Krátké kardio cvičení s tyčí od Nicole Uribarri

By | September 11, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které má. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Cvičení Barre je známé spíše pro své svaly namáhající pohyby než pro schopnost zvýšit tepovou frekvenci, ale se správným formátem vás dokážou vzrušit vážně zpocený. V této epizodě Klub trenér měsíce, Nicole Uribarri, programová ředitelka a zakládající trenérka společnosti Bande, vám poskytne to nejlepší z obou světů pomocí krátkého kardio cvičení s tyčí, které vás dostane na podložku a zpět za 20 minut. “Připravte se na pocení,” říká.

To, co dělá cvičení tak efektivní, jsou “kardio výbuchy”, které přerušují tradiční pohyby barre. V těchto chvílích sedíte na prkně a dokončujete sérii intenzivních cvičení, která rozpumpují vaše srdce. Zahrnuje následující:

  1. Začněte v pozici prkna s rameny naskládanými přes zápěstí a zapojte jádro. Během toho se zaměřte na udržení rovné linie od vrcholu hlavy dolů k patám. Poté přiveďte jedno koleno k opačnému lokti a opakujte na druhé straně pro úder kolenem. Jakmile budete s pohybem spokojeni, zrychlete jej na full plank run, který opakujete ve dvou sériích po osmi.
  2. Stále udržujte pozici prkna, jednou rukou poklepejte na opačné rameno a opakujte na druhou stranu. Střídejte z ruky do ruky a udělejte sadu osmi.
  3. Zvedněte boky nahoru a zpět do Down Dog Position, poté je spusťte do prkna zády. Opakujte třikrát.
  4. Opakujte kroky jedna až tři.
  5. Přesuňte ruce zpět na nohy a poté pohněte pažemi, když vstanete. Ohněte své tělo a natáhněte ruce, udělejte kliky, jděte rukama dozadu a natáhněte ruce nahoru, abyste se postavili. Opakujte 20 sekund.

Tuto sérii zopakujete třikrát během tréninku, což vám pomůže udržet tepovou frekvenci na vyšší úrovni, když přejdete k tradičnějším cvičením inspirovaným baletem. V nekardio chvílích používejte barre (nebo, pokud jste doma, židli) pro cviky jako jarní plié dřepy a dřepy s obráceným výpadem, které vám skutečně spálí celé tělo.

Připraven jít? Následujte video a podívejte se na krátké kardio cvičení Uribarri.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na špičkové wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Připojte se k Well+, naší online komunitě wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *