„Kouzelný“ drogerkový šampon, který stylisté milují pro udržení svěžích šedých vlasů, je na Prime Day sleva téměř 40 %

By | September 10, 2023

Není to žádné překvapení, ale kosmetické nabídky Amazon Prime Day jsou všude Oheň. Péče o vlasy je obzvláště žhavá, protože značky oblíbené u stylistů (Olaplex! Living Proof! Chi!) jsou zlevněny ze svých běžných luxusních cen. To zahrnuje Matrixův „kouzelný“ šampon proti mosazi So Silver Shampoo (původně 40 dolarů, nyní 25 dolarů), nyní se slevou 38 procent na akci Prime Day a milovaný profesionály pro své lesklé stříbrné superschopnosti.

Matrix, So Silver Purple Shampoo – 25,00 $

Původně 40 Kč, nyní 25 Kč

Nakupujte nyní

Fialový šampon neutralizuje žluté tóny ve vlasech, a proto na něj tolik lidí přísahá, protože brání jejich blonďatým vlasům v mosazi. Co však možná nevíte, je, že tyto receptury mohou také významně přispět ke snížení matnosti šedých vlasů. „Na barevném kole je fialová opakem žluté,“ řekl dříve pro Well+Good Michael Dueñas, kadeřník celebrit a zakladatel Veluer Creative. Maskuje žluté tóny a umožňuje prosvítání „bělejší, jasnější barvy; Zůstává na vlasech a je podobný použití poloprůhledné lazury na dřevo.“

V dnešní době existují mnoho Na trhu je spousta fialových produktů, ze kterých si můžete vybrat, ale tento dostane pečeť schválení stylisty. “The [shampoo] je jedním z mála, které bych doporučil – ve skutečnosti snižuje mosaz a dává blond a šedivým vlasům stříbřitý odstín, ale je to velmi výživný přípravek,“ říká Courtney Resch, stylistka a majitelka salonu Ashen v La Jolla, CA. „Zvlhčuje a opravuje při dosažení barevného cíle, což je super důležité! Taky úžasně voní.”

Nejen, že je oblíbeným stylistou, ale také získal 31 000 5hvězdičkových recenzí na Amazonu. „Miluji, že se můžu procházet po městě a lidé se ptají, kdo mi dělal vlasy, a já jim můžu říct, že to vyteklo z lahvičky šamponu,“ píše jeden recenzent, zatímco jiný prostě říká: „Je to jako Magic.“

Pokud tedy hledáte dávku stříbřitého lesku pro své vlasy a doufáte, že se zbavíte žlutosti a zároveň si vlasy udržíte ve zdraví, nyní máte šanci to udělat se skvělou slevou.

Pamatujte, že šampon Je Vzhledem k tomu, že může dojít k nahromadění barvy, používejte rukavice a sledujte hodiny, abyste se vyhnuli fialovým rukám nebo pruhům ve vlasech. Kondicionér této značky je naproti tomu čistě kondicionační a neutralizační (bez barviv), takže o vás bude dobře postaráno, až budete připraveni na ten krémový kondicionér. Získejte šampon nyní na Amazonu.

Podívejte se na další velkolepé červencové prodeje a nabídky zde – vše kurátorem W+G.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *