Lesklá vlasová maska ​​Ranavat pro poškozené prameny

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když jsem se blížil k poslednímu týdnu své třicítky, chtěl jsem jít ven s ofinou – a jak to udělat lépe než s proměnou vlasů? Z rozmaru jsem se rozhodl, že své další desetiletí začnu vrstveným účesem po ramena obarveným na tři různé odstíny červené. Ale jak každý, kdo si někdy barvil vlasy, ví, nemůžete do tmavě hnědých vlasů (moje přirozená barva) jen přidat červený melír a očekávat, že uvidíte znatelný rozdíl – což znamenalo, že jsem musela začít se změnou barvy odbarvovačem. A hodně bělidla.

Když moje šestihodinová schůzka s vlasy skončila a moje proměna byla kompletní, byla jsem nadšená. Ale i když jsem ze salonu odcházela jako čerstvě nalíčená královna (díky losangeleské koloristce a stylistce Gregga Prothero), věděla jsem, že moje chvíle s Popelkou skončí, jakmile si doma umyju vlasy a odstraním chemické poškození. vlasy s odstraněnými prameny se staly viditelnými.

Naštěstí jsem byl později tento týden požádán, abych otestoval novou lesklou vlasovou masku Ranavat (65 $) před jejím uvedením na trh. Vzhledem k tomu, že vzorec slibuje, že suché, poškozené vlasy budou vypadat zdravěji, lesklěji a hydratovaněji, mám naprostou důvěru v jeho schopnost, aby mé čerstvě obarvené prameny vypadaly (a cítily se) co nejlépe.

Co je Ranavatova lesklá maska ​​na vlasy?

Glossing Hair Masque od Ranavat, inspirovaná ájurvédskými postupy péče o vlasy, jejíž vývoj trval dva roky, je navržen pro použití na všechny typy vlasů.

“Glossing Hair Masque působí zevnitř ven, posiluje a hydratuje vlasy od kořínků až po konečky,” říká hvězdná kadeřnice Sophia Porter. “Vaše vlasy budou za méně než pět minut jako hedvábí.”

Hlavní složkou masky je průhledná henna, která dodává lesk i těm nejsušším a nejvíce poškozeným vlasům. “Jihoasijci používají hennu na vlasy po věky, ale protože obvykle zanechává zbytky barvy, je odložena,” vysvětluje zakladatelka Ranavat Michelle Ranavat. “Po spoustě práce jsme našli způsob, jak extrahovat lesk a hydratační vlastnosti ingredience bez jakéhokoli nahromadění barvy.”

S přídavkem kyseliny hyaluronové a oleje z moringy (který také působí jako tepelná ochrana), vzorec ještě dále zvyšuje svůj hydratační účinek. “Kyselina hyaluronová stále není v péči o vlasy tak důležitá, jak si možná myslíte,” říká Porter. „Tento produkt je ideální pro lidi trpící dehydratací vlasů. V kombinaci s hennou a moringovým olejem vzniká fantastický lesk.“

Navíc, jako nejnovější přírůstek do řady Regenerative Veda⁴ Bond Complex značky (která již obsahuje šampon a kondicionér), maska ​​obsahuje také ájurvédský komplex posilující vazbu, u kterého je klinicky prokázáno, že opravuje vlasové prameny při každém použití.

Co se stalo, když jsem vyzkoušela lesklou vlasovou masku Ranavat?

Díky profesionálním schopnostem mé stylistky jsem to prostě úplně nepoznala Jak Moje vlasy byly zničené až po prvním umytí vlasů po domluvě. Když jsem okamžitě opláchla šampon z vlasů, cítila jsem rozdíl – moje prameny byly vysušené a těžké tak, jako předtím. Aplikace kondicionéru trochu pomohla, ale pokaždé, když jsem se dotkla vlasů, byla jsem si vědoma účinků mého posledního chemického ošetření.

Ranavat slíbil, že liberální aplikace masky ke kořínkům a konečkům vlasy opraví za méně než pět minut a po jediném ošetření mohu potvrdit, že měla pravdu. Poté, co jsem nechal vzorec na pět minut a opláchl ho, moje vlasy byly hedvábné a vyživené.

Zajímavé je, že moje roztřepené konečky začaly být znatelnější hned po vyfénování doma (i když to se dalo čekat a vlasy byly stále extrémně jemné a vyživené). Ale! Po několika dnech nošení vypadaly vlasy tak zdravě a normálně, že již nebyly cítit účinky chemického poškození.

Vzhledem k těmto výsledkům mohu s jistotou říci, že tento produkt bude úspěšný Absolutně začlenit do mého každodenního života. Ranavat doporučuje proměnit ošetření v relaxační rituál tím, že ho spárujete se značkovým hřebenem Kansa Comb (70 $) a vytvoříte „dekadentní masáž, která uvolňuje napětí a podporuje stimulaci vlasové pokožky, což je skvělé pro růst vlasů“ (což je podle ní v ájurvédě velmi důležité. ). a jihoasijská kultura).

Cena masky 65 dolarů je nepochybně vysoká, takže nemusí být v rozpočtu každého. já vůle Pokud však byly vaše vlasy chemicky ošetřeny nebo jsou například silně opotřebované, je to investice, která se zcela vyplatí, zvláště pokud uvažujete o tom, jak si ušetřit cestu do salonu. Jsem vlastně čtvrtý den od aplikace masky a moje vlasy jsou den ode dne lepší.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *