Funkce Beauty Pro způsobila, že mé jemné vlasy vypadaly svěže a dobře

By | September 12, 2023

AJako někdo s dlouhými, ultra jemnými, barvenými vlasy jsem musel jeden přidat do své rutiny v minulosti hodně produktů, které řeší každý z těchto individuálních problémů. A samozřejmě jsem našla řadu šamponů, kondicionérů, rozjasňovačů, zahušťovacích kúr, vyhlazujících sér, objemových sprejů a suchých šamponů (fuj!), abych vdechla nový život své hřívě, ale vždycky jsem snila o tom, že najdu jeden jediný produkt (nebo produktové duo), který dokáže všechno – nebo alespoň dosáhnout většiny mých vlasových cílů na jeden zátah.

S uvedením své nové řady PRO slibuje Function of Beauty, že splní tento sen. Ale je to příliš dobré, aby to byla pravda? Zkusil jsem to zjistit.

Jakou funkci má Beauty PRO?

Funkce Function of Beauty byla uvedena na trh v roce 2015 s řadou přizpůsobitelných produktů vlasové péče a nedávno představila Function of Beauty PRO (exkluzivně pro Sephoru) pro boj s poškozenými vlasy. Nabízené produkty zahrnují regenerační šampony a kondicionérové ​​masky, které lze personalizovat pomocí koncentrovaných posilovačů. Namísto nabízení předem balených univerzálních receptur vytvořila značka čisté a účinné základy, které lze přizpůsobit vašim potřebám.

„Funkce Beauty PRO cílí na náročnější vlasy,“ říká Marianna Trofimová, marketingová ředitelka značky. „Byl navržen s ohledem na vaše individuální vlasové cíle, takže si můžete svůj produkt ještě více přizpůsobit výběrem až tří vlasových cílových koncentrátů.“ Přidat do masky šamponu a kondicionéru. To vám umožní vybrat si koncentráty, které cílí/potřebují konkrétní oblasti vašich vlasů, abyste vytvořili vzorec šitý na míru právě vám.“

K dispozici jsou čtyři různé báze šamponů a kondicionérů pro různé textury (rovné, vlnité, kudrnaté a kudrnaté) a devět různých koncentrátů, které k nim můžete přidat, abyste se vypořádali s řadou problémů, včetně objemu, vzorů kudrlin, vlhkosti, živé barvy, suché pokožky hlavy, mosazi. krepatění, matnost a mastnota.

Myšlenka za vzorci

„Šampóny a kondicionační masky Function of Beauty PRO jsou vybaveny nejen technologií čisté opravy vazeb, která napadá poškození pouze tam, kde je to potřeba, ale jsou také formulovány podle typu vlasů, takže vaše vlasy dostanou přesně ty složky a péči, kterou potřebují, aby byly silnější a silnější. zdravější „Komplex Adaptive f3 Bonding Complex se navíc přizpůsobí úrovni vašeho poškození, aby znovu spojil přerušené vlasové vazby. Je obohacen o arginin a navržen tak, aby pracoval s různými aminokyselinami ve složení každého typu vlasů. Jako.” To znamená, že vaše vlasy dostanou jen to, co potřebují, a nic, co ne.”

Pro svůj vlastní experiment jsem použil šampon Function of Beauty PRO Recovery Shampoo pro rovné, poškozené vlasy (24 USD) a masku s kondicionérem pro rovné, poškozené vlasy (28 USD) se směsí Lift Legend Volumizing Hair Goal Concentrate Mix-In, Color Saviour Vibrancy. Mix-In vlasový cílový koncentrát a Moisture Shot Moisture Boosting Hair Goal Concentrate Mix-In (4 $ každý).

Moje upřímná recenze Function of Beauty PRO

Jasně: Jsem ohromen. Od mého prvního mytí s produkty Function of Beauty PRO byly moje vlasy hydratované, překvapivě méně se zacuchávaly, nepotřebovaly k kartáčování bezoplachový kondicionér a vypadaly neuvěřitelně hladké, hladké a lesklé, když je fénoval sprej na objem. byl kulatý kartáčový nástavec na mém Dyson Airwrap. Šampon a kondicionér zanechaly mé roztřepené konečky dostatečně upravené, aby zamaskovaly mou zoufalou potřebu ostříhat se, a moje měsíc stará barva vypadala obzvlášť živě.

Podle Marjan dávají mé výsledky smysl. „Kyselina glutamová v šamponu Straight Recovery Shampoo je aminokyselina, která spolupracuje s Adaptive f3 Bonding Complex a pomáhá vyživovat a podporovat hladké a lesklé vlasy,“ říká. „Kyselina glutamová a mocatový olej také spolupracují [in the custom Recovery Condition Mask for Straight, Damaged Hair] hydratovat vlasy, aniž by je zatěžoval, což je často problém, který se někdo s dlouhými, jemnými vlasy snaží vyřešit.“

Pak jsou tu mixy. „Sarkosin a protein z rýžových semínek v The Color Savior poskytují ochranu proti vyblednutí tím, že jemně hydratují a dodávají lesk,“ říká Marjan a zdůrazňuje, že to umožňuje vlasům udržet si barvu déle. „Miluji The Moisture Shot jako extra podporu hydratace z přirozeně hydratačního extraktu z červených a hnědých řas v boosteru. Je dokonalým doplňkem regenerační kondicionérové ​​masky, pokud máte obavy ze zatěžování vlasů, ale potřebujete dodatečnou dávku vlhkosti.”

Jak moje vlasy vypadaly hydratované, lesklé a zářivé, všimla jsem si, že moje vlastní složení nezdá se, že by přidalo velký objem a pozdvihlo – i když jsem do obou vzorců začlenila Lift Legend Volumizing Hair Goal Concentrate Mix-In. V budoucnu bych však tuto směs vyměnila za The Frizz Genius Anti Frizz Hair Goal Concentrate (4 $), abych zjistila, zda dokáže adekvátně zbavit mé vlasy poletování. Přiznávám, že bych si přál, abyste mohli posílit šampon a masku čtyřmi mixy (značka doporučuje pouze tři), protože jsem zvědavá, jestli The Oil Heiress Scalp Oil Control Hair Goal Concentrate Mix-In (4 $) může pomoci prodloužit moje Čas mezi mytími.

Je ještě něco ke zvážení? Tyto vzorce jsou vonný. Jako člověku citlivému na vůně mi ta svěží, květinová vůně (popsaná jako “kytice čerstvých jarních květin s tóny růžové pivoňky, divoké frézie a krémového santalového dřeva”) přišla až příliš silná. Zůstal viditelný na mých rukou celé hodiny po umytí a zůstal ukotvený v mých pramenech celý den.

Přesto nechávám své duo na podstavci ve sprše s neuvěřitelně lesklými, utěsněnými středy a konci, které mi zanechalo.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *