Filorga NCEF Shot redukuje vrásky za 10 dní

By | September 30, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Vždy jsem si představoval Fontánu mládí jako propracovanou stavbu s vodou, která pomalu stéká dolů a slévá se v šumivém jezírku pod ní. Ale po nedávném objevu produktu jsem přesvědčen, že magická voda z fontány je ve skutečnosti dodávána v malé růžové lahvičce.

Filorga, francouzská laboratoř známá vývojem estetických injekčních přípravků, se inspirovala novými inovacemi v oblasti kosmetických injekčních přípravků a vyvinula Filorga NCEF-Shot (99 $), vysoce koncentrované obličejové sérum proti stárnutí, které intenzivně stimuluje regeneraci buněk. zvýšit a zlepšit pevnost a zářivost, stejně jako redukovat vrásky za pouhých 10 dní.

Filorga, NCEF-Shot sérum proti stárnutí – 99,00 $

Hlavní přísady: Kyselina hyaluronová, vitamín B3, Filorga NCEF

  • Přináší výsledky ihned po použití a v průběhu času (za pouhých 10 dní)
  • Navrženo tak, aby napodobovalo vyhlazení a redukci vrásek kosmetických injekcí
  • Zvyšuje přirozenou produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce
  • Obsahuje účinné složky proti stárnutí včetně koenzymu A, niacinamidu a glutathionu, stejně jako patentovanou technologii NCEF společnosti Filorga
  • Drahý
  • Obsahuje vůně

Co znamená NCEF?

NCEF znamená New Cellular Encapsulated Factors, patentovanou formuli Filorga s 50 složkami, která obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamíny, antioxidanty, minerály, koenzymy a aminokyseliny. Tato vysoce vědecká směs je obohacena o mořské biotechnologie, které synergicky působí na obnovu pokožky.„NCEF poskytuje buňkám prvky nezbytné pro jejich správné fungování a zároveň respektuje přirozené mechanismy pokožky,“ říká Veronique Ros, ředitelka mezinárodního školení značky. „Aby byla zajištěna jejich účinnost, jsou ingredience zapouzdřeny do mikroskopických, vícevrstvých vektorů a difundovány do pokožky. NCEF působí jako skutečný booster, který aktivuje přirozené buněčné mechanismy pleti a působí proti známkám stárnutí.

Výhody střely Filogra NCEF

Aktivní složky v denní dávce – kterou značka kvantifikuje ve dvou aplikacích – přípravku NCEF-SHOT odpovídají „mezoinjekci“, kosmetické injekční aplikaci vyvinuté společností Filorga, která obsahuje biostimulátory pro zvýšení buněčného metabolismu a produkci kolagen, elastin a kyselina hyaluronová, říká Ros.

Kouzelný lektvar NCEF také obsahuje koenzym A, vitamín B3 (niacinamid) a glutathion, všechny účinné složky proti stárnutí, říká Azza Halim, MD, anesteziolog s certifikací správní rady, který se specializuje na estetickou medicínu, ošetření proti stárnutí a regeneraci. .

„Vitamin B3 pomáhá předcházet ztrátě vody z pokožky, snižuje pigmentaci a je silným antioxidantem pro pokožku, pomáhá minimalizovat známky stárnutí, zatímco koenzym A prospívá pleti jako změkčovadlo, neutralizuje volné radikály a stimuluje produkci kolagenu,“ říká Dr. Halim. “Glutathion je další skvělý antioxidant, a proto ochranný, rozjasňující a protizánětlivý.”

V klinických studiích prováděných touto značkou NCEF-Shot zvýšil buněčnou regeneraci a intenzivně korigoval vrásky, pevnost a zářivost za pouhých 10 dní – takže pokud jsem viděl výsledky tak rychle, byl jsem rád, že mohu produkt „vyzkoušet“ (slovní hříčka ).

Filorga NCEF Shot Review

Filorga NCEF Shot je určen k aplikaci na celý obličej, krk a dekolt ráno a večer před použitím obvyklých sér a hydratačních krémů.

Podle pokynů značky jsem produkt zahřála v dlaních a poté ho nanášela plynulými pohyby od středu obličeje směrem ven, než jsem jej prsty křižovala po obličeji, čímž jsem vytvořila krásný mini masážní plsť.

Produkt má hladkou, lehkou texturu podobnou séru a lehce voní. Už pár minut po použití vypadala moje pleť jasnější a hydratovanější. Během několika dní jsem byl opravdu ohromen výsledky a do desátého dne se produkt stal mým novým nejlepším přítelem. Pleť jsem měla znatelně rozjasněnou a zářivější, ale nejvíc mě překvapilo, jak dobře produkt dodal slibovaný výplňový efekt (a věřte, že jsem si velké naděje nedělala!). Mé tváře a střední část obličeje vypadaly plnější, prohlubně pod lícními kostmi byly méně výrazné a hlubší linky na spodní části obličeje byly jemnější.

Použil jsem stovky produktů proti stárnutí pro svou zralou pleť a nepřeháním, když řeknu, že toto je jeden z nejlepších produktů před a po, jaké jsem kdy dostal. Kromě dlouhodobých výsledků se mi líbilo, že každé použití okamžitě dodalo mé pleti zdravý lesk. Značka doporučuje používat NCEF-Shot během měnících se ročních období, stejně jako v období stresu a únavy. Poté, co uvidím, co dokáže, budu v pokušení uchýlit se k mladistvému ​​složení v malé růžové lahvičce častěji.

Filorga NCEF zastřelil před a po

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *