First Aid Beauty Ultra Repair zpevňující kolagenový krém

By | September 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když mluvíme s dermatology o nejlepším hydratačním přípravku pro suchou pokožku, vždy se objeví jeden produkt: First Aid Beauty Ultra Repair Firming Collagen Cream. Díky složkám zklidňujícím pokožku, jako jsou koloidní ovesné vločky a bambucké máslo, je známo, že poskytuje intenzivní hydrataci a opravuje kožní bariéru, aniž by zanechával pokožku kluzkou nebo mastnou. Ale právě když jste si mysleli, že už to nemůže být lepší, značka vydala novou verzi složení, které funguje stejně dobře jako původní – a zároveň vyživuje vaši pokožku.

First Aid Beauty Ultra Repair Firming Collagen Cream je vylepšená verze hydratačního krému proti stárnutí, který všichni známe a milujeme. Kromě ceramidů a koloidních ovesných vloček obsahuje složky zlepšující elasticitu, které přispívají k plnější a pevnější pleti. Počínaje kolem 30. roku života se produkce kolagenu v těle zpomaluje, což vede k jemným linkám a vráskám. Pro boj s těmito problémy dermatologové doporučují přidat do vaší rutiny ingredience stimulující kolagen, kterých tento vzorec nabízí v hojnosti.Takto funguje First Aid Beauty Ultra Repair Collagen Cream

Hvězdou show jsou zde peptidy, které patří mezi „high-tech“ ingredience, které nakopnou přirozenou produkci kolagenu ve vašem těle na maximum. Peptidy jsou menší řetězce aminokyselin. Když je aplikujete lokálně, vážou se na proteinové receptory ve vašich kožních buňkách a účinně pomáhají urychlit proces tvorby kolagenu. Výsledkem je hladší, plnější pleť s méně jemnými linkami a vráskami. “Krása peptidů spočívá v tom, že produkty jsou obvykle dostatečně malé na to, aby pronikly do vaší pokožky a vysílaly signály do našich buněk, aby podpořily anti-aging nebo jiné výhody,” říká Rachel Nazarian, MD, certifikovaná dermatologka se sídlem v New Yorku.

Vzorec také obsahuje niacinamid, další dermato-oblíbenou složku, která pomáhá zvýšit produkci kolagenu. Pomáhá také bojovat s dalšími kožními problémy souvisejícími s věkem, jako je matná pleť a tmavé skvrny, a je to celkový hrdina, pokud jde o boj s nerovnoměrným tónem a texturou pleti. Je dostatečně jemný, aby působil na všechny typy pleti, aniž by způsoboval podráždění.

“Vsadím se, že tento produkt je na pokožce skvělý – obsahuje zklidňující niacinamid a ovesné vločky, zvlhčující ceramidy a skvalan a peptidy na podporu zdravé pokožky,” říká Dr. nazarský. Má to vlastně Obsahuje také kolagen, ale protože tyto molekuly jsou pravděpodobně příliš velké na to, aby je kůže absorbovala, “existuje jen málo důkazů o tom, že je absorbován kůží a přispívá k našim vlastním zásobám kolagenu,” říká. Kolagen sám o sobě může pomoci vyhlazovat povrch pokožky, ale ostatní složky složení dělají skutečný lifting vaší pleti.

Jako dlouholetý milovník původního krému Ultra Repair Cream jsem byl zvědavý, zda nové složení splní standardy stanovené svým předchůdcem pro ochranu suché pokožky. Ale verzi obohacenou o kolagen používám dva týdny a rychle si zajistila trvalé místo v mé rutině. Funguje to na udržení mé dehydratované pleti vyživené a spokojené, ale není tak hustý jako původní hydratační krém, takže je skvělý na vrstvení pod make-up i večer. Je krémový, aniž by byl mastný a dává mé pleti okamžitý lifting pokaždé, když ho nanesu.

Omlouvám se za svůj starý hydratační krém, ale oficiálně jsem přešel na novější model.

Máte další otázky ohledně kolagenu? Podívejte se na video níže:

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *