Kovové lžičky Tekson pro péči o pleť jsou první volbou pro dermatology

By | September 16, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Už jste téměř na konci svého oblíbeného krému na obličej a nemůžete se dočkat, až otevřete novou nádobku, která na vás čeká. Ale uvnitř sklenice stále visí nějaký zbytek produktu, na který vaše prsty nedosáhnou. Když se to stane Lindsey Zubritsky, MD, certifikované dermatologové v Pittsburghu, sáhne po spolehlivém malém nástroji: lžících pro péči o pleť.

„Lžičky pro péči o pleť jsou skvělým způsobem, jak ušetřit peníze, protože lžičky vám pomohou získat každou poslední kapku vašeho produktu tím, že ho naberete,“ říká Dr. Zubritský. “S lžičkou pro péči o pleť můžete získat více použití z jedné sklenice produktu péče o pleť, což se časem sčítá.”


Odborníci v tomto článku

  • Lindsay Zubritsky, MD, dermatolog Lindsay Zubritsky, MD, je certifikovaná dermatologka specializující se na lékařskou dermatologii v Premier Dermatology and Skin Cancer Center v Ocean Springs, Mississippi.

Tyto lžičky můžete také použít k tomu, abyste udrželi prsty od směsi, když je sklenice plná. „Používání je mnohem hygieničtější než vyndavání produktu prsty,“ říká. „Lžička na péči o pleť pomáhá odstraňovat bakterie, nečistoty a nečistoty z našich rukou, které se dostávají do našich produktů péče o pleť.“ Jen nezapomeňte lžičku každý den po vaší rutině vyčistit jemným mýdlem a vodou, abyste ji udrželi čistou.

Používejte odměrky péče o pleť s čímkoli v kelímku – od hydratačního krému přes čistící balzám až po pleťovou masku. Dr. Zubritsky doporučuje Tekson Metal Skin-Care Spoons (7 $). Tato sada šesti obsahuje dvě stříbrné lžíce, dvě zlaté lžíce a dvě lžíce z růžového zlata. Tímto způsobem máte některé, které můžete použít s různými produkty, a máte pár doplňků, když víte, že nemusíte lžíci čistit každý den. Tyto lžíce mají navíc na konci rukojeti malý otvor, takže je můžete v případě potřeby zavěsit pro sušení a/nebo skladování.

Zatímco lžička pro péči o pleť se může zdát jako „hezké mít“ spíše než jako povinnost, když uvážíte, že úspora na produktu také v konečném důsledku ušetří peníze, investice ve výši 7 USD se časem výrazně vrátí.

Chcete být první, kdo se dozví o nejnovějších (a největších) nabídkách produktů SHOP, vlastních kolekcích, slevách a dalších? Zaregistrujte se a získejte informace přímo do vaší schránky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *