňující a může to opravdu pomoci zmírnit některé nepohodlí, které přichází s ekzémem.”

Teď, s Iliinou barvou pleti, jsem zjistil, že je těžší to smýt. Nakonec jsem se musel čistit dvakrát – vzorec nebyl dostatečně silný, aby odstranil všechen produkt z mé pokožky. Poté se moje pleť cítila stejně zdravá a hydratovaná jako se sérem Typology. Mějte však na paměti, že balzám nemusí být ideální pro hustší formule SPF.

Kdo by měl používat čistící balzám FaceGym?

Pokud se make-up nanášíte denně nebo občas, určitě bych vám doporučila Wonder Cleansing Balm od FaceGymu. Vzhledem k tomu, že produkt je vyroben s hydratačními složkami, jako je glycerin a slunečnicový olej, doporučil bych také lidem se sklonem k ekzému a citlivou pletí, aby tento produkt testovali pomocí náplasti namísto použití make-upu.

Závěrečné myšlenky

Moc se mi ulevilo, že jsem konečně našla odličovač zvyk Můj ekzém se zhoršuje a můj obličej má pocit, že stojí za milion dolarů jen tím, že ho umývám. Dosud jsem primárně používala FaceGym Wonder Cleansing Balm na noc k odstranění malého kousku tónovaného séra, které jsem možná nanesla během dne, těsně před rutinou péče o pleť (toner, sérum a hydratační krém). Wonder Cleansing Balm dokonale padne. A i když mi to pořád nestačí na to, abych se nalíčila každý den (kdo má čas?!), je to takS Dost na to, abych se nadobro vzdal používání jiných olejů a ubrousků na odličování.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *