Generální ředitel společnosti Barry nabízí triky pro motivaci ke cvičení

By | October 27, 2023

TBarryho červený pokoj je pověstný tím, že nechává na podlaze všechno, co máte. Mezi sprinty, tlaky na ramena a mrtvými tahy je cvičení ve stylu bootcampu v Barry’s, které právě oslavilo své 25. výročí, vyvrcholením vysoce intenzivního boje a euforie. Co tedy děláte, když máte v plánu Barryho trénink nebo jiný vysoce intenzivní trénink, ale cítíte se pomalí a máte málo energie? Jak najít rovnováhu mezi nasloucháním potřebám svého těla a vědomím, že když najdete motivaci ke cvičení a pohyb, budete se pravděpodobně nakonec cítit lépe?

Je to dilema, kterému čelí i globální CEO Barry, Joey Gonzalez. A to je jeden z důvodů, proč Gonzalez říká, že Barryho lekce začínají připomenutím: „Nebuď hrdina, jdi svým vlastním tempem.“ Poselstvím je, že jste tu pro sebe, ne pro někoho jiného, ​​aby se objevil. Zůstaňte tedy v souladu s tím, co musíte dát, což se může den ode dne lišit.

Pro Gonzaleze je příprava na vysoce intenzivní trénink méně o prosazení nízkoenergetických momentů a více o přípravě.

“Je důležité znát své tělo a jeho rytmy a kdy se cítíte nejenergičtěji,” říká Gonzalez. „Například vím, že když nebudu trénovat před 14 nebo 15 hodinou, bude to těžký autobus. Proto dělám vše pro to, abych upřednostnil své tréninky ráno, když vím, že moje hladina energie je vysoká.“

Život vám překáží a ne vždy je možné dokonale sladit trénink s vašimi energetickými vrcholy. Ale příprava může také zvýšit tréninkovou motivaci.

„Veďte si deník o chvílích, kdy se rozhodnete hýbat svým tělem v nejtěžších dobách, abyste si připomněli, o kolik lépe jste se díky tomu cítili,“ říká Gonzalez.

Nakonec si dejte svolení každý den podávat jiné výkony a uznejte, že výhra je výhrou, ať už má jakoukoli formu. Tyto strategie vám mohou pomoci překonat okamžiky, kdy se chcete posunout, ale nechcete jít naplno.

„Ať už vám chybí energie nebo prostě nejste ve své nejlepší formě, oslavte skutečnost, že jste tam byli a udělali něco skvělého pro své tělo,“ říká Gonzalez. „Endorfiny, které cvičením získáte, budou mít nepochybně pozitivní, někdy až euforický efekt na váš den a budete na tom lépe. Nebuďte na sebe tedy příliš přísní a přijměte jakýkoli výkon, kterého jste toho dne schopni.”

Obecné změny, které můžete provést, pokud se chcete zobrazit, ale nejste si jisti, zda se chcete zobrazit

Pokud vaše motivace ke cvičení chybí, může vám pomoci vědět, že máte v opasku na nářadí několik úprav, které vám práci trochu usnadní.

  1. Místo běhu zkuste rychlou silovou chůzi. Může poskytnout mnoho stejných kardiovaskulárních, mozkových a celkových zdravotních výhod jako běh.
  2. Vyjměte plyometrii (skoky) z pohybu země. Například proměňte skokové dřepy na dřepy s vlastní vahou, jumping jacky na krokové doteky a skater skoky do dřepů. Nízký dopad nemusí nutně znamenat nízkou intenzitu, ale může být dostupnějším výchozím bodem.
  3. Provádějte všechny pohyby, které vyžadují pozici prkna – jako je burpee, shyb nebo horolezec – pod úhlem a položte ruce na lavičku nebo jiný vyvýšený povrch spíše než na podlahu. To snižuje náročnost a dělá to pocitově proveditelnějším.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *