Jak může WanderFull HydroBag zlepšit vaše procházky a túry

By | November 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Vzhledem k tomu, že se v dnešní době dostává voda do popředí zájmu, pravděpodobně víte, že zůstat hydratovaný je zásadní pro to, abyste z každého tréninku vytěžili maximum. Ale prostě nosit Stanley Tumbler v ruce, když jdete na procházku, není zrovna praktické – ani pohodlné.

Jedno řešení: peněženka na láhev s vodou. WanderFull HydroBag (aktuálně v prodeji za 47 $), který je považován za jeden z nejoblíbenějších kousků Oprah pro rok 2023, je kombinací funkčnosti a módy. S touto stylovou taškou přes rameno se můžete soustředit na stabilitu a pohyby paží, aniž byste při procházkách a túrách ztratili rovnováhu. Tak se uvidíme, křeče v rukou!

Proč to Oprah tak miluje? Její seznam oblíbených sdílí tento poznatek: „Toto je design, který jsem nikdy předtím neviděl – roztomilý a multifunkční. Drží moji láhev s vodou, když jdu na Maui; Taška nabízí prostor pro telefon a kreditní kartu pro prohlídky města.“

WanderFull HydroBag – 43,00 $

Crossbody kabelka s dostatečně velkým otvorem, aby se do ní vešla láhev s vodou o rozměrech 11″ x 4,75″ na boku.

  • Dvě kapsy na zip nabízejí prostor pro nezbytnosti
  • Nastavitelný 5 cm široký popruh pohodlně rozloží váhu láhve
  • Vodoodpudivá vnitřní podšívka udržuje obsah v suchu
  • Popruh nelze nijak zkrátit, abyste jej nosili blíže k hrudi jako crossbody kabelku

Chůze bez držení se čehokoli má skutečné výhody. „Protože jsme multitaskingovou společností – neustále na telefonu, v sociálních situacích atd. – každý může mít při chůzi volné ruce,“ říká April Gatlin, ACE Certified Master Trainer pro STRIDE Fitness. “Chůze bez rukou je nejlepší způsob chůze.”

Důvod je docela jednoduchý. Nošení něčeho v rukou, dokonce i něčeho malého, jako je láhev s vodou, může způsobit, že vaše tělo bude trochu nevyvážené, což má za následek méně přirozený pohyb. „Přejít do režimu handsfree je vždy nejlepší volbou pro stabilitu,“ říká Gatlin. “Paže poskytují přirozenou rovnováhu a umožňují tělu přirozený pohyb.”

“Chůze bez rukou je nejlepší způsob chůze.” – April Gatlin

Vzhledem k tomu, že se nemusíte ničeho držet, můžete se více soustředit na svůj krok. Můžete věnovat pozornost terénu, abyste se vyhnuli pádům, nebo se ujistit, že pohybujete pažemi pro vědomou silovou chůzi. “Volné paže pomáhají s mobilitou a stabilitou a zajišťují rovnováhu těla,” říká Gatlin.

Snadnost, s jakou můžete svou vodu přepravovat, zároveň zvyšuje pravděpodobnost, že vodu skutečně budete mít u sebe. „Je to skvělá připomínka, abyste měli láhev s vodou co nejvíce na očích, abyste si usnadnili každodenní příjem vody,“ říká Gatlin.

Nejen, že HydroBag udrží vaši láhev s vodou mimo vaše ruce, ale také vám umožní bezpečně a pohodlně uložit některé nezbytnosti, jako je váš telefon, kreditní karty a AirPods, do stylových vodotěsných přihrádek na zip, aby bylo vše v bezpečí. Pokud jste zruční, vejde se vám tam i malá svačina. Popruh o šířce 5 cm pomáhá pohodlně a rovnoměrně rozložit váhu láhve přes rameno, takže se vaše pokožka neskřípne na jednom konkrétním místě.

„Společnost vytvořila něco krásného z předmětu, který většina lidí dostane za určitou funkci,“ napsal o tašce jeden recenzent a ocenil ji pěti hvězdičkami. „Dostal jsem to na festivaly, protože mám vždy rád vodu s sebou, ale také mám rád volné ruce.“ Ano, tuto tašku můžete použít kdykoli, když chcete zůstat hydratovaní na cestách, aniž byste museli vodu ručně přepravovat.

Je to oficiální: Oprahina oblíbená taška je nyní naším oblíbeným společníkem na procházky. Uvidíme se na (dobře hydratovaných) stezkách.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *